Dan heb je dus van die mensen, die gaan de tram in. STAMP vol natuurlijk.
Spits + Den Haag = Sardines (waarom dit uberhaupt toegestaan is is me onduiderlijk want als er een ongeluk gebeurt heb je de poppen aan het dansen)
Maargoed, dan gaan die mensen bij de ingang staan terwijl ze er over 10 haltes pas uit moeten, en dan WEIGEREN ze gewoon 20cm opzij te schruiven als je er bij Halte X uitmoet. Nee gewoon blijven staan als een herkouwende koe in de wei.
Gezien ik mij niet laat kisten flikker ik die mensen gewoon aan de kant, en dan hebben ze nog het lef commentaar te geven ook.
Of die stationstieren.
Niet normaal. Staat er een trein die over 10 seconden weg gaat, gaan er allemaal van die mensen rennen om die toch al overvolle paupertrein te nemen want stel je voor, een treintje later nemen... dat kost maarliefst 15 minuten van je tijd!! dat kan natuurlijk niet!!.
Ze banjeren dan ook gewoon overal door heen als een bulldozer op XTC. Kinderwagens, oma's en opa's, kinderen. Het boeit allemaal geen flikker, gewoon doorheen denderen. En niet 1 of twee, nee gewoon hele kudde 's mensen die hetzelfde doen. (ze hebben ook bijna allemaal zon wannabe hoge functie hugo boss pak aan)
Vanochtend verloor ik mijn koffie aan zo'n kneus, en nog zeiken dat het op zijn pak zat ook.
![]()
Fucking blafhert.
Echtwaar, voordat ik ga rennen om een trein te halen.
![]()
Vertrek gewoon op tijd dat je 1 of 2 treinen kan missen, ik kan je garanderen dat je werkdagen 10x rustiger worden.