Wat ik begrepen heb is dat Amanda een hekel heeft aan haar oma.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:44 schreef Maria44 het volgende:
[..]
En de vraag is: gaf Amanda haar oma ook wel eens een kadootje als ze jarig was?
Ik volg je even nietquote:
quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik volg je even niet![]()
Edit: Vandaar dus.![]()
Van de week hoorde ik Amanda ook al zeuren over het gebrek aan slipjes, die van haar lagen allemaal bij de stomerijquote:Op maandag 27 augustus 2007 16:31 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Nadia draagt vaak geen ondergoed,
maar pakte gisteren een onderbroek uit Lieke haar kast,
zal Nadia zelf geen ondergoed hebben?
Ja totdat ze 1000 euro geeft zeker.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wat ik begrepen heb is dat Amanda een hekel heeft aan haar oma.
De koks hebben aangegeven dat ze uit Weesp komen. Amanda is hoogst verbaasd dat ze niet uit Frankrijk komen.![]()
Amanda vraagt of het Franse Champagne is, wat is dat wicht toch dom. Iedereen ligt in een deuk.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:50 schreef akveor het volgende:
Er mag gedronken worden: Champagne.... Waar is Huub?
Die zit verborgen achter een berg appels.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:50 schreef akveor het volgende:
Er mag gedronken worden: Champagne.... Waar is Huub?
Morgen kan ze zwanger zijn,kan ook nog vandaagquote:Op maandag 27 augustus 2007 16:39 schreef beequeen het volgende:
[..]
Bestaat er een behangende Hagenees die Frans zingt?![]()
Er staat een wasmacine maar ze hebben geen flauwe notie hoe dat ding werk. Spullen van de stomerij doe er ongeveer 1 week over om terug te komen, maar dan nog, ze hebben toch wel meer dan 7 slips, stings of boxers?quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:50 schreef mootie het volgende:
[..]
Van de week hoorde ik Amanda ook al zeuren over het gebrek aan slipjes, die van haar lagen allemaal bij de stomerij![]()
"Ja nou, me moeder hep altijd Spaanse."quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:51 schreef beequeen het volgende:
Amanda vraagt of het Franse Champagne is, wat is dat wicht toch dom. Iedereen ligt in een deuk.
quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
"Ja nou, me moeder hep altijd Spaanse."
Nuh, dat is het stukje fatsoen wat hij heeft.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:57 schreef Peter6000 het volgende:
Huub wordt met champagne weggelokt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |