Eh, Fincher had zijn big break met Alien3, en hoewel het een iets andere versie werd dan hij voor ogen had is het wel een van de meest artistiek verantwoorde films uit het zooitje, met daarnaast een sterk verhaal met een hoog shock-gehalte.quote:Op maandag 7 januari 2008 17:50 schreef PDOA het volgende:
Tsja, als 2 onbekende videoclipmakers die nog nooit een film hebben gemaakt noch geregisseerd plaatsnemen in de regiestoel, tsja... Dan mag het een wonder heten dat er iets degelijks uitrolt.
Anderson heeft maar 1 sterk punt en dat is dat hij weet hoe hij bepaalde dingen in beeld moet brengen, waardoor het zelfs met een laag budget toch interessant uit ziet. Maar verhaal/karakters zijn niet aan hem besteedt.quote:En Paul W.S. Anderson mag dan wel de franchise al ietwat hebben verneukt met zijn PG13 rating, hij had wel al 6 films geregisseerd, waaronder een heel degelijke sci-fi horrorfilm (Event Horizon).
Ook bij Alien 3 kan ik niet spreken van een goede film. Wel een saaie film. De assemby cut was al iets beter, maar nog steeds niet om over naar huis te schrijven. Bovendien is Fincher afgetaaid bij het editten van de film, dus we zullen nooit weten hoe zijn versie zou zijn geworden.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:51 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Eh, Fincher had zijn big break met Alien3, en hoewel het een iets andere versie werd dan hij voor ogen had is het wel een van de meest artistiek verantwoorde films uit het zooitje, met daarnaast een sterk verhaal met een hoog shock-gehalte.
Filmisch gezien is het onbetwistbaar een van de meer interessante Alien films, net als A:R dat opzicht gewoon geen slechte film te noemen is. Dat jij hem saai vond wil niet zeggen dat het een beroerde film, maar kennelijk wil je Aliens II.quote:Op woensdag 9 januari 2008 02:28 schreef PDOA het volgende:
[..]
Ook bij Alien 3 kan ik niet spreken van een goede film. Wel een saaie film.
Toen ik hoorde dat ze AvsP gingen maken begon ik al spontaan weg te dromen van de mogelijkheden.quote:Op woensdag 9 januari 2008 09:27 schreef LaTiNo het volgende:
Aliens is voor mij nog altijd de perfecte film in de reeks. Van mij mogen ze die 1 op 1 weer schieten met nieuwe acteurs en effecten en dan geniet ik er weer intens van
De eerste AVP vond ik wel vermakelijk, wel wat kort. Ik had er echter heel lage verwachtingen van, dus dat hielp.
Idemquote:Op donderdag 17 januari 2008 10:04 schreef pfaf het volgende:
k Heb 'm in december in Australie in de bioscoop gezien. Best aardig. Mooie van AvP is, dat ik nooit kan beslissen voor wie ik 'ben'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
Ik denk dat het juist beter is als je geen enkele voorkennis hebt van de Alien en Predatorfilms.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 22:03 schreef Rabieluh het volgende:
Deze film moet toch ook wel behoorlijk vreemd zijn voor mensen die beide beestjes niet kennen.
quote:Op zaterdag 19 januari 2008 23:33 schreef PDOA het volgende:
[..]
Ik denk dat het juist beter is als je geen enkele voorkennis hebt van de Alien en Predatorfilms.
quote:Op vrijdag 18 januari 2008 16:41 schreef Devlinsect het volgende:
@skull splitter: ben zeer benieuwd naar je maskers. Misschien kun je en wil je een foto plaatsen?
Was dat niet Mr Wolf?quote:Op woensdag 23 januari 2008 00:28 schreef Skull-splitter het volgende:
OFfSprngr is right.
The Wolf zoals in Pulp Fiction: strak in het pak, wat ouder, geen gezeik, gewoon opruimen.
quote:Op woensdag 23 januari 2008 02:32 schreef TheThirdMark het volgende:
Waar hebben jullie het nu over? De naam voor die Predator?
Pics?quote:Op woensdag 23 juli 2008 20:52 schreef Skull-splitter het volgende:
In navolging van de maskers nu ook een Predator 1 hoofd in huis (alweer een tijdje, tot ongenoegen van vriendin, maar we noemen hem Henk
).
Model sideshow, maar eigenlijk glasharde rip (en ook nu nog te krijgen op marktplaats.nl a 150 euro zag ik)
ik zag twee dvd's versies liggen. Erg leuk dat je keus hebt. Zo kun je gaan voor de normale editie of de Extended Combat Edition in steelbook.quote:Op vrijdag 18 juli 2008 21:25 schreef PDOA het volgende:
Waarom is hier alleen maar de Extended Combat Edition verkrijgbaar en niet de Ultimate Combat Edition? Ook zo suf dat de Blu-Ray wel gelijk alle extra's krijgt terwijl er voor de gewone DVD 3 versies op de markt zijn.
Pics jah!quote:Op woensdag 23 juli 2008 20:52 schreef Skull-splitter het volgende:
In navolging van de maskers nu ook een Predator 1 hoofd in huis (alweer een tijdje, tot ongenoegen van vriendin, maar we noemen hem Henk
).
Model sideshow, maar eigenlijk glasharde rip (en ook nu nog te krijgen op marktplaats.nl a 150 euro zag ik)
Het tweede deel inmiddels 3 x bekeken.quote:Op woensdag 24 september 2008 18:55 schreef Herald het volgende:
[..]
ik zag twee dvd's versies liggen. Erg leuk dat je keus hebt. Zo kun je gaan voor de normale editie of de Extended Combat Edition in steelbook.
Zie hier de verschillen:
[ afbeelding ]
Let op de speelduur en de extra's!
Ik heb AvP en AvP:R nogmaals bekeken en moet zeggen dat AvP:R toch wel wat leuker is dan de eerste.
Gefeli met je aankoopquote:Op vrijdag 26 september 2008 14:42 schreef Rexonium het volgende:
Ik heb net alle twee de delen gekocht bij de FRS, AvP 2-disc SE & AvP:R Steelcase. Ik ben benieuwd naar de tweede film, ik vond de eerste wel een leuke draai aan de gehele Alien Quadrilogy geven met "The Weyland corporation" en "Bishop / Weyland".
Ik heb zelf die Alien 4DVD box en heb ze nu allemaal compleet
In space no one can hear you scream
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |