Dat deel van dat het een kille club is, is echt onzin.quote:
Dat ligt aan beleving van de speler zelf denk ik, denk zelf dat het ook wel meevalt.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:03 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat deel van dat het een kille club is, is echt onzin.
Dat hoor je vaak genoeg van spelers die niet geflopt zijn.
Eerst één normale ronde, dan een poule van vijf (twee thuis- en twee uitwedstrijden), daarna weer knock-out.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:02 schreef cohen het volgende:
is de UEFA cup dit jaar weer een knock-out toernooi? Of krijg je weer een poule van 5??
Oh ja, absoluut. Maar daar zijn de meeste Ajacieden zich echt wel van bewust hoor.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:06 schreef Longmen het volgende:
[..]
Dat ligt aan beleving van de speler zelf denk ik, denk zelf dat het ook wel meevalt.
Maar was het met name eens dat die arrogantie inmiddels misplaatst is en dat de succesen uit het verleden onhaalbaar zijn zoals de vlag er nu bij hangt.
Het boeit me eigenlijk geen flikker, want we die winnen die UEFA Cup toch niet. Pas als we onverhoopt de kwartinfales in zouden rollen durf ik weer te beginnen met hopen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:10 schreef Glenn-Micra het volgende:
Hoop niet op Dinamo zagreb, dan zie ik ons er weer uitvliegen
Ik denk dat de afgelopen jaren mij in ieder geval nederig genoeg gemaakt hebben. Uitschakelingen tegen Lausanne Sports, FC Kopenhagen (2x) en Slavia Praag, Ivan Gabrich, Kofi Mensah, Frank Kales, Jurgen Colin, een bekeruitschakeling tegen Heracles, de jubileumwedstrijd thuis tegen FC Twente, de 4-0 bij PSV waarbij PSV uit respect gas terugnam, 4-1 bij Cambuur....nee dat aura van onaantastbaarheid is wel goed naar de tyfus geholpen hoorquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Oh ja, absoluut. Maar daar zijn de meeste Ajacieden zich echt wel van bewust hoor.
Inderdaad hier ook hoor. Maar wat een rijtje. Lausanne sportsquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:18 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Ik denk dat de afgelopen jaren mij in ieder geval nederig genoeg gemaakt hebben. Uitschakelingen tegen Lausanne Sports, FC Kopenhagen (2x) en Slavia Praag, Ivan Gabrich, Kofi Mensah, Frank Kales, Jurgen Colin, een bekeruitschakeling tegen Heracles, de jubileumwedstrijd thuis tegen FC Twente, de 4-0 bij PSV waarbij PSV uit respect gas terugnam, 4-1 bij Cambuur....nee dat aura van onaantastbaarheid is wel goed naar de tyfus geholpen hoorgeen zorgen over de arrogantie van deze Ajacied.
Omdat PSV geen achterbakse, smerig liegende pakdragende teringhonden als bestuur heeft denk ik.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:35 schreef HansvanOchten het volgende:
Waarom kan PSV wel goede spelers kopen en kopen wij rommel aan
Qua tripjes wel, qua aanzien en geld niet.quote:
Waarom verkopen wij een goede speler (Perez) aan de concurrent?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:35 schreef HansvanOchten het volgende:
Waarom kan PSV wel goede spelers kopen en kopen wij rommel aan
Tja, dat is HtC. Ik had liever Perez in het veld gehad tegen Slavia dan faalhaas Henk op de bank.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:38 schreef peaceman het volgende:
[..]
Waarom verkopen wij een goede speler (Perez) aan de concurrent?
Omdat de trainer en hij geen vrienden zijn? Kom op.. ze hoeven van mij niet elk jaar met elkaar op vakantie hoor... het is gewoon werk!
In de voetballerij draait alles om de Ego. Perez gaan we missen dit seizoen, dat weet ik wel.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:38 schreef peaceman het volgende:
[..]
Waarom verkopen wij een goede speler (Perez) aan de concurrent?
Omdat de trainer en hij geen vrienden zijn? Kom op.. ze hoeven van mij niet elk jaar met elkaar op vakantie hoor... het is gewoon werk!
