quote:Overname bank raakt voetbalfans
Voetbalrivalen Feyenoord en Ajax worden binnenkort wellicht verenigd onder de paraplu van Fortis. De bankverzekeraar, geldschieter van Feyenoord, aast immers op Ajax-hoofdsponsor ABN Amro. Fortis ziet geen probleem, maar de fanatieke fans denken er anders over.
Feyenoord-fan Sleepguy uit Spijkenisse verkneukelt zich al op een machtsovername in de hoofdstad. "Eindelijk neemt Feyenoord (Fortis) Ajax (ABN Amro) over", schrijft hij triomfantelijk op internet. Om daar pesterig aan toe te voegen: "Wat mij betreft meteen opheffen die Amsterdammers." De rivaliteit tussen voetbalclubs Feyenoord en Ajax is befaamd en berucht. Toch is de kans groot dat beide kemphanen straks een en dezelfde hoofdsponsor krijgen. ABN Amro, sinds 1991 de belangrijkste geldschieter van de Amsterdammers, wordt wellicht overgenomen door een consortium rondom Fortis. Die bankverzekeraar is al jaren de suikeroom van eeuwige opponent Feyenoord.
ABN Amro-topman Rijkman Groenink beloofde vrijwel direct na de aankondiging van de fusie met de Britse bank Barclays het contract met Ajax - dat afloopt in 2012 - te respecteren. Temidden van alle overnameperikelen sprak de bank 'onvoorwaardelijke' steun uit voor Ajax. Maar dat was in het voorjaar, toen ABN Amro nog afstevende op de beoogde fusie met Barclays.
Intussen zijn de beste papieren voor het rivaliserende consortium rondom Fortis, dat ABN Amro wil opkopen en onderling verdelen. De naam ABN Amro zal in dat geval behouden blijven voor de consumentenbank in Nederland, terwijl het Fortis-label wordt gereserveerd voor de verzekeringstak.
Topman Jean Paul Votron liet zich onlangs ontvallen dat Fortis best twee Nederlandse clubs kan sponsoren, ook al zijn het gezworen tegenstrevers.
De trouwe aanhang van beide clubs speculeert er intussen lustig op los. Daniël Dekker van de supportersvereniging van de Amsterdammers: "Ongetwijfeld zijn sommige fans boos als we dezelfde geldschieter krijgen als Feyenoord."
Hij herinnert zich de woede van de fanatieke aanhang toen Ajax begin jaren negentig met de Duitse kledingsponsor Adidas in zee ging. "Maar voor mij telt alleen of de sponsor goed is voor de club. De rest is emotie die niets met het voetbal van doen heeft."
>>Feyenoord-sponsor Fortis ziet geen problemen voor verdere sponsoring van Ajax bij eventuele overname van ABN Amro. De fans speculeren er echter op los.
Tuurlijk blijft dat, contract loopt pas in 2012 af, dus zijn ze VERPLICHT aan Ajax om elk jaar het bedrag te betalen dat in de contract vast staat.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:28 schreef Malibu-06 het volgende:
Krijgen jullie zoveel meer ja?
Het is de vraag of dat ook zo blijft dan
Misschien een paar bobo's op de lange zijde. Ik kan me er ook niets van herinneren.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:35 schreef Da_Sandman het volgende:
Fluitconcert na de wedstrijd? Dat moet dan Berdien Stenberg solo zijn geweest oid?
quote:Ajax heeft de transfer van Haris Medunjanin afgerond. De Amsterdammers willen de komst van de AZ'er echter nog niet officieel maken totdat de tweede transfer definitief afgerond is: Santiago Ezquerro. (Voetbalzone.nl)
Barcelona wil de aanvaller verhuren, terwijl Ajax uit is op een definitieve overname. Naar verluidt zijn beide clubs bereid om water bij de wijn te doen en een akkoord te bereiken over een huur met optie tot koop. (Voetbalzone.nl)
Het is echter de wens van Ezquerro dat Ajax alleen deze optie kan lichten als hij meer dan 75% van alle wedstrijden in de basisopstelling verschijnt. (Voetbalzone.nl)
Of pontificaal horizontaal op het shirt.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:38 schreef J.Herrer het volgende:
Kan iemand ff een shirtje soepen met Fortis sponsor (verticaal op het shirt) ?
Volgens mij staat dat echt voor geen meter![]()
Nou, klappen is een idee ja.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:22 schreef devv05 het volgende:
[..]
Moet je dan nog klappen voor zo'n wanprestatie ook? Ik was ook zwaar pissig.. (maar heb ze niet uitgefloten, nog nooit gedaan) Maar kan het me goed voorstellen. Tegen fucking Slavia Praag...
Nou kan ik me van meer dingen niet alles meer herinneren, maar goed, dat is een ander verhaal...quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:37 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Misschien een paar bobo's op de lange zijde. Ik kan me er ook niets van herinneren.
Hmmmzzzz, we zullen zien wat er van klopt.quote:
Ik heb inderdaad staan klappen, voor KJH en Heitinga die wél de moeite namen na een wanprestatie even het publiek te bedanken.quote:
Ik hoop niet veel.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hmmmzzzz, we zullen zien wat er van klopt..
Op TV anders prima te horen. Kan me niet voorstelloen dat die geluiden er ondergemixt of gesynchroniseerd warenquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:37 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Misschien een paar bobo's op de lange zijde. Ik kan me er ook niets van herinneren.
Aub nietquote:
Het was er niet, echt niet. Hooguit een paar randdebielen, maar géén fluitconcert.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:43 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Op TV anders prima te horen. Kan me niet voorstelloen dat die geluiden er ondergemixt of gesynchroniseerd waren
Maar je weet toch dat geluiden aan de overkant van de stadion vaak beter te horen zijn op TV dan in het stadion zelf.
Idd. En zo hoort het ook.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad staan klappen, voor KJH en Heitinga die wél de moeite namen na een wanprestatie even het publiek te bedanken.
Okee, laten we het dan op randdebielen houden.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:44 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het was er niet, echt niet. Hooguit een paar randdebielen, maar géén fluitconcert.
De merknaam ABN Amro zal wel blijven bestaan.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 11:38 schreef J.Herrer het volgende:
Kan iemand ff een shirtje soepen met Fortis sponsor (verticaal op het shirt) ?
Volgens mij staat dat echt voor geen meter![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |