Waar vandaan?quote:Op zondag 9 september 2007 01:53 schreef Gillingham het volgende:
[afbeelding]
Alweer een tijdje geleden
De Boudisque in Nijmegen.quote:
cool, thanks. Binnenkort maar eens opzoekenquote:Op zondag 9 september 2007 18:55 schreef Gillingham het volgende:
[..]
De Boudisque in Nijmegen.
Deze goedkopere versie (vergeleken met de Engelse mooie, maar duurdere reeks) is sinds kort verkrijgbaar.
nu pas?quote:
10 euro zegt iequote:Op woensdag 12 september 2007 07:34 schreef slindenau het volgende:
700![]()
Maal gemiddeld 10 euro....7000 euro![]()
Geen ideequote:Op woensdag 12 september 2007 07:05 schreef pascalheister het volgende:
[..]
![]()
hoeveel heeft meneer er zelf dan?
Wilde het net updaten. Krijg ik een melding dat ik de nieuwe versie moet downloaden. Heb ik gedaan, geinstalleerd en wel. Krijg ik een melding dat je met de gratis versie alleen maar 50 titels kunt plaatsen. Als je meer wilt toevoegen, MOET je die key kopen.quote:Op woensdag 12 september 2007 22:39 schreef pascalheister het volgende:
hou dat dan ook bij anders heeft het weinig zin![]()
Doe ik ook, door dvd`s te kopen en naar de bios te gaanquote:Op donderdag 13 september 2007 06:59 schreef pascalheister het volgende:
creativiteit moet je toch steunen![]()
Waarom geven ze een dergelijke uitzonderlijke film als deze toch zo'n fucking standaard thrillercover. Is toch totaal niet geschikt voor een film als deze. Compleet misledend. Nu lijkt het net een of andere 13-in-een-dozijn rechtbankthriller of zo. Terwijl hij veel meer thuishoort naast films als Fight Club dan een of andere John Grisham-verfilming, terwijl deze suffe cover dat gevoel wel opwekt.quote:
Echt compleet geen ideequote:Op vrijdag 14 september 2007 23:08 schreef Marble het volgende:
[..]
Waarom geven ze een dergelijke uitzonderlijke film als deze toch zo'n fucking standaard thrillercover. Is toch totaal niet geschikt voor een film als deze. Compleet misledend. Nu lijkt het net een of andere 13-in-een-dozijn rechtbankthriller of zo. Terwijl hij veel meer thuishoort naast films als Fight Club dan een of andere John Grisham-verfilming, terwijl deze suffe cover dat gevoel wel opwekt.
quote:Op zaterdag 15 september 2007 00:18 schreef pascalheister het volgende:
dat mag ook in de krant, timo die niet voor een cover gaat
Oooh, 130 euro maarquote:Op zaterdag 15 september 2007 16:37 schreef FrietjuH het volgende:
Vandaag gekocht voor 130euro
[afbeelding]
De douane vindt mij niet liefquote:Op dinsdag 18 september 2007 22:58 schreef Timo20 het volgende:
Sinds wanneer moet je bij hen invoerbelasting betalen?
gelukkig bestel ik daar nooit![]()
Ja? nog nooit last van gehadquote:
ik niet, nog nooit besteld daarquote:Op woensdag 19 september 2007 22:43 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Ja? nog nooit last van gehad
Toegegeven: het is al 2 jaar geleden dat ik er voor het laatst heb besteld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |