Ik vind het opzich ook wel meevallen. Tijdens de intro kreeg ik van iedereen te horen hoe kut het eerste blok zou zijn, maar zo erg vind ik het nou ook weer niet. Het volgende blok wordt natuurlijk wel gewoon veel leuker..quote:Op zondag 16 september 2007 13:56 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Ach, leuk: echt heel spannend is het niet, maar sfeer is wel OK en echt moeilijk is het ook niet.
Doe ook de RC's al, zelfs bij de werkgroep loop ik (volgens mij illegaal) al mee. Woensdag komt patient langs.quote:Op zondag 16 september 2007 17:17 schreef Nuna het volgende:
[..]
Nee, idd. Het volgende blok is echt veel leuker! Je kunt trouwens ook de responsiecollege's volgen. Computerpraktica trouwens ook wel, eentje meer of minder valt ook niet op.
Pas in periode 5. Ik zit voor het volgende blok ik groep 4.quote:Op zondag 16 september 2007 20:39 schreef Kantar het volgende:
[..]
Ik vind het opzich ook wel meevallen. Tijdens de intro kreeg ik van iedereen te horen hoe kut het eerste blok zou zijn, maar zo erg vind ik het nou ook weer niet. Het volgende blok wordt natuurlijk wel gewoon veel leuker..![]()
![]()
Wanneer heb jij trouwens je verpleegstage, weet je dat al?
Ah ok, ik in periode 3. Heb er opzich al wel zin in, maar eerst maar eens dit en het volgende blok door zien te komen..quote:Op zondag 16 september 2007 21:16 schreef dotKoen het volgende:
Pas in periode 5. Ik zit voor het volgende blok ik groep 4.
Hoe moet ik me dat voorstellen? Gewoon naar de interne gelopen en aan iedereen zonder witte jas gevraagd of ze zin hebben om hun hele ziektegeschiedenis + vragen over hun sociaal leven etc. aan een stel studenten uit te leggen?quote:Op zondag 16 september 2007 22:01 schreef Kantar het volgende:
[..]
Ah ok, ik in periode 3. Heb er opzich al wel zin in, maar eerst maar eens dit en het volgende blok door zien te komen..Ik zit overigens in groep 14, misschien dat we nog eens samen responsie hebben ofzo...
Oh ja, welke ziekte behandelen jullie tijdens de werkgroepen? Wij hebben voor donderdag een diabetes-patiënt weten te strikken tijdens onze speurtocht in het ziekenhuis.![]()
Dat was plan B.quote:Op zondag 16 september 2007 22:13 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Hoe moet ik me dat voorstellen? Gewoon naar de interne gelopen en aan iedereen zonder witte jas gevraagd of ze zin hebben om hun hele ziektegeschiedenis + vragen over hun sociaal leven etc. aan een stel studenten uit te leggen?
Bij mij (nou ja, het groepje dat ik lastigval) kende een groepsgenoot kende een epilepsiepatiënt en die wilde langskomen.
Ik vind die 3 dagen voorbereiding voor de verpleegstage best kort. Wat moet je nu zeggen als mensen bijvoorbeeld helemaal in huilen uitbarsten enzo (en dan niet omdat ik ze zo slecht behandel, maar omdat ze ziek zijn? Kan wel wat verzinnen, maar weet niet wat je nu wel en niet kan of mag doen.
WTF!!quote:Op maandag 17 september 2007 17:45 schreef Nuna het volgende:
Die voorbereiding is idd wel handig, maar je leert niet echt superveel ofzo hoor. Je gaat 2 middagen naar de HAN, afdeling HBO-V. Daar leer je een beetje dingen over je handen wassen, bedden opmaken, etc. Wij moesten elkaar ook wassen en tandenpoetsen. Maar dat was meer lol dan dat je er echt wat aan hebt.
Niet meehuilen i.i.g.quote:Op zondag 16 september 2007 22:13 schreef dotKoen het volgende:
[..]
Ik vind die 3 dagen voorbereiding voor de verpleegstage best kort. Wat moet je nu zeggen als mensen bijvoorbeeld helemaal in huilen uitbarsten enzo (en dan niet omdat ik ze zo slecht behandel, maar omdat ze ziek zijn? Kan wel wat verzinnen, maar weet niet wat je nu wel en niet kan of mag doen.
Haha, ja zoiets. Ik ben al die handelingen eigenlijk alweer vergetenquote:
Okequote:Op dinsdag 18 september 2007 09:49 schreef Nuna het volgende:
[..]
Haha, ja zoiets. Ik ben al die handelingen eigenlijk alweer vergeten. Ik ben trouwens wel nog op de OK geweest! Heb een keizersnede van dichtbij mogen zien
.
Psychiatrie is toch alleen maar praten, overleg, discussieren, beredeneren en dan weer ff bespreken?quote:Op dinsdag 18 september 2007 22:14 schreef ralfie het volgende:
psychiatrie is wel zoo saai...
zucht, nog 7 dagen
Dat ligt er aan waar het plaatsvindt. Zoals jij het beschrijft is dat een typische poliklinische situatie.quote:Op dinsdag 18 september 2007 22:59 schreef Heinekenner het volgende:
[..]
Psychiatrie is toch alleen maar praten, overleg, discussieren, beredeneren en dan weer ff bespreken?
tenminste dat hoorde ik van iemand die dat deed.
![]()
Ja preciesquote:Op woensdag 19 september 2007 12:59 schreef intoxicated het volgende:
Als je er daar 18 ofzo van goed hebt dan heb je al genoeg punten voor halverwege het 2e jaar![]()
Hm, nu ben ik jaloersquote:Op dinsdag 18 september 2007 19:11 schreef DDM het volgende:
[..]
Oke
Ja cool is dat he! Ik heb er meer dan 10 meegemaakt tijdens mijn co-schappen. Ben de tel kwijt![]()
Maar echt machtig om het kind nog in de gesloten dooierzak te zien zitten. Ook is het prachtig hoe hard die uterus is na de sectio. Dan mag je er lekker in en aan voelen zeg maar![]()
![]()
Maar dat ding is dan zo keihard.
Echt respect voor oxytocine en die spiercellen in de uterus![]()
erg hequote:Op woensdag 19 september 2007 12:59 schreef intoxicated het volgende:
Als je er daar 18 ofzo van goed hebt dan heb je al genoeg punten voor halverwege het 2e jaar![]()
Haha, natuurlijkquote:Op woensdag 19 september 2007 16:03 schreef intoxicated het volgende:
http://www.umcn.nl/fmw/db/sleutel_laatste_VT.htm
Nijmegen was eerder![]()
Kan iemand even uitleggen wat die VGT precies is? Ik zit in Roffa namelijk en volgens mij doe wij niet aan zulks.quote:
De 2 colleges daarvoor waren wel supersaai manquote:Op woensdag 19 september 2007 19:30 schreef Heinekenner het volgende:
We hadden wel een LM van de heer Heijboer en Linschoten (clubartsen Feyenoord) met als patiënt niemand minder dan Slory.
Uiteraard bekend als de nieuwe laterale spits bij Feyenoord en Nederlands international ()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |