New York!!quote:Op maandag 27 augustus 2007 04:43 schreef cioran63 het volgende:
Ha AR!
Ja, nee, ik zit in New York voor een tijdje, vandaar dat ik makkelijk praten heb, het is hier pas kwart voor elf. Alles goed? Moet je nou weer werken?![]()
![]()
Goed!!quote:Op maandag 27 augustus 2007 04:44 schreef cioran63 het volgende:
En het schilderen? Hoe is het daarmee?
Nee nee nee! Hoe meer commentaar, hoe beter.quote:Op maandag 27 augustus 2007 05:42 schreef Isabeau het volgende:
Ik durf het bijna niet meer te overhandigenMisschien moet ik maar gewoon zeggen "Ja, leuk geschreven, maar kijk er nog eens kritisch naar..."
D'r is gewoon teveel kunst overal. Dat is het. Het valt ons al niet meer op.quote:Op maandag 27 augustus 2007 07:37 schreef Automatic_Rock het volgende:
[..]
Goed!!
Ik heb een tuinbank beschilderd, en die op de stoep van de drukste straat van Oss gezet, vast geketend aan het hek van ons museum. Er staat ook een email adres op vermeld.., maar nu een week later nog steeds geen enkele reactie....
Ik heb zelfs mezelf een berichtje gestuurd om te zien of het mailadres nog wel werkte
Dat is juist goed Isa! Jij ziet veel meer dingen dan degene die het ding zelf schrijft, die is echt volledig blind voor onlogische dingen en fouten na tig keer het ding doorlezen.quote:Op maandag 27 augustus 2007 05:41 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben geen man
Heb net iemands scriptie voor een HBO-opleiding nagekeken en nu voel ik me net een heel erg strenge en gemene schooljufHet hele document staat nu vol opmerkingen en doorhalingen van mij.
VanLeest.. Mythe zou ik niet zo eng vinden, daarvan heb ik inmiddels wel bewezen dat ik het kanquote:Op maandag 27 augustus 2007 09:22 schreef Frollo het volgende:
Bij de Mythe of bij Van Leest?
Ah, oke, nou da's toch ook leuk?quote:Op maandag 27 augustus 2007 09:39 schreef Frollo het volgende:
Van Leest! Nou jong, blijkbaar was je brief dan toch nog best aardig gelukt!![]()
Ik ben blij voor je en succes straks!
Och, feestje, feestje... Het was gewoon een gezellig samenzijn om te vieren dat m'n studie erop zit én omdat iedereen weer veilig terug was van vakantie.
quote:Op maandag 27 augustus 2007 10:17 schreef Gellius het volgende:
Je zal in ieder geval niet snel stilvallen, verwacht ik.
quote:Op maandag 27 augustus 2007 10:37 schreef Frollo het volgende:
Gewoon op de lichaamstaal letten!
Als ze met hun hoofd op tafel gaan bonken en potloden in hun neus rammen, dan weet je dat je lang genoeg aan het woord bent geweest.
Nou, ik heb het hier wel over Oss he..quote:Op maandag 27 augustus 2007 08:39 schreef Gellius het volgende:
[..]
D'r is gewoon teveel kunst overal. Dat is het. Het valt ons al niet meer op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |