Ik hoop dat die wetswijziging niet niet komt en GTA IV welquote:Op woensdag 28 november 2007 20:39 schreef het_fokschaap het volgende:
ik hoop dat ie uitkomt voor de wetswijziging
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Unless you have an IQ higher than mine, I’m not interested in what you think."
Dr. Walter Bishop
Nicequote:Op woensdag 28 november 2007 19:50 schreef sander89 het volgende:
Super kick, eindelijk nieuws![]()
Nieuwe trailer is aangekondigdop 6 december om 21:00 zal de nieuwe trailer uitkomen met de titel: Move up, ladies
Ook een nieuwe boxart.
http://www.gamer.nl/images/content/Erwie/200711/1196274751_0.jpg
Welke wijziging?quote:Op woensdag 28 november 2007 20:39 schreef het_fokschaap het volgende:
ik hoop dat ie uitkomt voor de wetswijziging
Nou dat gaat dus nooit lukkenquote:Op woensdag 28 november 2007 21:20 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
[FP] Kamer wil verbod op gewelddadige games
Mehh, kan het nergens vindenquote:Op woensdag 28 november 2007 21:21 schreef RacerDKB het volgende:
Weet iemand welke muziek gebruikt is in die box art unveiling?
Far Cry 2 boeit je ook niet?quote:Op donderdag 29 november 2007 16:24 schreef RickoKun het volgende:
gvd ik word dat walgelijke wachten zat.
Iedereen vind wel dat er uberveel goede games op de PC zijn gekomen maar daar ben ik het voor mijzelf niet mee eens. Mijn smaak zit echt vastgegrifd in het GTA principe, dat je vrij rondloopt met veel keuzes tot je beschikking in een stad. Plus het feit dat er rustmomenten in het spel zitten, en dat je zonder permanente schade mensen kan in elkaar rossen.
Dus sja, al die shooters en strategie spellen die zjin uitgekomen afgelopen kwartaal boeien mij dus niet zo erg veel, ik vermaak mij er wel redelijk mee maar ik wil echt weer zo'n spel wat me aan mijn scherm laat kluisteren! Dus ik zal inderdaad lang moeten wachten op maffia 2 en GTA 4
Nee ik denk niet dat dat mij voor meer dan 4 dagen aan mijn pc blijft kluisterenquote:Op vrijdag 30 november 2007 07:13 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Far Cry 2 boeit je ook niet?
Anders kan je inderdaad heel lang wachten
quote:Op zondag 2 december 2007 21:23 schreef HL_Dog43 het volgende:
Das kutjebef voor je als je dan alleen maar games als GTA en Mafia dope vind.
Damn! Masterlijk goed idee! Dat zou wel heul vet wezen! Dat je soort van lagen van gameplay hebt! Net zoals bij Spore bijv. Dat je eerst op de aarde begint en dan langzaamaan door het hele stelsel cruised met een schip!quote:Op woensdag 5 december 2007 11:08 schreef HL_Dog43 het volgende:
Omg Freelancer. Ik had de game nooit gespeeld tot een jaartje geleden en sindien deed ik het bijna elke dag tot ongeveer 3 maanden geleden.
Ik zou het wel mooi vinden als er games uitkomen waar je manueel op de planeet kan landen. Zo door het luchtdek etc etc en dan aankomen op de grond tussen bossen,woestijnen en steden etc. Heerlijk die vrijheid.
GTA in space misschien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |