Een soort Jelte tijdens de Boot Campquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:49 schreef noekje het volgende:
[..]
Zal een leuk clipje worden dan. Ik die meegesleurd wordt en vastgehouden. Tussen alle geilkijkende en bewegende mensjes zie je één heel booskijkend vrouwmens die geen kant op kan.![]()
Mooi! Daar wordt ze namelijk hartstikke agressief van.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:50 schreef farscapevr6 het volgende:
heheheh naadje zit lekker door te tanken, die denkt dat de febo t toch niet zo goed ziet
die is straks apielam
o maak me gekquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:51 schreef noekje het volgende:
[..]
Mooi! Daar wordt ze namelijk hartstikke agressief van.![]()
quote:Now come on everybody, let's make cocaine cool
We need a few more half naked women up in the pool
And hold this MAC-10 that's all covered in jewels
And can you please put your titties closer to the 22s?
And where's the champagne? We need champagne
Now look as hard as you can with this blunt in your hand
And now hold up your chain slow motion through the flames
Now cue the smoke machines and the simulated rain
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:55 schreef wie.. het volgende:
offtopic:
Ik kon er niets van terug vinden maar weten de miljonairs dat dgk stopt ?
En hoe waren de reacties ?
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:56 schreef tipsch het volgende:
Dus, Nadia loopt zich op te geilen aan die neger en fluistert nu in Dennis' oor "ik wil met je naar bed"
Ik denk dat dat alles is wat z even wilde horen. Als ze een goede bitch is (TMF/MTV-proof), geeft ze hem niksquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:56 schreef Zora01 het volgende:
nada fluisterde tegen dennis,,. Ik wil met je naar bed, ik wil bij jou zijn... WIl jij dat ook.
Nix antwoorde: Ja heel graag
Dat wat Nadia aanheeft? Lijkt meer op een nachthemd met "onderbroek" - weinig opwindend als je het mij vraagtquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:57 schreef noekje het volgende:
Waarom zou je zo'n badpak aantrekken? Na een dagje strand lijk je op een mislukte superman waarvan je het pak niet uit kan trekken. Het zijn vast badpakken voor de hele slechte muziek clipjes want die zijn geil.![]()
Ben je mal, Lieke bedoelt het gewoon aardig, ik denk niet dat Huub hier moeite mee heeft.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:58 schreef Dreamboy het volgende:
1 van die lui zegt ik sta helemaal in mijn eentje.
Lieke. ohh dan kom ik wel bij jou staan hoor!
Laat ze Huub in zijn eentje staan.
Hoe dom kun je dan zijn zeg.
Ik denk dat Huub en Lieke daar beide geen problemen mee hebben.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:58 schreef Dreamboy het volgende:
1 van die lui zegt ik sta helemaal in mijn eentje.
Lieke. ohh dan kom ik wel bij jou staan hoor!
Laat ze Huub in zijn eentje staan.
Hoe dom kun je dan zijn zeg.
Dat is geen badpak. Ik heb het over die lapjes stof over de buik heen dingen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:59 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dat wat Nadia aanheeft? Lijkt meer op een nachthemd met "onderbroek" - weinig opwindend als je het mij vraagt![]()
Dat is een shirt en bikinibroek, dit ivm haar buik.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 15:59 schreef tipsch het volgende:
[..]
Dat wat Nadia aanheeft? Lijkt meer op een nachthemd met "onderbroek" - weinig opwindend als je het mij vraagt![]()
oh sorry, ik weet het ook niet, ik zie zoveel lelijks op de streams op het momentquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:01 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat is een shirt en bikinibroek, dit ivm haar buik.
Ik denk dat Noekje doelt op het het badpak van Amanda.
Nadia was het even vergeten.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:07 schreef blomst het volgende:
[afbeelding]
Dennix doet zijn buikje ook inhouden.
Yep, maar Dennix wil het niet, bang dat hij een stijve krijgt.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:09 schreef blomst het volgende:
Wil Nadia nu dat Dennix haar pakt?
Nadia. lekker geil dansen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:09 schreef blomst het volgende:
Wil Nadia nu dat Dennix haar pakt?
Twee keer bood ze haar kont aan richting Dennis en hij zegt iets van "schatje, kan niet.."quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:09 schreef blomst het volgende:
Wil Nadia nu dat Dennix haar pakt?
tis om t even denk ikquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:09 schreef blomst het volgende:
Wil Nadia nu dat Dennix haar pakt?
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:12 schreef farscapevr6 het volgende:
[..]
tis om t even denk ik
elke piemel die daar rondloopt is nu welkom
o, dacht even dat ze ter plekke wilde worden genomen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:11 schreef Dreamboy het volgende:
[..]
Nadia. lekker geil dansen.
Dennix. nee nee dat kan ik niet.
Hoeveel caps zijn er al gemaakt van die momentjes dat ze het helemaal vergeet.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:17 schreef beequeen het volgende:
Naad vertelt nog maar eens dat ze echt zichzelf is in dat hok, ook qua sex, dat zou ze thuis ook doen. De camera's ziet ze dan helemaal niet meer.
idd... en nu maakt toch weer saltos... wat een dombo is het toch ookquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:17 schreef Casshern het volgende:
huub mocht toch voorlopig het water niet in vanwege z'n oor?
nee, sufferd is het ook.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:17 schreef Casshern het volgende:
huub mocht toch voorlopig het water niet in vanwege z'n oor?
ja ik zag hem opeens in het water, lekker slimquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:19 schreef Desii het volgende:
[..]
idd... en nu maakt toch weer saltos... wat een dombo is het toch ook
Dat viel mij ook al op idd.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:24 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Favorietje van de regie, is wel erg vaak in beeld.
Familie van?quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:28 schreef MMMMM2 het volgende:
http://www.partypeeps2000.com/members/rosita%20furtado.aspx favorietje van de regie
Het kwam wel in de buurt. Hij vroeg vanmiddag een een van die snollen hoe ze samen geld konden verdienen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:40 schreef blomst het volgende:
[afbeelding]
Jaap denkt ook dat hij ontdekt word.
Heeft hij al gevraagd wat hij er aan overhoud?
TMF en MTV in de gaten houden.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:42 schreef EdAtTheBar het volgende:
Ik kan echt niet wachten tot deze clip uitkomt!
Helaas, het ging zo snelquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:45 schreef avonne het volgende:
Goeie !
Heeft iemand een cap daarvan? Dat Huub de fles opent?
wAS te verwachtenquote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:43 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het kwam wel in de buurt. Hij vroeg vanmiddag een een van die snollen hoe ze samen geld konden verdienen.
Ik hoorde hem net zeggen dat hij zijn eerste nam.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 16:49 schreef rooie3 het volgende:
Huub geeft iedereen drank.Kan nog lachen worden vanavond.Hoop dat hij zelf niet drinkt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |