precies, je neemt me de woorden uit de mond. We hebben het ook niet verdiend. Het begon al met de klote tactiek van Henk. We werden de eerste helft totaal overlopen op het middenveld, vooral Delorge kon het niet bijbenen maar Heitinga en Gabri hielden goed stand. Alleen heb je met 2 goede middenvelders tegen 4 ijzersterke spelers niet zoveel. Er werden pogingen ondernomen om de bal te kaatsen met Huntelaar, maar daar schiet je gewoon niks mee op.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:56 schreef BobbyHill het volgende:
Zo dat was inderdaad een makkie![]()
Ik weet niet naar welke wedstrijd die dramaqueen Ten Napel zat te kijken, maar Slavia heeft gewoon verdiend gewonnen. Zoals elke keer weer hebben die zogenaamde 'flutploegjes' blijkbaar wel het vuur in hun poten om voor een CL-plaats te knokken.
En volgend jaar roept iedereen weer dat het grote Ajax het wel even gaat flikken. Lijkt me lastig om telkens met zo'n gigantische plaat voor je kop rond te moeten lopen.
Goeie spits trouwens. En ik neem aan dat Colin nu toch definitief door het ijs is gezakt. Henk wilde z'n vriendje alweer beschermen, maar het was ab-so-luut geen overtreding, gewoon lomp verdedigd.
Inderdaad, het komt gewoon door Henk z'n wisselbeleid en opstelling:quote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:56 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Alsof Martin en Henk Sneijder hadden kunnen houden.
Lulligquote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:59 schreef Chadi het volgende:
[..]
Vraag me af hoe die eruit moet dan als je 2 keer verliest is het niet lullig maar terecht.
Nou ja ik op zich ook niet.... Maar ik kan wel relativeren en zien hoeveel het daar voor ze betekent, het geeft ook precies het verschil in mentaliteit weer, vrees ik.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:59 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ik heb er niet zo van kunnen genieten eigenlijk.![]()
Misschien kunnen we Slavia kopen?quote:Damn, en die club heeft een begroting lager dan RKC. Waarom hebben we vorige week niet gewoon die hele fukking club gekocht? Geld hebben we wel.![]()
Vermaelen heeft ook enorm goede wedstrijden gespeeld, is gewoon een goede speler. Die andere 2 zijn amper bij ajax en hebben amper de ruimte gehad om zich te laten zien.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:00 schreef Pinpas het volgende:
Feit is dat Ajax voor elke linie minstens twee kwalitatief goede spelers erbij kan gebruiken.
Colin, Vermaelen, Emmanuelson (als linksback iig), Delorge, Rommedahl, Urzaiz ontbreekt het aan elk niveau.
Hij had gewoon ipv Urzais kennedy centraal laten spelen en rommeldal op de flank. Was een betere keus geweest .quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:00 schreef Chivu het volgende:
[..]
Inderdaad, het komt gewoon door Henk z'n wisselbeleid en opstelling:
- Delorge opstellen op linkshalf, waar hij nog nooit heeft gespeeld. Die zakte enorm door de mand vandaag
- Wissel Kennedy voor Rommedahl. WTF? Wat een teringwissel is dat? Kennedy speelde niet best, maar had tenminste nog een voorzet. Rommedahl kan je er prima in brengen, maar niet voor een aanvallend ingestelde speler! Daar heb je er verdomme maar 3 van staan!
- Wissel Urzaiz voor Gabri. Gabri kan geblesseerd zijn, en Urzaiz is logisch, maar los het dan op de een of andere manier anders op.
Overigens is Colin nu de pispaal natuurlijk, maar dat had net zo goed Emanuelson of Vermaelen kunnen zijn. Dit team is mentaal gewoon niet opgewassen tegen internationale wedstrijden.
Zuurquote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:02 schreef PLAE@ het volgende:
Dit kost mij gewoon een paar honderd euro
ja, jij ookquote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:58 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Was jij rond het middaguur bij de toekomst?
Ik heb Vermaelen allleen maar slappe lange ballen naar die tovenaar van Praag zien schieten, geen enkele bal kwam aan. Prutser is het, verdedigen kan ie wel maar voetballen niet.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:02 schreef Tvduijn het volgende:
[..]
Vermaelen heeft ook enorm goede wedstrijden gespeeld, is gewoon een goede speler. Die andere 2 zijn amper bij ajax en hebben amper de ruimte gehad om zich te laten zien.
Rommedahl heeft amper ballen gehad vandaag en Urzaiz is nog fit.
Voor Stam is het lullig. Voor Davids interesseert het me geen kut, die is zelf zo dom om zonder scheenbeschermers te voetballen. Aardig van 'm dat 'ie langs is gekomen, maar medelijden kan ik niet met 'm hebben. Laat de selectie maar eens medelijden hebben met de supporters. En dan niet zozeer met mij, maar met name met diegenen die gewoon naar Praag afreizen om hun team inspiratieloos te zien voetballen.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:58 schreef M0NTANA het volgende:
Het is vooral lullig voor Jaap Stam en Edgar Davids, die spelen weer geen CL.
Je bent altijd verweten negatief te zijn. Maar je hebt geen woord gelogen HeatWave.quote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:02 schreef HeatWave het volgende:
Colin moet DOOD!
HtC moet oprotten omdat hij die mega loser opstelt
Ajax is het lachertje van Europa.
Negatief? Bijt mijn harige reet, Ajax is dood, morsdood.
Ik wil er best een paar honderd bij leggen als ik een CL plek krijgquote:Op woensdag 29 augustus 2007 23:02 schreef PLAE@ het volgende:
Dit kost mij gewoon een paar honderd euro
Daar hebben we de titel ook al aan verlorenquote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:59 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Damn, en die club heeft een begroting lager dan RKC.
Ik voelde mee met z'n frustratiequote:Op woensdag 29 augustus 2007 22:58 schreef M0NTANA het volgende:
Het is vooral lullig voor Jaap Stam en Edgar Davids, die spelen weer geen CL.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |