was een grapje, dat bepaalt hij zelfquote:Op maandag 20 augustus 2007 21:43 schreef Feivel1 het volgende:
[..]
Gaat Michiel met jou op stap, of ga jij met Michiel op stap?
Gezien jou text, gok ik dat laatste
Waarom trouwens niet?
quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:47 schreef Toad het volgende:
Nog een jaar tot Lowlands 2008. Wat moet ik in die tussentijd doen?
Naar school gaan...?quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:47 schreef Toad het volgende:
Nog een jaar tot Lowlands 2008. Wat moet ik in die tussentijd doen?
Ej Maricha heeft 3FM ook opnames mogen maken van Calvin Harris en The Shins?quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:46 schreef Maricha het volgende:
[..]
was een grapje, dat bepaalt hij zelf
Maar hoe bedoel je dat op stap gaan met Michiel?
Weet ik niet uit mijn hoofd.....quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:50 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ej Maricha heeft 3FM ook opnames mogen maken van Calvin Harris en The Shins?
Gisteravond waren The Shins iig op tv te zien.quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:50 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ej Maricha heeft 3FM ook opnames mogen maken van Calvin Harris en The Shins?
Valt me een beetje van je tegen... geintje !quote:
Dat meen je niet? 3 Voor 12 ???? Oeh, hopelijk gaan ze dat nog even herhalen..quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:55 schreef IedeK. het volgende:
Gisteravond waren The Shins iig op tv te zien.
Phantom Limb is toff!
Nederland 3 was het, 3 voor 12 hebben we hier niet.quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:57 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Dat meen je niet? 3 Voor 12 ???? Oeh, hopelijk gaan ze dat nog even herhalen..
Phantom Limb is geweldig! Net even op de playlist van 3FM gekeken en de plaat staat er niet op. Dat is opzich wel goed nieuws want dan is de kans wat groter dat 'ie Megahit wordt.![]()
Maricha / Michiel
Op ned 3 is wel eens een programma wat volgens mij 3 voor 12 heet, dacht ik. Wel lachen want dat heb ik vorige week gezien en dat was wel tof!quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:59 schreef IedeK. het volgende:
Nederland 3 was het, 3 voor 12 hebben we hier niet.![]()
Yeah !quote:
Volgens mij is dit niet de Lowlands uitvoering.quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:33 schreef -Hans- het volgende:
The Shins - Phantom Limb (Lowlands uitvoering) NU op 3FM !!!!!!!!!
Klopt ! hoopte ik eigenlijk op, maar dit is ook prima.quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:34 schreef IedeK. het volgende:
Volgens mij is dit niet de Lowlands uitvoering.
Jaaaa Marc, dit is er weer eentje om in te lijsten, maar dan wel in een lijstje met een mooi gouden randje eromheen. Goh, echt weer zo'n plaat waar je over een paar jaar met veel plezier aan terug denkt. Refrein is werkelijk geweldig en blijft zo lekker hangen. Toffe is ook dat ik de plaat als eerste op radio 1 hoorde en toen geen idee had wie het was, maar het kwartje was toen al wel gevallen.quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:35 schreef Marc63 het volgende:
Damn wat is dit toch een vette plaat. Ik was eigenlijk al weg, maar ik kom er speciaal voor terug om het nog maar ff te zeggen.
quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:42 schreef D.Rose het volgende:
*stokbroodje gehakt stroganoff naar binnen werkt
Ik heb van woensdag tot zondag (4 nachten) in totaal nog geen 8 uur geslapen, dus ik ben vrij moe..en ik moet er morgenochtend ook weer vroeg uit..quote:
Opzich een goede redenquote:Op maandag 20 augustus 2007 22:50 schreef Glacier het volgende:
[..]
Ik heb van woensdag tot zondag (4 nachten) in totaal nog geen 8 uur geslapen, dus ik ben vrij moe..en ik moet er morgenochtend ook weer vroeg uit..
Trusten man!quote:Op maandag 20 augustus 2007 22:50 schreef Glacier het volgende:
Ik heb van woensdag tot zondag (4 nachten) in totaal nog geen 8 uur geslapen, dus ik ben vrij moe..en ik moet er morgenochtend ook weer vroeg uit..
Ja goed he!! En ik ben sekoerietie daar die dagquote:Op maandag 20 augustus 2007 23:57 schreef Toad het volgende:
Ha PR, dat festival van de beschaving, wat je zo promoot, heeft best een tof programma!
Amen. Heel dat Lowlands zal mij persoonlijk namelijk aan mijn derriere oxiderenquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
Kan een 3FM-dj ook een zin ZONDER 'Lowlands' uitspreken? Ongelooflijk. Alsof Lowlands gelijkstaat aan de verschijning van Jezus op aarde ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |