quote:,,Ismael is wel de betere fietser. Hij is sterker. Als ik Miguel Indurain ben, dan is hij toch wel Lance Armstrong."
quote:'Luque misdroeg zich op training Ajax' 29 januari 2008
Albert Luque met teamgenoot Gabri Albert Luque heeft zich vorige week misdragen op de training van Ajax. Dat wist columnist Thomas Rijsman maandag te melden in het AT5-pro-gramma FC Godenzonen. Volgens Rijsman loopt Luque gefrustreerd rond in Amsterdam omdat hij weinig speeltijd krijgt van trainer Adrie Koster. De Spanjaard, die afgelopen zomer overkwam van Newcastle United, is de bestbetaalde Ajacied met een jaarsalaris van ruim twee miljoen euro.
Afgelopen week ontstond er op de training een felle woordenwisseling tussen Luque en keeper Maarten Stekelenburg, aldus Rijsman. Stekelenburg wees de aanvaller erop dat hij wat meer moest meeverdedigen. Naar verluidt ontplofte Luque vervolgens en liet hij de doelman meerdere malen blijken 'dat hij zijn bek moest houden'.
Goed plan.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:32 schreef RayMania het volgende:
Weg ermee. Past niet bij Ajax, is geen toegevoegde waarde en is te duur.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:32 schreef RayMania het volgende:
Weg ermee. Past niet bij Ajax, is geen toegevoegde waarde en is te duur.
Misschien bij het seniorenvoetbal jaquote:Op dinsdag 29 januari 2008 10:47 schreef Pizzakoppo het volgende:
Luque blijft een topper in potentie!
Zelfde verhaal hier. Ik vind hem toch ook iets speciaals hebben.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 11:15 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik sta zeker niet te springen om al die spanjaarden maar Luque heeft toch iets specialers, misschien dat ik hem op de bek moet zien gaan voordat ik geloof dat er echt niks in hem zit...
Jup ik ook, sowieso meer dan Rommedahl en Kennedy met z'n kansloze voorzetten en cornersquote:Op zondag 3 februari 2008 15:26 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Zelfde verhaal hier. Ik vind hem toch ook iets speciaals hebben.
Als je Kennedy ziet voetballen vraag ik me zelfs af waarom ik er niet in staquote:Luque ontstemd over Koster
door Jop van Kempen
AMSTERDAM - Het gaat goed met Albert Luque, maar ook weer niet. "Op het persoonlijke vlak heb ik het naar mijn zin in Amsterdam, maar op het professionele vlak beleef ik niet mijn beste momenten. Ik ben al ruim twee maanden bankzitter en ik mag slechts af en toe invallen."
Luque, vorige zomer aangetrokken nadat Ajax tevergeefs had geprobeerd om Albert Riera van Espanyol in te lijven, is ontsteld dat hij buiten het keurkorps is gevallen van trainer Adrie Koster. De 29-jarige Spanjaard had na zijn entree bij Ajax in augustus 2007 een paar maanden nodig om volledig fit te worden. Naderhand groeide hij echter uit tot basisspeler.
"Ik speelde goed, ik scoorde en we wonnen", aldus Luque over de maanden oktober en november in 2007. "Maar sinds de eerste keer dat het team met mij als basisspeler verloor (3-1 van NAC), ben ik alleen nog wisselspeler geweest."
Na de nederlaag tegen NAC oordeelde Koster dat een aanvalslinie met de buitenspelers Luis Suárez en Luque de tegenstander te veel ruimte laat voor counters. Er was maar plek voor één van de twee. Luque viel buiten de boot. "Vooral vanwege het hogere rendement van Suárez", aldus Koster. Luque heeft naar eigen zeggen nooit uitleg gekregen over zijn degradatie tot bankzitter. De trotse Spanjaard weet dus ook niet of het te maken heeft met de schop die hij Suárez in het duel met Feyenoord gaf.
"Koster heeft nooit iets tegen me gezegd. De relatie die we hebben is puur die van speler tot trainer. Ik doe mijn best, meer kan ik niet doen. De trainer beslist."
Om uitleg vragen doet Luque ook niet. "Als de trainer het nodig vindt om een verklaring te geven, doet hij dat wel. Maar ik denk dat 'El Mister' geen argument heeft om me zo lang niet te laten spelen. Ik heb bij Deportivo La Coruña Champions Leaguewedstrijden gespeeld als linksbuiten, ik heb bij het Spaanse nationale team een WK gespeeld achter de spits en ik kan ook als rechtsbuiten of centrumspits uit de voeten. Ik geloof dat ik deze ploeg met heel veel dingen kan helpen."
"Ik denk dat de beslissing om mij te passeren onrechtvaardig is. Ik probeer elke mogelijkheid aan te grijpen om terug te keren in het elftal. Ik vecht terug en wil geen problemen in de ploeg, want ik ben niet iemand die problemen veroorzaakt. Ik heb een schoon geweten. En ik heb een contract tot 2010."
Voor het competitieduel van vanavond met Sparta liet interim-trainer Koster doorschemeren dat Luque weer een kans krijgt.
Ik hoop het ook, ik vrees alleen dat we het weer met Kennedy moeten doen.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 17:34 schreef Jasza het volgende:
Hopelijk speeltie vanavond vanaf het begin, zeker tegen Sparta kan je iemand met zo'n traptechniek goed gebruiken.
en krijgt het meeste geld van de hele selectiequote:Op vrijdag 15 februari 2008 22:22 schreef BliksemSchigt het volgende:
Als je zo'n grote mond hebt dat je moet spelen, moet je niet zo'n wanvertoning laten zien zoals vanavond. Tjezis.
Hij wel een soort klasse in zich, maar ik erger mij er dood aan als hij te beroerd is een stapje harder te lopen. Hij staat maar stil en stil, en doet vrij weinig.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 23:29 schreef Jasza het volgende:
Was niet best nee, toch zie je dat hij wel kan voetballen, maar het komt er gewoon niet uit.
Hij had 2 hele goede voorzetten hoorquote:Op vrijdag 15 februari 2008 22:23 schreef RayMania het volgende:
Echt een wanvertoning, dacht dat hij zo'n goede traptechniek had? Niks van gezien.
Vandaag verdedigde hij soms nog wel mee, zag hem in de 1e helft bijna op linksback somsquote:Op vrijdag 15 februari 2008 23:30 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij wel een soort klasse in zich, maar ik erger mij er dood aan als hij te beroerd is een stapje harder te lopen. Hij staat maar stil en stil, en doet vrij weinig.
Heel de voorhoede was maar matig, iedereen stond stil en het veld was heel klein.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 23:35 schreef Jasza het volgende:
[..]
Vandaag verdedigde hij soms nog wel mee, zag hem in de 1e helft bijna op linksback soms![]()
Maargoed vandaag was erg matig ja.
Je zit er nog 2 jaar mee opgescheept.quote:Op vrijdag 15 februari 2008 23:26 schreef Urquhart het volgende:
Enkeltje Spanje...het is toch echt niets
Gaat die maar lekker in het tweede ballen. Of laten invallen als 5-0 voor staat. Het is toch een mooiweer-voetballer.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 02:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Je zit er nog 2 jaar mee opgescheept.
Goede deal van de DT
Als die straks bij PSV-uit 1 minuut voor tijd de 0-1 erin schiet, mag die van mij ook wel weer in de basisquote:Op zaterdag 16 februari 2008 11:48 schreef De.Kromme het volgende:
Leuk hoe die meningen kunnen veranderen. Eerst was het een held, toen een miskoop, toen weer een held en nu moet ie weer oprotten.
Precies, gebaseerd op 1 wedstrijd waarin bijna niemand bij Ajax een voldoende haalde mag ie van een aantal mensen meteen weer vertrekken.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 11:48 schreef De.Kromme het volgende:
Leuk hoe die meningen kunnen veranderen. Eerst was het een held, toen een miskoop, toen weer een held en nu moet ie weer oprotten.
Van in het 2e voetballen wordt ie niet goedkoper hoor en ook niet meer verkoopbaar-weggeefbaarquote:Op zaterdag 16 februari 2008 11:24 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Gaat die maar lekker in het tweede ballen. Of laten invallen als 5-0 voor staat. Het is toch een mooiweer-voetballer.
En daarom moet ik hem elke week zien aanmodderen in het eerste?quote:Op zaterdag 16 februari 2008 13:45 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Van in het 2e voetballen wordt ie niet goedkoper hoor en ook niet meer verkoopbaar-weggeefbaar
Kampioen wordt je toch niet meer, play-offs haal je toch wel.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 13:46 schreef Urquhart het volgende:
[..]
En daarom moet ik hem elke week zien aanmodderen in het eerste?
Dat is ook wel weer zo.quote:Op zaterdag 16 februari 2008 13:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Kampioen wordt je toch niet meer, play-offs haal je toch wel.
Dan kan je beter de spelers die je wil verpatsen speeltijd geven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |