Ja leuk kinderen die geen huiswerk hoefen te maken met ma en pa naar een optreden gaan en plots tegen een ladderzatte hardrocker aanlopen om 4 uur 's nachtsquote:Op maandag 24 september 2007 23:25 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Leuk, die rockers.Dat past wel in mijn straatje.
![]()
Nee dat is een minpunt idd.quote:Op maandag 24 september 2007 23:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja leuk kinderen die geen huiswerk hoefen te maken met ma en pa naar een optreden gaan en plots tegen een ladderzatte hardrocker aanlopen om 4 uur 's nachts
Ik ben eens in een Iron Maiden trui in Wijk en Aalburg geweest. Gelukkig ben ik niet op de brandstapel beland.quote:Op maandag 24 september 2007 23:45 schreef tong80 het volgende:
Ze mogen geen broekenmaan. In de dorpen hier rondom Bommel is dat ook zo. Als we op een terasje zitten gokken we altijd waar ze vandaan komen.
Vandaag ook gemist want dit keer waren Pauw & Witteman weer eens interessanter.quote:Op dinsdag 25 september 2007 00:05 schreef Duderinnetje het volgende:
Dus.Is dit nog ergens te zien?
![]()
Weer gemist![]()
Mijn vader is geboren in zo'm dorp. Kan er varhalen over vertellenquote:Op maandag 24 september 2007 23:57 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Ik ben eens in een Iron Maiden trui in Wijk en Aalburg geweest. Gelukkig ben ik niet op de brandstapel beland.Ik kan me zo voorstellen dat ik Satan in hoogst eigen persoon was ofzo.
![]()
Jaquote:Op dinsdag 25 september 2007 00:22 schreef golfer het volgende:
[..]
Vandaag ook gemist want dit keer waren Pauw & Witteman weer eens interessanter.
Ik vrees het ookquote:Op dinsdag 25 september 2007 00:34 schreef alwaysthebest het volgende:
Op rtlgemist.nl kan ik ze iig niet vinden. Waarschijnlijk omdat het een Amerikaans programma is...
Hardlopers zijn doodlopers.quote:Op dinsdag 25 september 2007 00:22 schreef golfer het volgende:
[..]
Vandaag ook gemist want dit keer waren Pauw & Witteman weer eens interessanter.
jammer hoor, want ik kan er echt niet altijd zo laat voor opblijven.quote:Op dinsdag 25 september 2007 14:48 schreef F04 het volgende:
RTL mag ze niet online zetten omdat ze daar de 'rechten' niet voor hebben.
Ik heb deze al gezien.quote:Op dinsdag 25 september 2007 23:24 schreef golfer het volgende:
Hey, ze gooien er vandaag weer eens een Nederlandse aflevering tegenaan.
Wat een heerlijke domme asociale vent is dat.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |