Heeft ze dat echt gezegd?quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:13 schreef Kreator het volgende:
omdat er een KPN homo in onze wijkcentrale moet komen kijken
Ik zat dan ook niet voor niets bij de concurrent. Ik betaalde wel iets meer dan een budget abbo bij Demon, maar ik kreeg daar een supergoede newsserver voor terug (waar ik veel gebruik van maak). Helaas nu dus overgenomen door het veel te dure Xs4all waar ik 10 jaar geleden niet voor niets ben weggegaan..quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:51 schreef thedude0 het volgende:
xs4all is een goede provider als je wilt betalen voor iets dat je voor de helft van de prijs bij de concurrentie kan krijgen
wedde dat jij het nog geen dag uithoud zonder internet? met je vijfendertigduizend posts...quote:
Wij hebben @home thuis en die werkt als een tierelierquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:43 schreef Nilith het volgende:
hach, zo is het toch bij alle provides -,- heb tiscali, @home, zonnet al allemaal gehad...en steeds hetzelfde
Ik heb 8 mbit meer heb ik niet nodigquote:Op maandag 20 augustus 2007 20:28 schreef Repeat het volgende:
Hmm, ik heb niks gemerkt.
Maar ik ga ook weg, zat altijd wel goed bij demon, maar xs4all is zo overpriced dat ik wel over moet stappen. Bij zat andere providers krijg je 20mbit voor een euro of 30. Daarvoor heb jij bij xs4all een fucking 1,5mbit lijn![]()
!
20 mbit kost je 80e per maand![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
!
En je betaalt een godsvermogenquote:Op maandag 20 augustus 2007 20:38 schreef Teunebeun het volgende:
[..]
Ik heb 8 mbit meer heb ik niet nodig![]()
ow dacht dat je zo'n xs4all gebruiker wasquote:Op maandag 20 augustus 2007 20:41 schreef Teunebeun het volgende:
[..]
't is via de kabel. Niks gedeelde lijn. Werkt stabiel. En goede service vind ik![]()
20Mbit ja.quote:Op maandag 20 augustus 2007 20:50 schreef devvertje het volgende:
20Mbit, bij Orange - 20euro
pwned.. zit je dan met je 1,5mbit lijn voor de helft meer
kon ik maar goede kabel providers krijgen hierquote:Op maandag 20 augustus 2007 21:17 schreef McKillem het volgende:
[..]
20Mbit ja.
Dan moet je 1 hopen dat het werkt, en blijft werken. (service zullen ze amper verlenen).
Om die 20mbit te halen moet je ook nog eens een keer bovenop de wijkcentrale wonen. (bij wijze van)
En als je IS/RA punt dood is helpen ze je gewoon niet omdat dat nogsteeds kpn's monopolie is.
ADSL,![]()
Ik haal nu 1megabyte down, en ongeveer 180 kilobytes up met casema. 50 euro per maand. Heb ik ook nog een gratis decoder en digitale televisie.
Chello/UPC is volgens een oud collega van me goed te pruimen. Ikzelf heb er geen ervaring mee.quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:20 schreef thedude0 het volgende:
[..]
kon ik maar goede kabel providers krijgen hiermaar helaas, alleen chello en dat is volgens mij naast speedlinq zo'n beetje de kutste provider van nederland. dus heb ik maar tiscali, 1,4 MB/s voor 30 euro per maand...werkt zonder problemen.
Ze hebben zelfs de snelst bereikbare helpdesk op dit momentquote:Op maandag 20 augustus 2007 21:22 schreef McKillem het volgende:
[..]
Chello/UPC is volgens een oud collega van me goed te pruimen. Ikzelf heb er geen ervaring mee.
Er moet een KPN homo in de wijkcentrale komen kijken, kleine kans dus dat dit gaat werken.quote:Op maandag 20 augustus 2007 21:23 schreef MaGNeT het volgende:
Vul in in je modem:
inlognaam: kpn@direct-adsl
wachtwoord: kpn
En surf...
disclaimer: het werkt in sommige gevallen...
quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 09:06 schreef computergirl het volgende:
ik was ook bij Demon, vond het een hele goed provider. Ik heb XS4ALL inmiddels opgezegd, ivm bagger service
Waarom stap je dan overquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:13 schreef Kreator het volgende:
In totaal 4.5 uur in de wacht gestaan voor jan lul en tot overmaat van ramp moet ik straks nog 5 euro per maand meer betalen voor dezelfde service (maar Xs4all zegt dat ik meer betaal omdat ze beter zijn en ook gratis antivirus software leveren; die ik al heb)
Kut xs4all..
Weinig keus als je provider wordt opgeslokt door Xs4all (Kpn).quote:
omdat demon is overgenomen door xs4teveelquote:
is wel een geldige reden om je contract te laten ontbinden lijkt mequote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:47 schreef Dutch_Nelson het volgende:
U gaat bij ons 39.99 betalen voor precies dezelfde verbinding.![]()
zo, dan is het die extra 5 euro wel waardquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 12:16 schreef Kreator het volgende:
Upstream Speed: 928 kbps
Downstream Speed: 6144 kbps
Die van mij is idd ook wat omhoog gegaan
Och, de baas betaalt, ik mag niet klagen. Maar het is wel schandalig.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 12:17 schreef PeZu het volgende:
[..]
zo, dan is het die extra 5 euro wel waard
Dat is dan wel redelijk netjes van xs4all, voor die ¤ 39,.95 zit je normaal op een Lite abo.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 12:16 schreef Kreator het volgende:
Upstream Speed: 928 kbps
Downstream Speed: 6144 kbps
Die van mij is idd ook wat omhoog gegaan
iets is niet duur of kost niet veelquote:Op dinsdag 21 augustus 2007 14:03 schreef Prosac het volgende:
Orange 20 Mbit
werkt perfect, kost nie duur.![]()
Geen ip. Wel een draytek en die truc met vaste ipadressen werkte ook niet. Het probleem zit hem in de slechte verbinding richting wijkcentrale en xs4all die dat niet wil toegeven. Uiteindelijk werkte het na 4 weken op 512/256 ...quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 02:31 schreef _serial_ het volgende:
heb je overigens helemaal geen verbinding of alleen geen DHCP lease?
In geval van geen IP, probeer je ip eens vast in te stellen.
In mijn geval loste het probleem op nadat ik de firmware van mijn draytek router geupgrade had naar de nieuwste versie
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |