abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 17 september 2007 @ 06:43:27 #226
24188 Belana
kloon van belana
pi_53235368
ow gossie, arme Morris en arme snoopy en meneer snoopy
stormy waters...
sailin'
pi_53236029
Ach jeetje wat een pech zo op vakantie! Hopelijk heeft Morris er niet teveel last van.


Wij zijn zelf afgelopen zaterdag teruggekomen van 2 weken Toscane. Het was heerlijk! Sara was helemaal tevreden, vond alles prima en heeft heerlijk geslapen op vakantie.
Het was superweer, lekker wat uitstapjes gemaakt en veel op het strand rondgehangen
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_53236456
Morris, wat een pechvogeltje ben je toch!
Hopelijk is het nu echt allemaal klaar voor de snoopy familie
pi_53236866
Morris toch! Beterschap.
Fijn dat het zo'n heerlijke vakantie was, Fuente. Het straalt ook helemaal van de foto's af!
  maandag 17 september 2007 @ 10:12:20 #230
61800 Rottdog
May all your dreams come true
pi_53237943
Morris jongen waarom heb je dat nou gedaan?
beterschap ventje
Saartje
pi_53238954
Beterschap Morris!
  maandag 17 september 2007 @ 11:48:31 #233
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_53240035
Morris, brokkenpiloot!
Beterschap mannetje
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  maandag 17 september 2007 @ 13:34:30 #234
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_53242446
Och Morris!!! Arm ventje. Dikke
  maandag 17 september 2007 @ 13:44:35 #235
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_53242724
renzell, nu ik jou hier toch weer zie, zouden wij binnenkort niet samen onze zoons van de speen af helpen?
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_53243105
Morris, kereltje, doe je nou wel een beetje voorzichtig?? Snoop en man jullie hebben een zoon met voorspellende gave lijkt wel. Sterkte in ieder geval en beterschap voor de kleine brokkenpiloot.
pi_53245736
Oh ja, ik wide nog even vertellen wat een lief peutertje ik heb
Amber kan Iris soms wel achter het behang plakken, vooral als ze aan haar speelgoed zit, enz.
Vrijdagavond met boodschappen doen, zaten ze allebei in een autootje (zo eentje waar je een centje in moet doen, ze hadden alle 2 een eigen autootje).
Het autootje van Iris stopte er eerder mee dan die van Amber, en Amber bood haar centje aan aan Iris (amber had nog een muntje van 50 cent, want ze had een euro gewisseld).
"Hier, Iris" *handje met 50 cent uitsteekt*
Ik: "Maar dan heb jij toch geen centje meer?"
Amber: "Geeft niet, ik heb nog een boel centjes in mijn spaarpot, hoor" *centje naar Iris brengt*


  maandag 17 september 2007 @ 18:16:30 #239
37150 livelink
keek op mijn week ( © DJ11)
pi_53249300
Inderdaad erg lief van Amber
Volgens mij is dat ook peuter-eigen. Dat ze op momenten zo ongelooflijk onzelfzuchtig lief kunnen zijn.
Als je goed om je heen kijkt zie je dat alles gekleurd is.
  Jubileum moderator maandag 17 september 2007 @ 20:57:29 #240
3660 crew  Lois
*trotse mama*
pi_53254454
Onwijs lief Leuk is dat, dat zijn van die momenten dat je smelt van geluk
En als ze lacht, dan lacht de wereld met haar mee....
Eva ♥ en Iris ♥
  maandag 17 september 2007 @ 21:33:31 #241
11682 Moonah
Jolie femme
pi_53255786
Luchtbel, een poos terug schreef je in een topic over slapen met/zonder speen dat Jolie er zo'n moeite mee had. Ik ben zo benieuwd hoe het nu gaat? (Kan alleen even dat topic niet terugvinden, dus dan maar hier).
"Bloemen zijn rood jongeman... "
Zo. Dan witte gullie dè ôk wir.
pi_53258115
Morris!
Maar lag hij dan in en stapelbed ofozo?
pi_53259146
Oh wat lief van Amber Myrthe had laatst ook zo'n schattig moment. We hebben een jacuzzi en daar zitten we regelmatig met ons drietjes in. We plagen Myrthe dan vaak met d'r heerlijke blote billetjes dat we die op gaan eten en dan gaat ze zich snel achter 1 van ons tweeen verstoppen voor de ander. MrBos zei dus dat hij Myrthe's billetjes ging opeten en Myrthe ging snel achter mijn rug zitten. Toen deed MrBos of hij moest huilen, komt Myrthe achter me vandaan, en zegt 'Stil maar papa, je mag mijn billetjes wel opeten hoor, en draait zo d'r kontje naar hem toe Het was echt zo lief, ze meende het echt zeg maar
pi_53259167
En natuurlijk een dikke beterschapskus voor Morris, lief pechvogeltje! Hopelijk vond hij het toch wel leuk om in het ziekenhuis op vakantie te zijn
pi_53259330
Owww... Amber, wat een schatje ben jij zeg!!! Wat kan je smelten van dat soort momenten he, LadyS?

Hier is Randy inmiddels ook vaker lief voor zijn zusje. En het ruilsysteem dat ik hem bijgebracht heb, werkt perfect! Als hij haar fopspeen of speelgoed ofzo wil, geeft hij haar eerst het zijne. Scheelt een stuk in de ruzies!

Ik had hier vandaag ook ernstige smeltmomenten, zelfs meerdere achter elkaar van beide kids binnen een half uur!
Randy ging vanmiddag voor de 2e keer naar de PSZ. Tot mijn verbazing 'zeurde' hij er vanmorgen zelfs al een paar keer om; "Gaan we NU naar schooltje?" Ik was benieuwd hoe het nu zou gaan want normaal gesproken gaat hij naar bed van 13 tot 16 uur en 2 van de 5 middagen slaapt hij ook echt in die tijd.
In de kinderwagen heen was Randy erg stil en stond zijn gezicht gespannen. Maar hij liep al voor me aan naar binnen en eenmaal in het lokaal begon hij meteen al tegen de (voor hem nieuwe) stagiaire te praten! Ik stond versteld! Dit was het mannetje dat tegen andere mensen geen woord sprak! Ik ging weg en het was geen punt.
Zijn arme zussie vond het wat minder leuk, ik kon haar pas na 13.30 in bed stoppen en moest haar al om 14.45 er weer uit slepen om hem op tijd op te kunnen halen. Toch wel zielig. Toen ik de klas in kwam en Randy me zag, liep hij meteen met een huillipje op me af en zij dat hij het niet leuk vond op schooltje! Hij was ook overduidelijk bekaf. Toen ik naar losse onderdelen van de middag vroeg, had hij alles toch wel leuk gevonden.
Eenmaal thuis heb ik hem lekker op de bank geinstalleerd met een dekentje en (per uitzondering, normaal alleen in zijn bed) een fopspeen. Op de tv een door hem uitgekozen filmpje, drinken en een stukje worst erbij. Natuurlijk kon Tinka ook niet achterblijven, dus zij mocht hetzelfde. Randy ging er echt voor liggen terwijl hij normaal gesproken nog geen 5 seconden stil kan liggen. (Hoewel... met sesamstraat... ) Tinka vond het heel erg raar en bleef hem maar aanstaren. Na een paar minuten vond ze het mooi geweest, ze wou haar eigen broer terug en deed alles om zijn aandacht te trekken! Op zijn dekentje meppen, speelgoed voor hem neerleggen, zijn voet pakken, gillen, aan zijn dekentje trekken... Ze sleepte echt van alles uit de kast... zonder resultaat! Randy reageerde niet! Uiteindelijk klom ze op zijn schoot en legde zijn koppie op zijn schouder en Randy, de schat, legde zijn hand om haar schouder en ze bleven zeker 5 minuten zo liggen! *SMELTTTTTTTT*
Even later moest ze het natuurlijk gewoon weer ontgelden met allerlei te wilde stoei-acties, maar dit moment was goud waard!
  dinsdag 18 september 2007 @ 14:57:28 #246
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_53271375
Broers en zussen... Ik blijf het lastig vinden. Het ene moment moet je echt als een buffer/agent tussen ze in gaan staan en de volgende keer knuffelen ze elkaar helemaal plat. Vallen en opstaan, ook als ouder in het opvoeden.

Léon en voorlezen:
Léon was altijd heel erg van de plaatjes. Alles moest zo visueel mogelijk. Het begon met plaatjes kijken, toen iets meer tekst erbij en nu zit hij ademloos te luisteren naar het verhaal van Pinkeltje in Artis. Hij vindt dat toch spannend. Helemaal stil is ie bij elk hoofdstuk en hij verheugt zich 's avonds op het naar bed gaan, want dan is er weer een nieuw hoofdstuk Pinkeltje.
Ik doe wel allemaal stemmetjes en veel hoe zeg je dat verandering van intonatie ofzoiets. Dus af en toe bijna fluisteren als het heel spannend wordt en dan ineens weer wat harder als er echt iets gebeurd. Dan heb ik een jongentje met grote ogen en rode wangetjes op mijn schoot. Precies zoals ik het me altijd voorgesteld had. Soms gaat het dus wel zo zoals je je voorgesteld had.
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_53271435
Wat lief van Amber

nog precies 1 maand en dan mogen wij ons hierbij voegen
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 18 september 2007 @ 23:01:50 #248
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_53286936
Wat klinkt dat leuk dutchie

Ik moest vanavond werken en Noah lag dus al lang in bed toen ik thuiskwam. Vertelt Micha dat Noah zonder speen in bed ligt "Ja hij vroeg er niet om." Okay Ben benieuwd hoe dat gaat dus....
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
  woensdag 19 september 2007 @ 08:29:06 #249
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_53291595
Wat heerlijk he dutch
Goed idee trouwens.. ik zal m'n pinkeltje boeken ook weer eens tevoorschijn halen. Die Jip en Janneke kan ik ondertussen dromen
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 19 september 2007 @ 09:24:00 #250
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_53292461
Kom maar hoor Amber.

Noah! Probeer het nu ook gelijk vol te houden hè Tex. Is even doorbijten misschien, maar dan heb je het achter de rug. Duurt vaak een paar dagen. Succes!

Pinkeltje is zo leuk E.T. Ik was het vergeten hoe leuk het was.
Als je niet lacht, ben je dood.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')