ik vroeg me af of die dingen ook werken op aanbiedingen..quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 17:35 schreef Ireth het volgende:
[..]
En er zijn weer bonnenboekjes van Lekker Leven verspreid met daarin een kortingsbon (althans, niet in elke heb ik gemerkt!) waarmee je ook weer 10 euro korting krijgt op 3 pakken pampers! Dan heb je dus 3 pakken voor 8,95!
Elders hebben moeders ze idd al ingeleverd, ze moeten ze ook accepteren op de aanbiedingen.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 18:24 schreef E.T. het volgende:
[..]
ik vroeg me af of die dingen ook werken op aanbiedingen..
Weet iemand trouwens waar die dingen vandaan komen? Waar heb ik me voor opgegeven dat mijn adres aan hun heeft verkocht? (ik vind 't trouwens wel prima om die kortingsbonnen te ontvangen)
Ik heb er nog wel eentje voor je liggen. Wij gebruiken toch geen pampers.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 17:43 schreef nebelung het volgende:
[..]
Ja en wat doe ik dus? Ik probeerde het boekje uit het cellofaan te verwijderen en het bleef plakken. Ik ruk eens flink, bon doormidden![]()
Oh. ik zie nu dat ik het verkeerd begrepen heb. Ik dacht dat jij ze niet gekregen had en daarom vroeg waar ze vandaan kwamenquote:Op woensdag 17 oktober 2007 08:27 schreef E.T. het volgende:
Ik heb voorlopig ook genoeg hoor![]()
Heb gister 3 pakken gehaald, en kan er dus nog 6 halen met korting![]()
Als ik nog een setje krijg, zal ik ze naar jou sturen danquote:Op woensdag 17 oktober 2007 08:40 schreef XXXKarinXXX het volgende:
ik heb de blije doos ook wel gehad, maar geen bonnenboekjes.....damn
Ynske (of iemand anders): kan iemand me vertellen hoe deze in het echt eruit ziet? Of het een beetje goed afgewerkt is en of de kwaliteit van het hout een beetje goed is? Zit te twijfelen of ik hem via de website moet bestellen zonder hem in het echt gezien te hebben..quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:02 schreef Ynske het volgende:
Een ontzettend lieve en mooie poppenwagen in de aanbieding bij de Hema, voor 25 euro
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |