FOK!forum / Forum-, Topic- en Userspellen / Algemene Kennis Quiz deel 976
FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 16:22

Welkom bij alweer het negen-honderd-zes-en-zeventigstedeel van de Algemene Kennis Quiz!
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.



Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.

Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.

Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold. Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren. Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende players...

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.
We hebben besloten maximaal 1 audiovraag per persoon per topic te vragen ivm met het niet hebben van geluid in sommige spelers PC's.

Eén antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär. Daarna mag je meedoen.

Nieuw topic
Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand
!

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Pas de topic-naam aan in de tekst (Welkom bij alweer het XXXste deel...)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend:
    AKQ Slowchat # 236: non-topic openende lafbekjes

    Ranglijst
    Vanaf topic 751 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 750 is hier te vinden (met dank aan Mark_V).

    Ranglijst is bijgewerkt t/m deel 975

    Top 10
    1. ElizabethR - 607 punten
    2. FormerlyKnownAs - 555 punten
    3. ScottTracy - 352 punten
    4. MadMaster - 319 punten
    5. qonmann - 291 punten
    6. Wickedangel - 285 punten
    7. wyccie - 268 punten
    8. Iago - 249 punten
    9. Cobra4 - 237 punten
    10. PhysicsRules - 227 punten

    C21H23NO5 - 214 punten
    Yurithemaster - 155 punten
    SaskiaR - 150 punten
    Cootz - 140 punten
    RoofingBurner - 128 punten
    erkel - 126 punten
    Neleos - 110 punten
    Tong80 - 109 punten
    ChrisJX - 97 punten
    Flitspaal - 97 punten
    steekbal - 93 punten
    Homdeck - 94 punten
    Its-Jojo-4you - 88 punten
    Stanley_Climbfall - 78 punten
    Nembrionic - 74 punten
    Plasterk - 58 punten
    geertp - 59 punten
    Luctor.et.Emergo - 59 punten
    DennisBoom - 47 punten
    MREn - 44 punten
    Houtspeer - 44 punten
    Hawaii_Tim - 43 punten
    Captain_Redbeard - 41 punten
    sig000 - 36 punten
    Berkery - 36 punten
    methan - 35 punten
    Paaskonijn - 34 punten
    slaveloos - 32 punten
    Robbiev85 - 29 punten
    TradeMarkie - 29 punten
    hierissiedan - 28 punten
    kayzie - 28 punten
    ColdFeet - 28 punten
    Terpentin07 - 27 punten
    U - 25 punten
    Conekiller- 25 punten
    DiviFilius - 24 punten
    EricusMaximus - 24 punten
    adjeuj - 23 punten
    Etcetera - 22 punten
    broer - 21 punten
    Verbal - 21 punten
    Bolkesteijn - 21 punten
    Cavese075 - 20 punten
    Nietszeggendwezentje - 20 punten
    Supersheep - 18 punten
    Aereatheas - 20 punten
    ChopperMick - 19 punten
    Yankee - 18 punten
    Sloppy - 17 punten
    Superworm - 17 punten
    Torio - 17 punten
    DaviniaHR - 16 punten
    doeka - 16 punten
    Farenji - 16 punten
    Miss_Sly - 15 punten
    BwennieBren - 14 punten
    Siegfried - 14 punten
    Der_Michael - 14 punten
    ATuin-hek - 14 punten
    jakkop - 13 punten
    Sanger - 12 punten
    Asap - 12 punten
    ChillyWilly - 11 punten

    10 Punten
    B.ertha - Juup© - Ladyblack - Feitosa

    9 Punten
    arrebar - bobsqaud - Mister1977 - VonHinten - MrPanerai - NanKing

    8 Punten
    Keios

    7 Punten
    DoorgestokenKaart - Jepzert -

    6 Punten
    Edwinuss - fate - mrSPLIFFY - rjbrethouwer - Tnaneg - NanKing - Puntenslijpsel - hhhpsycho

    5 Punten
    appelsjap - Floripas - Skunk75 - Sloggi - Tha_Erik - iamredleader - Maringo - barney74

    4 Punten
    Consigliere - DABAMaster - Daffodil3LE - De_Hertog - Gekke_Belg - gooitzen - Kjew - mspoez - Suzanne - Triforce_Courage -

    3 Punten
    Agiath - archgallo- Beelzebub85 - Blaz - Bos81 - Der_Onkel - DeSiever - flyga - kahaarin - Mapani - Mark_V - Rece - satecl - Slilen - thepunisher3 - weggejorist - Yestuuur - Hestria - Whiteguy - PPL - Dodecahedron - peaceman

    2 Punten
    Daanno 86 - AryaMehr - B_BOY - Doka- geenaam - jfvandijk - Keileweg-ethicus - knillis - KristianT - LangeTabbetje - Laura2000 - maartena - Opperkwal - Paveway - Superharregarre - Terecht - TheSilentEnigma - Vava - Artianos - vipergts - Roeldegekste - Feldhofer- konijntjebluf -


    1 Punt
    AFCA_DD - baak - Binsentu - Bluezz - BrandX - Bupatih - Carolyne1575 - DrDarwin - emaster - Faithz - gathering_storm - Gordon_Shumway - Hi_flyer - Jan (Broertje van SaskiaR) - Jefferd - Jojoortje - kikidiablo - Kont80 - LamstraalASD - LordNemesis - Lothario - Lucku117 - Majo - mievi - Mikkie - MouzurX - mr_anonimous - quo_ - RooieRakker - Soempie - stereotomy - Steve 555 - S-Two - svann - TETSU - ToYDoLL - WaStEd - YoshiBignose - Zoon van methan - kikidiablo - PatriotOnline - TheGrandWazoo - Waris7 - Bas321 - Deceit

    betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
    betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
    betekent een nieuwe speler in de ranglijst
    betekent dat diegene verzuimd heeft een OP te maken of punten bij te werken (-5)

    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 250
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Deel 750
    Algemene Kennis Quiz # 800 !!!!!!!!!!! HOERA!!!
    Algemene Kennis Quiz # 910
    Algemene Kennis Quiz Deel 920
    Algemene kenniskwis # 930
    Algemene Kennis Quiz Deel 940
    Algemene Kennis Quiz, deel 950
    Algemene Kennis Quiz deel 960
    Algemene Kennis Quiz deel 970
    Algemene Kennis Quiz deel 971
    Algemene Kennis Quiz deel 972
    Algemene Kennis Quiz deel 973
    Algemene Kennis Quiz deel 974
    Algemene Kennis Quiz deel 975

    [ Bericht 99% gewijzigd door FormerlyKnownAs op 27-08-2007 16:32:37 ]
  • barney74maandag 27 augustus 2007 @ 16:23
    eppo
    Flitspaalmaandag 27 augustus 2007 @ 16:23
    Allemaal ooit Wereldkampioen geworden?
    Etceteramaandag 27 augustus 2007 @ 16:24
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:23 schreef Flitspaal het volgende:
    Allemaal ooit Wereldkampioen geworden?
    ik wel

    edit: laat maar... vervolg van een vraag
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 16:24
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:23 schreef Flitspaal het volgende:
    Allemaal ooit Wereldkampioen geworden?
    Je bent héél dichtbij
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 16:25
    allemaal nationaal kampioen geworden
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 16:27
    Flitspaal was véél dichterbij
    Umaandag 27 augustus 2007 @ 16:28
    Allemaal 2x wereldkampioen geworden?
    PhysicsRulesmaandag 27 augustus 2007 @ 16:28
    Allemaal 2x wereldkampioen geweest?
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 16:28
    nm

    [ Bericht 85% gewijzigd door barney74 op 27-08-2007 16:29:47 ]
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 16:29
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:28 schreef barney74 het volgende:
    nm
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 16:29
    U +1
    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 16:33
    Punten bijgewerkt
    Umaandag 27 augustus 2007 @ 16:34
    Hoe noemen we dit uitstekende deel van een gitaar?
    (Dus rechts van de brug & de snaren, dat omhoogsteekt)
    Jepzertmaandag 27 augustus 2007 @ 16:35
    Hals
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:36
    tremelo
    Jepzertmaandag 27 augustus 2007 @ 16:36
    euh nee fout

    Kweet hem wel maar hij is zoek in me hoofd:P
    Umaandag 27 augustus 2007 @ 16:37
    Nou, of het een spel/type/ander foutje is weet ik niet, maar tremelo reken ik goed.
    Het moet namelijk eigenlijk tremolo zijn.

    Nembrionic + 1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 1
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:39
    Ik hoop niet dat je iets insinueert?

    Vraag onderweg
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:41
    Wie bedacht de Kolonisten van Catan? Ik let op spelling.
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 16:42
    Klaus Tauber
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 16:44
    Umaandag 27 augustus 2007 @ 16:45
    nee, geen insinuaties, maar twijfelde of ik 't goed moest rekenen
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:46
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:42 schreef barney74 het volgende:
    Klaus Tauber
    Nuh-uh.

    -edit- je spelling he
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:46
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:45 schreef U het volgende:
    nee, geen insinuaties, maar twijfelde of ik 't goed moest rekenen
    Oh zo
    RoofingBurnermaandag 27 augustus 2007 @ 16:50
    Otto Mayer?
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 16:50
    ik ben echt heel erg benieuwd naar het goede antwoord; heb het spel jaren gespeeld in de veronderstelling dat het bedacht is door die kerel...
    Uzzimaandag 27 augustus 2007 @ 16:51
    Klaus Teuber
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:52
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:51 schreef Uzzi het volgende:
    Klaus Teuber
    dat is de juiste spelling(iets wat ik in de vraag had gezet).


    Uzzie +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 1
    Uzzie 1
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 16:54
    tot zover mijn deelname aan de AKQ... veel plezier verder allen
    Uzzimaandag 27 augustus 2007 @ 16:57
    Ok, hier komt ie .... Wat was de echte naam (achternaam volstaat) van Adolf Hitler. Ik let eveneens op de schrijfwijze
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:57
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:54 schreef barney74 het volgende:
    tot zover mijn deelname aan de AKQ... veel plezier verder allen
    Ben je nou op je pik getrapt omdat je niet goed gelezen hebt?
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:57
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:57 schreef Uzzi het volgende:
    Ok, hier komt ie .... Wat was de echte naam (achternaam volstaat) van Adolf Hitler. Ik let eveneens op de schrijfwijze
    Schiklgruber
    Uzzimaandag 27 augustus 2007 @ 16:59
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:57 schreef Nembrionic het volgende:

    [..]

    Schiklgruber
    Close :-)
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 16:59
    Schicklgruber?
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 17:00
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 16:57 schreef Nembrionic het volgende:

    [..]

    Ben je nou op je pik getrapt omdat je niet goed gelezen hebt?
    Wel goed gelezen, ik had er alleen geen flauw benul van dat je zijn naam zo schrijft...
    sorry voor mijn kleine uitbarsting
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 17:01
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 17:00 schreef barney74 het volgende:

    [..]

    Wel goed gelezen, ik had er alleen geen flauw benul van dat je zijn naam zo schrijft...
    sorry voor mijn kleine uitbarsting
    Uzzimaandag 27 augustus 2007 @ 17:01
    quote:
    Schicklgruber?
    Yup ....

    Nembrionic +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 1
    Deceitmaandag 27 augustus 2007 @ 17:01
    Adolph Hitler Schicklgruber.. hmmja
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 17:08
    Wie vond de kunstnier uit?
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 17:08
    Klaus Teuber
    Uzzimaandag 27 augustus 2007 @ 17:08
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 17:08 schreef Nembrionic het volgende:
    Wie vond de kunstnier uit?
    Willem Johan Kolff
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 17:10
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 17:08 schreef barney74 het volgende:
    Klaus Teuber


    Weer die spelling he
    Nembrionicmaandag 27 augustus 2007 @ 17:11
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 17:08 schreef Uzzi het volgende:

    [..]

    Willem Johan Kolff
    Uzzi +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Uzzimaandag 27 augustus 2007 @ 17:13
    Sommigen zullen het ERP pakket SAP http://www.sap.com wel kennen. Maar waarvoor is SAP de afkorting. Graag de officiële duitse betekenis en geen fantasietjes ;-)
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 17:14
    solutions applications and services
    keine ahnung
    MadMastermaandag 27 augustus 2007 @ 17:15
    Lang leve de logische logistiek van SAP...
    Da_p00pb0xmaandag 27 augustus 2007 @ 17:23
    errrrr

    [ Bericht 86% gewijzigd door Da_p00pb0x op 27-08-2007 17:30:49 ]
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 17:24
    Wat is ERP?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 17:24
    Sieg Aus Poland?
    DaviniaHRmaandag 27 augustus 2007 @ 17:25
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 17:24 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Wat is ERP?
    Enterprise resource planning of zo. Is verzamelnaam van osftware waarmee je je bedrijfsprocessen kan regelen/controleren/sturen.

    Enneh, geen idee waar SAP voor staat.
    Uzzimaandag 27 augustus 2007 @ 17:25
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 17:23 schreef Da_p00pb0x het volgende:
    Systeme, Anwendungen, Produkte in der Datenverarbeitung
    Correct !

    Da_p00pb0x +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Da_p00pb0x 1
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 17:26
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 17:23 schreef Da_p00pb0x het volgende:
    Systeme, Anwendungen, Produkte in der Datenverarbeitung
    Opgezocht?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 17:37
    SAP is trouwens geen afkorting meer als het aan hunzelf ligt tlees ik net:

    "SAP stand zeitweilig für Systeme, Anwendungen und Produkte in der Datenverarbeitung bzw. Systems, Applications and Products in Data Processing. Allerdings tilgte ein Beschluss der Hauptversammlung diese Auflösung des Firmenkürzels 2005 aus der Satzung des Unternehmens. Damit ist SAP AG die offizielle Firma des Unternehmens und nicht deren Abkürzung."

    Kortom SAP is losgekomen van zijn roots, maar dit terzijde
    Bron: Wikipedia:

    wat een tvp
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 17:42
    Haal die punt maar weer weg, OP niet gelezen en antwoord blijkbaar opgezocht
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 17:42
    Da_p00pb0, vraagje ??
    erkelmaandag 27 augustus 2007 @ 18:05
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 18:10
    Gestyleerd vraagje dan maar:


    welk eiland herken je, rechtsonder ?
    Yurithemastermaandag 27 augustus 2007 @ 18:12
    new foundland?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 18:13
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 18:12 schreef Yurithemaster het volgende:
    new foundland?
    Complimenten Yuri

    Yuri +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 18:15
    Ik zat nog te puzzelen welk werelddeel het was
    tong80maandag 27 augustus 2007 @ 18:31
    Goeiemorgen. Ik ben zo blij dat ik hier mag posten

    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 18:31
    Iedereen aan 't eten?
    Puntenslijpselmaandag 27 augustus 2007 @ 18:35
    kennelijk
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 18:41
    had ooit zo veel last van gemoedsschommelingen dat de arts haar antidepressiva voorschreef. "Het helpt je om je balans beter te vinden", vertelt de actrice deze week in het damesblad Viva.

    Inmiddels kan de 32-jarige haar humeur beter onder controle houden. "Ik kan supervrolijk zijn en aartsdepressief, hoewel de schommelingen inmiddels veel minder heftig zijn", legt ze uit.

    Wie is
    erkelmaandag 27 augustus 2007 @ 18:43
    Georgina Verbaan?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 18:43
    Katja Schuurmans?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 18:46
    peaceman+1

    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 18:48
    Zal ik mijn vraag van gisteren nog eens proberen?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 18:50
    Neeh... laat ik maar niet doen....

    Wat wordt je ten laste gelegd als je zo idioot bent om huisdieren om te brengen zonder reden?
    Artianosmaandag 27 augustus 2007 @ 18:51
    Tbs?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 18:52
    Dierenmishandeling met dood tot gevolg?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 18:52
    dierenmishandeling
    tong80maandag 27 augustus 2007 @ 18:53
    Zonder reden ? Zijn er wel redenen om een kat de nek om te draaien ?

    MREnmaandag 27 augustus 2007 @ 18:53
    verwaarlozing?
    tong80maandag 27 augustus 2007 @ 18:54
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 18:53 schreef MREn het volgende:
    verwaarlozing?
    We hebben onze kat Verwaar geloost
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:01
    Mja... ik heb dit van een rechter gehoord en die noemde niet specifiek dierenmishandeling als vergrijp.....
    hestriamaandag 27 augustus 2007 @ 19:01
    taakstraf
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:02
    Het ligt er ook aan welke rechter je voor je krijgt.
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:02
    Een taakstraf wordt je niet ten laste gelegd....
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:05
    hintje?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:06
    Je moet het zo zien.... indien je veroordeeld wordt is dat vanwege .......... (dus niet dierenmishandeling)
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:08
    onrechtmatig doden van een huisdier?
    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 19:09
    schending van de rechten van een dier?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:11
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:05 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    hintje?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 19:16
    Heb je wat je van de rechter gehoord hebt ook gecheckt ?
    Zouden alle rechters het zo doen ?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:16
    ???
    Extreme wreedheid tegen een onschuldig dier?
    tong80maandag 27 augustus 2007 @ 19:17
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:06 schreef peaceman het volgende:
    Je moet het zo zien.... indien je veroordeeld wordt is dat vanwege .......... (dus niet dierenmishandeling)
    Pissen tegen een lantarenpaal ?

    hestriamaandag 27 augustus 2007 @ 19:17
    dood door schuld?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:19
    Ernstige verwaarlozing?
    barney74maandag 27 augustus 2007 @ 19:20
    onnalatigheid
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:20
    En de vraag is niet goed gesteld...
    Want als je in Korea je hond dood, krijg je helemaal niks opgelegd...
    Dus bedoel je in Nederland?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:21
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:16 schreef qonmann het volgende:
    Heb je wat je van de rechter gehoord hebt ook gecheckt ?
    Zouden alle rechters het zo doen ?
    Het gaat erom dat de daad dierenmishandeling gelijk gesteld wordt aan.....

    Hooligans hebben er ook wel eens last van.
    TradeMarkiemaandag 27 augustus 2007 @ 19:21
    hersenloosheid?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:21
    Mishandeling?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:22
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:20 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    En de vraag is niet goed gesteld...
    Want als je in Korea je hond dood, krijg je helemaal niks opgelegd...
    Dus bedoel je in Nederland?
    Verwacht je hier een serieus antwoord op?
    Natuurlijk in Nederland.
    tong80maandag 27 augustus 2007 @ 19:22
    aan lid zijn van de suportersclub van Feijenoord ?

    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:22
    Geen mishandeling, hersenloosheid

    Wat doen hooligans nog meer?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:23
    Vandalisme...
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:24
    relschoppen
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:25
    Miss_sly +1

    De exacte benaming is vernieling..... Te zot voor woorden, maar ja...

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 1
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:26
    Dan weet ik niet welke rechter jij hebt gesproken... Zit je in België ofzo?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:26
    Te zot voor woorden iig
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:27
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:26 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Dan weet ik niet welke rechter jij hebt gesproken... Zit je in België ofzo?
    Flauw ben je hoor....
    Waarom zou die rechter liegen? Ik heb bovendien nog nergens iets anders gehoord. Dat het zot is, lijkt me een feit.
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:30
    Maar is mijn antwoord dus goed? Wil niet midden in een discussie de volgende vraag stellen ofzo...
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:31
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:30 schreef miss_sly het volgende:
    Maar is mijn antwoord dus goed? Wil niet midden in een discussie de volgende vraag stellen ofzo...
    Niet exact goed, maar ik heb je het punt gegeven. Je zat er het dichste bij vond ik.
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:36
    Wat is volgens de laatste onderzoeken de oudste straat van Amsterdam binnen de huidige grenzen van Amsterdam
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:36
    Middenweg
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 19:36
    nieuwendijk
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:38
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:36 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Middenweg
    Warm, maar nee
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:39
    Linnaeusstraat dan... Ik weet zeker dat ik laatst las dat het ergens in oost is... toch?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:39
    centrumweg?
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 19:43
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:26 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Dan weet ik niet welke rechter jij hebt gesproken... Zit je in België ofzo?
    Waarom twijfel je eraan? Ik kan je verzekeren dat er geen apart artikel voor dierenmishandeling bestaat in ons Wetboek van Strafrecht.
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:43
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:39 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Linnaeusstraat dan... Ik weet zeker dat ik laatst las dat het ergens in oost is... toch?
    De Linnaeusstraat inderdaad
    Waarschijnlijk al van rond 1070, dus echt oud. Argument om het niet zonder meer de oudste straat van Nederland te noemen, is dat het pas later binnen de grenzen van het huidige Amsterdam is komen liggen. Men is er nog niet helemaal uit hoe en wat

    FormerlyKnownAs +1

    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 1
    FormerlyKnownAs 1
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:45
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:43 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Waarom twijfel je eraan? Ik kan je verzekeren dat er geen apart artikel voor dierenmishandeling bestaat in ons Wetboek van Strafrecht.
    Omdat het te belachelijk voor woorden is.
    Ik heb ook gezocht en kan zo'n wet inderdaad niet vinden.
    Te schandelijk voor woorden

    Waar zijn we?

    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:45
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:45 schreef FormerlyKnownAs het volgende:

    [..]

    Omdat het te belachelijk voor woorden is.
    Ik heb ook gezocht en kan zo'n wet inderdaad niet vinden.
    Te schandelijk voor woorden
    En daarom was het dus een leuke vraag, want een bijzonder weetje, al is het een pijnlijk weetje!
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:46
    Dubai?
    Puntenslijpselmaandag 27 augustus 2007 @ 19:46
    Dubai?
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 19:46
    Oh één moment, ik heb me vergist in de vraag. Er is wel een aparte wet voor dierenmishandeling uit de jaren '90, daarvoor was het idd vernieling, tegenwoordig kan iemand aangeklaagd worden die regels uit de Gezondheids- en welzijnswet voor dieren heeft overtreden.
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 19:47
    op vakantie !
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:48
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:46 schreef ScottTracy het volgende:
    Oh één moment, ik heb me vergist in de vraag. Er is wel een aparte wet voor dierenmishandeling uit de jaren '90, daarvoor was het idd vernieling, tegenwoordig kan iemand aangeklaagd worden die regels uit de Gezondheids- en welzijnswet voor dieren heeft overtreden.
    Is het waar? Hmm apart dat dat niet te vinden is...
    Ik zal die rechter ook even inlichten
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:48
    Nee, geen Dubai
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:48
    Cancun?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:49
    VAE?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 19:49
    Ik ben even een uurtje weg, tot later
    Artianosmaandag 27 augustus 2007 @ 19:50
    abudabi
    erkelmaandag 27 augustus 2007 @ 19:50
    Bahrein?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 19:52
    Seychellen ?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:53
    miss_sly+1

    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 2
    FormerlyKnownAs 1
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 19:54
    Was je er geweest ?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 19:55
    Ik iig wel... in 1997
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 19:55
    Ja, vorig jaar, na 2,5 week rondreizen daar. Geweldige vakantie gehad, en Cancun was eigenlijk het minste van de vakantie. Wel lekker gerelaxt een paar dagen
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 19:55
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:48 schreef peaceman het volgende:

    [..]

    Is het waar? Hmm apart dat dat niet te vinden is...
    Ik zal die rechter ook even inlichten
    Ik kon het zelf ook niet oplepelen hoor, maar hij bestaat dus wel (en mensen kunnen op basis van die wet strafrechtelijk worden vervolgd). http://nl.wikipedia.org/w(...)zijnswet_voor_dieren
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 19:57
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:55 schreef miss_sly het volgende:
    Ja, vorig jaar, na 2,5 week rondreizen daar. Geweldige vakantie gehad, en Cancun was eigenlijk het minste van de vakantie. Wel lekker gerelaxt een paar dagen
    Omdat je laatst die vraag over Pacal had, vandaar
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 20:00
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:55 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Ik kon het zelf ook niet oplepelen hoor, maar hij bestaat dus wel (en mensen kunnen op basis van die wet strafrechtelijk worden vervolgd). http://nl.wikipedia.org/w(...)zijnswet_voor_dieren
    Mooi zo
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:01
    Idem:


    Waar zien we dit?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:03
    grens Uruquai en Argentinie
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:03
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:57 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Omdat je laatst die vraag over Pacal had, vandaar
    Klopt, dat kwam ook daar vandaan. Palenque, schitterende plek, wat mij betreft de mooiste die we gezien hebben tijdens die reis. Maar sowieso vond ik het een geweldige vakantie, heel goed te reizen op eigen houtje. LP in de hand, goede busconnecties, heerlijk eten
    Yankeemaandag 27 augustus 2007 @ 20:03
    Niagara Falls?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:03
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 19:55 schreef ScottTracy het volgende:

    [..]

    Ik kon het zelf ook niet oplepelen hoor, maar hij bestaat dus wel (en mensen kunnen op basis van die wet strafrechtelijk worden vervolgd). http://nl.wikipedia.org/w(...)zijnswet_voor_dieren
    Dus mijn antwoord was gewoon goed ..(als peaceman een wat jongere rechter had aangesproken)..
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 20:03
    Niagara Falls, Canadese kant
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:07
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 20:03 schreef Yankee het volgende:
    Niagara Falls?


    Yankee +1

    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 2
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    Yankeemaandag 27 augustus 2007 @ 20:09
    Wat heeft Fidel Castro gestudeerd?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:10
    Politiek !
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:11
    Geschiedenis
    Yankeemaandag 27 augustus 2007 @ 20:13
    Neen
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:15
    Kunstgeschiedenis?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:15
    Sociologie ?
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:17
    hij heeft niet gestudeerd
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 20:17
    Rechten?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 20:18
    Het is niet bekend wat hij heeft gestudeerd
    Diaan73maandag 27 augustus 2007 @ 20:18
    Rechten?
    Yankeemaandag 27 augustus 2007 @ 20:19
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 20:17 schreef ScottTracy het volgende:
    Rechten?
    Jawohl! ScottTracy +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 2
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 1
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 20:20
    Heb ik toch iets gemeen met Fidel!
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:21
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 20:20 schreef ScottTracy het volgende:
    Heb ik toch iets gemeen met Fidel!
    je rookt sigaren
    Diaan73maandag 27 augustus 2007 @ 20:22
    Hmm te laat......
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:22
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 20:20 schreef ScottTracy het volgende:
    Heb ik toch iets gemeen met Fidel!
    Hij zoekt nog een opvolger
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 20:25
    Hoe heette de Georgische president die in 2003 werd afgezet?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:25
    Was dat die met die Nederlandse vrouw?
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:26
    Sjevarnadze?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:27
    viel zu spät
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 20:27
    Jojo +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 2
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 1
    Its-Jojo-4you 1

    Die met de Nederlandse vrouw is de huidige president Saakasjvili
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:35
    noem 3 merken modelspoortreinen
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:36
    marklin, fleischman, minitrix
    TradeMarkiemaandag 27 augustus 2007 @ 20:37
    marklin
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:38
    en een vrouw gaat ervandoor met de punten

    MS +1


    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 1
    Its-Jojo-4you 1
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 20:39
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 20:03 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Dus mijn antwoord was gewoon goed ..(als peaceman een wat jongere rechter had aangesproken)..
    Sorry
    Aan de andere kant had ik dan die vraag vermoedelijk niet gesteld
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:42
    Welke band geeft op 13 en 14 september a.s. twee concerten in Amsterdam, 24 jaar nadat ze uiteen gegaan waren?
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 20:43
    The Police
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 20:44
    en ik ga er heen

    ScottTracy +1


    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 2
    Its-Jojo-4you 1
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 20:48
    damn inkopper gemist
    Wij zouden er ook heen, maar aangezien we vrijdag de sleutel van ons nieuwe huis krijgen, moesten we ze wel verkopen.... we hopen na 5 weken klussen over te kunnen namelijk...
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 20:49
    Hoe heet het outlet winkelcentrum dat gelegen is bij Lelystad?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:50
    Batavia
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:50
    Bataviastad
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:50
    De Batavia is een schip dat er ook ligt
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 20:50
    Batavia stad
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 20:51
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 20:50 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    Bataviastad
    Wil niet al te flauw doen, maar -stad hoort er m.i. toch wel bij. Sorry qonmann

    Jojo +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 2
    Its-Jojo-4you 2
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 20:58
    waar is de Batavia gezonken?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:58
    vl;ak aan de westkust van Australie
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 20:59
    met muiterij en al ...prachtig verhaal
    Its-Jojo-4youmaandag 27 augustus 2007 @ 21:01
    Toch nog je Batavia punt

    qomann +1


    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 1
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 2
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:05
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:01 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    Toch nog je Batavia punt
    Mike Dash: De ondergang van de Batavia is zeer leesbaar !

    Nieuwe vraag:

    Hoe heet de Japanse Premier ?
    (achternaam is voldoende)
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:08
    Gokje: Koizumi?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:11
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:08 schreef miss_sly het volgende:
    Gokje: Koizumi?
    Bijna, dat is zijn voorganger.
    De huidige premier heeft een zeer korte, Nederlands aandoende naam, al zal het wel anders uitgesproken worden.
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:12
    Ik was er al bang voor dat het de voorganger was, want ik had zijn naam al een tijdje niet gezien. Andere naam is me niet opgevallen.
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:16
    Misschien te lastig, want de naam moet je maar net opvallen.
    Hintje, naam bestaat uit 3 letters
    A..
    In het Nederlandse is het een voornaam
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:17
    Ali?
    hhhpsychomaandag 27 augustus 2007 @ 21:18
    ASO, maar das volgens mij de minister van buitenlandse zaken
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:20
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:18 schreef hhhpsycho het volgende:
    ASO, maar das volgens mij de minister van buitenlandse zaken
    ja dat klopt
    de achternaam van de premier is een (oude) nederlandse jongensvoornaam
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:22
    Ale?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:24
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:22 schreef peaceman het volgende:
    Ale?
    Almost, alleen L nog fout :

    A.E
    Een voetballer uit vervlogen tijden heette zo.
    ... Lenstra
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:25
    Abe
    hhhpsychomaandag 27 augustus 2007 @ 21:25
    ABE
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:26
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:25 schreef peaceman het volgende:
    Abe
    Abe inderdaad !

    Peaceman +1


    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 2
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 2
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    hhhpsychomaandag 27 augustus 2007 @ 21:26
    terecht peaceman, je hebt ook het leeuwendeel gedaan
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:27
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:26 schreef hhhpsycho het volgende:
    terecht peaceman, je hebt ook het leeuwendeel gedaan
    dat je aso wist ...
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:29
    Welke club werd in het seizoen 1997/1998 kampioen van de Duitse voetbalcompetitie?
    hhhpsychomaandag 27 augustus 2007 @ 21:29
    lang verhaal, krijg ik daar geen bonuspunten voor ;-)
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:29
    Schalke 04 ?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:30
    Ik had vroeger een leraar die Ale heette
    hhhpsychomaandag 27 augustus 2007 @ 21:30
    bayern münchen?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:30
    geen Schalke of Bayern
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:32
    HSV?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:33
    Fok is traag!
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:33
    Kaiserslautern
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:34
    Heel traag Werder Bremen
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:35
    nee die promoveerde vanuit de eerste divisie dat jaar... ik weet em denk ik wel...
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:36
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:33 schreef Aereatheas het volgende:
    Kaiserslautern


    Tegenwoordig spelend in een divisie lager....

    Aereatheas +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 2
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 2
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:38
    ah ik dacht dat ze al gedegradeerd waren was een mazzelgokje
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:38
    Ze zijn in het seizoen 2005/2006 gedegradeerd....
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:41
    fok is erg traag

    Ik zat aan bayern te denken met vorig jaar nog Roy Makaay...
    Bij welke (betaald) nederlandse club speelde hij het langst?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:42
    Vitesse?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:44
    Voetbalvragen
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:44
    peaceman +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 2
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:46
    Het lijkt alweer zo lang geleden, maar op welke datum in welk jaar werd Theo van Gogh ook alweer vermoord en welke band speelde er tijdens de plechtigheid die er voor genodigden gehouden werd?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:47
    2 november 2004
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:49
    dat deel is goed, dus alleen het 2e deel van de vraag nog...
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 21:50
    kom op miss_sly !
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:52
    ik wist de datum niet... kom op miss shy...
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:54
    mag ik em afmaken shy?
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:54
    dat 2e deel moet van ver komen....en Fok werkt ook al niet mee...
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 21:55
    Van Dik Hout...

    maar dat geloof ik niet echt, dus kop hem maar in A.
    Homdeckmaandag 27 augustus 2007 @ 21:55
    band weet ik niet meer, weet alleen dat lou reed gedraaid werd bij de uitvaart
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 21:55
    ze zijn van het liedje: Broad Daylight (enige hoogtepunt in hun discografie wat mij betreft)
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 21:56
    Spinvis dacht ik...
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 21:56
    Gabriel Rios?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 22:01
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 21:56 schreef ScottTracy het volgende:
    Gabriel Rios?


    Scott +1
    sorry Miss

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 1
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 22:01
    Heeft die gespeeld op de begrafenis van van Gogh?
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 22:02
    slome fok! lang geleden deze zooi...
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 22:03
    Ik weet alleen dat Broad Daylight de soundtrack was van 06/05...
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 22:04
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:03 schreef ScottTracy het volgende:
    Ik weet alleen dat Broad Daylight de soundtrack was van 06/05...
    Klopt. Hij vond dat een verschrikkelijk mooi liedje, vandaar dat er gevraagd is aan de band om dat liedje te spelen toen hij overleden was.
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 22:05
    Beide gelijk zowel spinvis als gabriel rios waren er, ik heb even gecheckt spinvis was er zeker dat wist ik al...
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 22:06
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:05 schreef Aereatheas het volgende:
    Beide gelijk zowel spinvis als gabriel rios waren er, ik heb even gecheckt spinvis was er zeker dat wist ik al...
    Dat wist ik dan weer niet.... sorry maar ik hou het punt wel bij Scott...
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 22:08
    is een Nederlands magazine dit wordt verspreid onder middelbare scholen. Het gratis blad verschijnt zes keer per schooljaar en heeft een oplage van 330.000 stuks.

    Wat is ?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:09
    Pauze
    Homdeckmaandag 27 augustus 2007 @ 22:09
    pauze?
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 22:09
    mmm we hadden em beide goed hoor hahaha, maar ja...
    Erik de jong (van spinvis) verzorgde de muziek al vaak voor de films van hem, zodoende wist ik hem..
    Aereatheasmaandag 27 augustus 2007 @ 22:10
    pauze kreeg ik ook ooit, wist niet dat ie nog bestond
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:10
    Bestaat dat blad nog steeds??
    Zo heette het in mijn tijd iig
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 22:11
    zo zie je maar weer... je leert hier zo nu en dan nog echt iets ook
    ScottTracymaandag 27 augustus 2007 @ 22:12
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:09 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Pauze
    En bestaat volgens mij nog steeds.

    FKA +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 2
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:16
    Wie ?

    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:17
    Traci lords
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 22:17
    Tracy Lord
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:18
    wyccie+1

    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 2
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    wyccie 1
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 22:20
    Fok is te traag
    en vaak post ie niet eens
    Homdeckmaandag 27 augustus 2007 @ 22:24
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:20 schreef miss_sly het volgende:
    Fok is te traag
    en vaak post ie niet eens
    ik houd het voor gezien.

    vind het mega-irritant

    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:24
    Een makkelijke, want heb geen zin om steeds te moeten controleren terwijl Fok zo debiel doet.

    Wat is de hoogste berg van Afrika?
    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:25
    En nu gaat ie weer als een speer!
    MadMastermaandag 27 augustus 2007 @ 22:25
    Kilimanjaro
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 22:25
    te traag
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 22:26
    Kilimantsjaro
    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:26
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:25 schreef MadMaster het volgende:
    Kilimanjaro
    5895 meter hoog.
    MM +!

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 3
    FormerlyKnownAs 2
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    wyccie 1
    MadMaster 1
    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:27
    Qonmann, hoewel ik beide spellingen goed zou hebben gerekend, ben je net iets te laat.
    MadMastermaandag 27 augustus 2007 @ 22:27
    Ik ben iets kleiner, hoor...



    Wie?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:27
    Hoe komt dat toch dat Fok soms traag is......
    RoofingBurnermaandag 27 augustus 2007 @ 22:28
    Al Jareau?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:28
    richard pryor
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 22:29
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:27 schreef wyccie het volgende:
    Qonmann, hoewel ik beide spellingen goed zou hebben gerekend, ben je net iets te laat.
    Dank je wel, ik was iets te laat.
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 22:29
    Die balletdanser....hoe heet ie ook alweer?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:30
    nee laat maar niet richard pryor.... Hij is dood, dat weet ik wel effe denken
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 22:30
    Gregory Hines
    MadMastermaandag 27 augustus 2007 @ 22:30
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:29 schreef miss_sly het volgende:
    Die balletdanser....hoe heet ie ook alweer?
    Ja, dat moeten jullie zeggen...
    MadMastermaandag 27 augustus 2007 @ 22:36
    Miss_Sly +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 4
    FormerlyKnownAs 2
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    wyccie 1
    MadMaster 1

    Het is hier zo traag als een
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:37
    verschrikkelijk...
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 22:37
    Wie heeft het grootste deel van zijn leven gewijd aan het ontcijferen van de Steen van Rosette en slaagde hier ook in?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 22:39
    Een geniale Fransman ...maar nu zijn naam nog
    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:39
    Champollion
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:40
    champolion
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 22:42
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:39 schreef wyccie het volgende:
    Champollion
    Jean Francois Champollion. Heb een boek gelezen over zijn leven en de zoektocht naar de sleutel om het te ontcijferen. WAt een monnikenwerk en wat een toewijding!

    wyccie +1

    Tussenstand deeltje 976
    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 4
    FormerlyKnownAs 2
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    wyccie 2
    MadMaster 1


    Ik kap er mee voor vanavond. Word alleen maar chagrijnig van dat trage gedoe, pagina's die niet laden, te laat zijn met antwoorden omdat Fok te traag is....
    Later
    MadMastermaandag 27 augustus 2007 @ 22:46
    Miss_Sly schreef:
    quote:
    WAt een monnikenwerk en wat een toewijding!
    Precies, dus ik haak hier af met deze performance...
    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:47
    Kut, Fok is weer traag. Had eerder moeten afkloppen.

    Waar komen de Elgin Marbles vandaan, en waar zijn ze nu?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:53
    Griekenlland, engeland
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:54
    fuckfok
    wycciemaandag 27 augustus 2007 @ 22:54
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 22:53 schreef FormerlyKnownAs het volgende:
    Griekenlland, engeland
    FKA +1

    Ik denk dat ik ook maar stop.

    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 4
    FormerlyKnownAs 3
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    wyccie 2
    MadMaster 1
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 22:57
    Nou, als iedereen nou afhaakt, wordt het misschien wel sneller
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 22:57
    t wordt al beter..kom maar op met je vraag !
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:03
    Welke Amerikaanse Staat is dit?


    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 23:04
    utah
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 23:04
    Utah ?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:06
    nee, niet utah
    miss_slymaandag 27 augustus 2007 @ 23:07
    Alaska
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:08
    nee
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 23:09
    arizona?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 23:11
    ik tast in het duister ..Michigan ?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:11
    meer naar het oosten
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 23:13
    nevada
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:14
    hint: maar dan maak ik het wel heel makkelijk...
    Er is ook een land dat zo heet
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 23:16
    new mexico?
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:26
    Nee, ook niet....
    Hint: Het is naast de officieel enige staat die de confederate flag nog op de staatsgebouwen mag hebben wapperen

    [ Bericht 2% gewijzigd door FormerlyKnownAs op 27-08-2007 23:32:22 ]
    Cobra4maandag 27 augustus 2007 @ 23:27
    Goeiemorgen allemaal
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:30
    Hey Cobra... Jij weet deze vraag wel
    Cobra4maandag 27 augustus 2007 @ 23:32
    Georgia?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 23:32
    naam VS staat = naam land
    hoe moeilijk kan het zijn
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:33
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 23:32 schreef Cobra4 het volgende:
    Georgia?
    Cobra4 +1
    Tussenstand deeltje 976

    U 1
    Nembrionic 2
    Uzzi 2
    Yuri 1
    peaceman 3
    miss_sly 4
    FormerlyKnownAs 3
    Yankee 1
    ScottTracy 3
    Its-Jojo-4you 2
    qomann 1
    Aereatheas 1
    wyccie 2
    MadMaster 1
    Cobra4 1
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:34
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 23:32 schreef qonmann het volgende:
    naam VS staat = naam land
    hoe moeilijk kan het zijn
    Ja inderdaad
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 23:35
    Waar ligt het land Georgia?
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 23:36
    naast de kaspische zee
    FormerlyKnownAsmaandag 27 augustus 2007 @ 23:37
    qonmannmaandag 27 augustus 2007 @ 23:38
    quote:
    Op maandag 27 augustus 2007 23:34 schreef FormerlyKnownAs het volgende:

    [..]

    Ja inderdaad
    was vanavond nog een vraagje over Georgie..die a aan het eind was killing
    peacemanmaandag 27 augustus 2007 @ 23:38
    Ah er wordt gedoeld op Georgië begrijp ik.....
    Dan was New Mexico toch wat duidelijker vind ik