En het ergste is dat Colin er ook niks aan kan doen natuurlijk. Hij is al lang blij dat hij bij Ajax mag spelen, omdat hij zelf ook weet dat ie een beperkte voetballer is.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tja, dat is HtC. Ik had liever Perez in het veld gehad tegen Slavia dan faalhaas Henk op de bank.
Echt, elk woord dat op Colin lijkt doet me bijna kotsen.....
Je weet natuurlijk niet wat er achter de schermen nog meer aan de hand is geweest. Maar oke, ik begin Henk's vriendjespolitiek ook een beetje beu te worden.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:38 schreef peaceman het volgende:
[..]
Waarom verkopen wij een goede speler (Perez) aan de concurrent?
Omdat de trainer en hij geen vrienden zijn? Kom op.. ze hoeven van mij niet elk jaar met elkaar op vakantie hoor... het is gewoon werk!
PSV heeft véél teveel geld betaald voor Danny Koevermans en Danko Lazovic, ik moet het nog zien met PSV.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:35 schreef HansvanOchten het volgende:
Waarom kan PSV wel goede spelers kopen en kopen wij rommel aan
12 miljoen bij elkaar en vorig jaar goed voor 41 treffers in de Eredivisie.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:45 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
PSV heeft véél teveel geld betaald voor Danny Koevermans en Danko Lazovic, ik moet het nog zien met PSV.
Is wel zo, maar daar heb ik geen boodschap aan op het moment, sorry. Ik word echt elke keer weer kwaad als ik aan de 2de goal denk, zoals vanochtend toen ik de loting zag enz.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:42 schreef peaceman het volgende:
[..]
En het ergste is dat Colin er ook niks aan kan doen natuurlijk. Hij is al lang blij dat hij bij Ajax mag spelen, omdat hij zelf ook weet dat ie een beperkte voetballer is.
Kortom de situatie met Perez én Colin is er weer een voorbeeld van dat HtC geen topcoach is.
Beter teveel uitgeven dan losers als Collin gratis ophalenquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:45 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
PSV heeft véél teveel geld betaald voor Danny Koevermans en Danko Lazovic, ik moet het nog zien met PSV.
Denk dat beide niet van het topniveau zijn dat PSV nastreeft, ze passen simpelweg niet in het rijtje topspitsen die hiervoor bij PSV speelden. maar goed, misschien zit ik er helemaal naast.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:49 schreef PyTh het volgende:
[..]
12 miljoen bij elkaar en vorig jaar goed voor 41 treffers in de Eredivisie.
Kone voor 13 miljoen euro verkocht.
Ben er niet eens zo ontevreden mee hoor
Magere resultaten? 2 bekers, 2 JC-schalen en 2 keer 2e in de competitie is zo slecht nog niet voor Ajax hoor.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Is wel zo, maar daar heb ik geen boodschap aan op het moment, sorry. Ik word echt elke keer weer kwaad als ik aan de 2de goal denk, zoals vanochtend toen ik de loting zag enz.
Het is toch te debiel voor woorden dat we voor HtC 4 keer meededen aan de CL en nu al 2 keer niet. Tel de magere andere resultaten erbij op. De ruzie met spelers etc....
Hij was nog niet eens gratis ook.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:52 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Beter teveel uitgeven dan losers als Collin gratis ophalenPSV zit wederom in de CL, Ajax niet.
Dat is ook nog eens heel erg. Zo'n Colin aankoop geeft weer extra flashbacks naar het lachwekkende aankoopbeleid in Rotterdam de afgelopen jaren. We zijn geen haar beterquote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:52 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Beter teveel uitgeven dan losers als Collin gratis ophalenPSV zit wederom in de CL, Ajax niet.
Wel, veels te karig. 2 jaar geen CL en geen kampioen, staat in schril contrast met elke 2 jaar 1 keer kampioen en bij de beste 16 van europa.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:54 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Magere resultaten? 2 bekers, 2 JC-schalen en 2 keer 2e in de competitie is zo slecht nog niet voor Ajax hoor.
Dat roep je elk jaar weer man!quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 09:55 schreef M0NTANA het volgende:
Maar goed, we hebben nog 32 wedstrijden om landskampioen te worden, met minder neem ik geen genoegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |