Zo zonde dat al die jeugdspelers weg gaan.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:16 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Heitinga wou volgend jaar ook weg zei die.
Kostte ons de 2e rondequote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:17 schreef sjimz het volgende:
[..]
Luque weet dus al hoe hij tegen PSV moet scoren.
Ik volg naast de Nederlandse competitie voornamelijk de Engelse competitie, en de meeste spelers daar zullen niet haalbaar zijn. Sylvian Distin leek me wel wat, maar die is net verkast naar Portsmouth.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:14 schreef andre347 het volgende:
[..]
Oke, ik heb niks gezegd. Wie heb je op het oog als opvolger voor Stam?
Kan maijstorovic nog iets?quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:17 schreef andre347 het volgende:
[..]
En dan met een hele jonge verdediging Europees iets bewerkstelligen?
Hij kan in ieder geval op fabelachtige wijze in eigen doel koppen.quote:
En wenkbrauwen laten spatten.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:22 schreef Blight het volgende:
[..]
Hij kan in ieder geval op fabelachtige wijze in eigen doel koppen.
Sterker nog, hij scoorde ook es een penalty in een friendly tegen PSV vorig jaar. Die vrije trap was mooier, knalhard in de 'korte' hoekquote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:17 schreef sjimz het volgende:
[..]
Luque weet dus al hoe hij tegen PSV moet scoren.
Tsjah er zijn nou eenmaal geen Nederlanders meer.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:25 schreef Chivu het volgende:
We moeten het trouwens ook niet gaan overdrijven met aankopen. Ik was net zo blij met het ruime aantal Nederlanders in de basis.
quote:23/8/2007 - Luque: ik ga naar Ajax
(Gepost door RvN)
Tegenover Radio Sevilla heeft Luque laten weten Betis Sevilla te hebben afgezegd en voor Ajax te hebben gekozen. Dat meldt de regionale versie in Sevilla van de betrouwbare Spaanse krant ABC. 'Ik heb Betis definitief afgezegd. Ik ben hen dankbaar voor de interesse, maar ik ga naar Ajax,' zo zou de aanvaller vanmiddag hebben laten weten op Radio Sevilla. Volgens het bericht kon Betis niet verder gaan dan een salaris van 1,5 miljoen euro, terwijl Ajax 2,2 miljoen euro biedt.
Ik hoop dat ie nog een jaartje bij de FC blijft en dan transfervrij vertrekt.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:25 schreef M0NTANA het volgende:
Er schijnt een Nederlandse topclub achter Arnold Kruiswijk aan te zitten, Ajax misschien?
Vergeet niet dat het toen om een aanvulling ging en nu om een vervanger van Koné ging.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:29 schreef BB-boy het volgende:
http://psv.netwerk.to/forums/HTML/forum9/3026-38.php
Let op het verschil tussen de eerste en de laatste pagina's![]()
2.2 milj. zal ook wel niet kloppen me dunkt.. denkt dat het iets lager ligt.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:26 schreef LudoSanders het volgende:
2,2 mil salaris voor een speler die nog maar moet laten zien of die ooit nog enigszins op zijn oude niveau terecht kan komen. Gewaagde gok.
Je kan toch beter cashen?quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:30 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ik hoop dat ie nog een jaartje bij de FC blijft en dan transfervrij vertrekt.
Hij is wel enorm belangrijk voor Groningen, dus hem nog een jaar behouden is ook heel wat waard.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:31 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Je kan toch beter cashen?
Denk je trouwens dat Hans Nijland wel wil onderhandelen? Of is hij voor geen prijs te koop?
Hoe ontwikkeld Sankoh zich? daar was iedereen een jaar geleden zo laaiend over.quote:Op donderdag 23 augustus 2007 21:36 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hij is wel enorm belangrijk voor Groningen, dus hem nog een jaar behouden is ook heel wat waard.
Ze gaan proberen om het een nieuw contract aan te bieden, maar er schijnt idd ook belangstelling voor hem te zijn.
Voor een goede prijs zal Nijland wel gaan praten, hij heeft nog maar een éénjarig contract dus vele miljoenen zal hij niet meer opbrengen. Maar aangezien hij enorm belangrijk is en het feit dat de transferperiode bijna is afgelopen zal hij ook niet echt heel goedkoop zijn denk ik.
En bij Ajax zal hij geen basisplek krijgen neem ik aan, dus of ie daar nu trek in heeft?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |