Kan gewoon mee de camping op, zolang je hem maar op de camping laat !quote:Op woensdag 15 augustus 2007 20:25 schreef SlaadjeBla het volgende:
Score so far:
Overigens, bij het kamperen heb ik altijd een zwitsers zakmes. Beter thuislaten? Hij is namelijk verrekte handig.
Nu ben ik de laatste om m'n mond open te trekken over het overtreden van regeltjesquote:
Als ik de hele dag gezopen heb, slaapt het idd heerlijk. Maar nuchter slaapt het baggerquote:Op woensdag 15 augustus 2007 14:44 schreef frame-saw het volgende:
Heerlijk slapen daar. Ik kan het alleen met keiharde muziek in mijn oren, die 24-uurstent en schreeuwende lui daar.
Dat dus. Paar wasjes aan het draaien, backpack en slaapmatje van zolder gehaald. Morgenavond na het werk de rest inpakken en klaar. Mijn troef dit jaar: mijn Xenos lakenzak! Ik verwacht dat die goed isoleert. Na tig festivals toch elke keer weer kleumen hoop ik dit jaar warme nachten te beleven.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 16:50 schreef NiteSpeed het volgende:
Zo, eindelijk eens bezig met de voorbereidingen.
Dat idd niet zoveel, ongeveer hetzelfde als wat ik mee ga nemenquote:Op woensdag 15 augustus 2007 21:13 schreef DevilsWhore het volgende:
Kleren;
Genoeg ondergoed&sokken ;p
1 3kwarts broek
1 lange broek (aan waarschijnlijk)
4 shirts (waarvan 1 aan, en 1 voor slapen)
1 vest (misschien aan, zie wel)
1 boxershort (voor slapen)
Eten&kampeerspul zorgt m;n ma wel voor :]
Overigen:
Aanstekers
Shag/peuken
Hasj
Longvloei
Tip
portomonnee met inhoud
voor de rest zie ik wel ;p
Hoezo vrouwen nemen teveel mee :]
Ik ook nietquote:Op woensdag 15 augustus 2007 21:31 schreef whosvegas het volgende:
Wie gaat er zich douchen op Lowlands?
Ik ga al vrij lang naar festivals, kan me niet herinneren dat ik me ooit gedoucht heb op een festival
Juist.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 21:23 schreef RoaRRR het volgende:
Zijn toch allemaal butagasbranders die campingdingen..
Zolang het maar van die prikflesjes zijn is het goed.
Ben toch wel blij dat ik alles in één backpack heb gedaan. Wel 20 kilo maar heel handigquote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:23 schreef Aventura het volgende:
Niet doen, alleen maar lastig. Vooral vanwege de loopbrug. Bovendien gaat door alle bulten en kuilen je tas alleen maar stuk.
Hoe neem je slaapmatjes mee? Of zijn dat van die flinterdunne die je oprolt en vastbindt op je rugzak?quote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:33 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Ben toch wel blij dat ik alles in één backpack heb gedaan. Wel 20 kilo maar heel handig![]()
Luchtbedquote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:35 schreef SlaadjeBla het volgende:
[..]
Hoe neem je slaapmatjes mee? Of zijn dat van die flinterdunne die je oprolt en vastbindt op je rugzak?
Ik neem ook mijn backpack mee. Daar zit ook mijn luchtbed in. Mijn slaapzak bind ik eraan vast. Dan heb ik nog handjes vrij voor tentje en vouwstoeltje. Hoewel, misschien past mijn vouwstoeltje er ook wel in.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:33 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Ben toch wel blij dat ik alles in één backpack heb gedaan. Wel 20 kilo maar heel handig![]()
Ik keek zojuist naar mijn koffer en ik ben bang dat de wieltjes als ploegen gaan fungeren als het modderig is en ik de weg van ingang tot tent om ga ploegen. Ben ik wel makkelijk te vinden, maar dat is wel zweten.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:37 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik neem ook mijn backpack mee. Daar zit ook mijn luchtbed in. Mijn slaapzak bind ik eraan vast. Dan heb ik nog handjes vrij voor tentje en vouwstoeltje. Hoewel, misschien past mijn vouwstoeltje er ook wel in.
Ik had mijn backpack bij de Aldi, maar dat was een tijdelijke aanbieding. Ben er heel tevreden over. Anders zijn die van Decathlon ook prima.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:46 schreef SlaadjeBla het volgende:
[..]
Ik keek zojuist naar mijn koffer en ik ben bang dat de wieltjes als ploegen gaan fungeren als het modderig is en ik de weg van ingang tot tent om ga ploegen. Ben ik wel makkelijk te vinden, maar dat is wel zweten.
Morgen maar naar de beversport oid om een fatsoenlijke rugtas te kopen met matjes en slaapzakken, want de ruimte is dan wel een heel stuk beperkter. Iemand tips voor goede, maar vooral ook betaalbare rugzakken? Beversport zal wel enorm duur zijn.
Dat kan geregeld worden.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 21:31 schreef Aventura het volgende:
[..]
Dat dus. Paar wasjes aan het draaien, backpack en slaapmatje van zolder gehaald. Morgenavond na het werk de rest inpakken en klaar. Mijn troef dit jaar: mijn Xenos lakenzak! Ik verwacht dat die goed isoleert. Na tig festivals toch elke keer weer kleumen hoop ik dit jaar warme nachten te beleven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |