quote:
Ja hoor, ik zie het (weer) zitten.
![]()
Het helpt ook enorm dat ik uitnodigingen heb gekregen voor een kennismakingsborrel van m'n nieuwe werk en een arbeidsvoorwaardengesprek. Dan weet ik weer waar ik het voor doe. En ach, ik schaam me niet voor m'n scriptie. Het lijkt me best een OK ding, zeker als
uitgangspunt voor een definitieve versie.
quote:
Ik moet nog wat doen aan mijn methodologische onderbouwing en methodologische reflectie.
Dus ik heb er een dik boek bij gepakt en ga morgenmiddag weer eens naar het ding kijken.
Mijn begeleider verwacht het ding op 3 september in zijn inbox, dus dan kan ik in principe (als hij het goed genoeg vindt) nog voor 1 september afstuderen.
![]()
Officieel dan.
![]()
Onderbouwing en reflectie, dat klinkt gelukkig niet zo ingrijpend! Kwestie van de juiste dingen eruit pikken en motiveren. Ik ben daar zelf nu ook mee bezig: waarom heb ik bijvoorbeeld juist deze leeftijdsgroep genomen? Niet echt leuk om te doen, maar ik vind het wel een
![]()
uitdaging
![]()
om het nog aardig (helder en niet al te slaapverwekkend) op te schrijven. De uitwerking van de onderzoeksresultaten is veel moeilijker om 'leuk' te houden.
Maar jij bent er begin september dus echt écht
echt vanaf. Dat is nog maar een week!
![]()
(En dat moet je toch ook wel een adrenalineboost geven. Hoop ik.)
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.