Op de site van villamedia stond laatst een vacature voor een producer voor DGK.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:33 schreef STAP01 het volgende:
Zouden er nieuwe redactieleden achter de schermen zitten? Of is Stijn en zijn crew er nog steeds?
RTL zou er verstandig aan doen helderheid te verschaffen omtrent de veranderingen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:33 schreef STAP01 het volgende:
Zouden er nieuwe redactieleden achter de schermen zitten? Of is Stijn en zijn crew er nog steeds?
Fons zei gisteren dat RTL8 een vrouwen zender zal worden. Ik hou m'n hart vast....quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:37 schreef FdW het volgende:
[..]
RTL zou er verstandig aan doen helderheid te verschaffen omtrent de veranderingen.
Transparantie is belangrijk voor kijkersappreciatie.![]()
Dan hoop ik dat Flens eruit is geknikkerd.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:36 schreef kybe het volgende:
[..]
Op de site van villamedia stond laatst een vacature voor een producer voor DGK.
Misschien toch vers bloed?
Ik doelde eigenlijk op het DGK gebeuren.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:38 schreef akveor het volgende:
[..]
Fons zei gisteren dat RTL8 een vrouwen zender zal worden. Ik hou m'n hart vast....
Nou dan kunnen we nog meer tangsessies en nagelsessies verwachten dus....quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:38 schreef akveor het volgende:
[..]
Fons zei gisteren dat RTL8 een vrouwen zender zal worden. Ik hou m'n hart vast....
quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:40 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Nou dan kunnen we nog meer tangsessies en nagelsessies verwachten dus....![]()
![]()
Ben bang wat die transparantie betreft dat ze zich geen reet aantrekken van wat wij vinden.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:37 schreef FdW het volgende:
[..]
RTL zou er verstandig aan doen helderheid te verschaffen omtrent de veranderingen.
Transparantie is belangrijk voor kijkersappreciatie.![]()
Nee, ik gelukkig ook niet maar het is wel een typisch vrouwending.(niet zo boos doen!quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:41 schreef 2live het volgende:
[..]
Niet alle vrouwen zijn daar mee bezig hoor.![]()
Ja of dat eeuwige geklef...quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:40 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Nou dan kunnen we nog meer tangsessies en nagelsessies verwachten dus....![]()
![]()
Als er alleen maar terror is zal het niet bij hun passen en wat dan? Zonder afnemer is het einde DGKquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:43 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
Mensen , voor de ZOVEELSTE KEER: Talpa Media BLIJFT eigenaar van het programma en zal dus ook alles zelf bepalen , en houdt hun eigen personeel. RTL heeft alleen voorwaardes voor het uitzenden , en meer heeft RTL niet te zeggen.
Je hebt gelijkquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:43 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Nee, ik gelukkig ook niet maar het is wel een typisch vrouwending.(niet zo boos doen!)
Nee, die 2 zijn een schande voor het vrouwelijk geslacht!quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:45 schreef 2live het volgende:
[..]
Je hebt gelijkMaar ik wil als vrouw niet vergeleken worden met die 2 bimbo's in DGK jij wel?
Dan zendt RTL het niet uit , en gaat DGK dus falliet. Daarom mag er geen terror meer.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:45 schreef akveor het volgende:
[..]
Als er alleen maar terror is zal het niet bij hun passen en wat dan? Zonder afnemer is het einde DGK
De mening van consumenten - in dit geval DGK kijkers op TV=reclame inkomsten, en in ander opzicht de streamers is belangrijk. RTL heeft in de omroepwereld een goede naam als het gaat om marketing itt 10.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:41 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ben bang wat die transparantie betreft dat ze zich geen reet aantrekken van wat wij vinden.
Waarom is het de afgelopen weken dan zo FOCKING Boring!quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:48 schreef FdW het volgende:
[..]
De mening van consumenten - in dit geval DGK kijkers op TV=reclame inkomsten, en in ander opzicht de streamers is belangrijk. RTL heeft in de omroepwereld een goede naam als het gaat om marketing itt 10.
Zolang er streams zijn waarin meningen opborrelen die ook hun weg vinden in de media zal men hiermee echt wel rekening houden.
Dit soort duidelijkheid en meer zouden zowel Talpa als RTL openbaar moeten maken.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 20:43 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
Mensen , voor de ZOVEELSTE KEER: Talpa Media BLIJFT eigenaar van het programma en zal dus ook alles zelf bepalen , en houdt hun eigen personeel. RTL heeft alleen voorwaardes voor het uitzenden , en meer heeft RTL niet te zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |