Ok, ik moet toegeven, dat het mij niet zozeer boeide hoe ik het zou verdienen. Zolang het niet illegaal was.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 20:36 schreef doppelgänger het volgende:
[..]
No flame intended, maar puur en alleen "een bepaald bedrag per maand verdienen" vind ik een nogal magere ambitie.
Iemand kan de ambitie hebben een goede dokter of monteur of manager of whatever te worden en op die manier uiteindelijk veel geld te verdienen.
Maar zoals je het hier stelt koppel je geld verdienen helemaal los van de manier waarop je dat denk te gaan verdienen. Ik bedoel, een drugsdealer of huurmoordernaar verdient ook "een bepaald bedrag".
Leuk maar dan valt de druk eraf en dan pis je die 5 meter voor de plee helemaal onderquote:Op woensdag 15 augustus 2007 23:33 schreef Zygje het volgende:
Ik kan vanaf 5 meter de pot raken.
Dan moet je er ook bijzeggen wie het zijn hequote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:03 schreef littledrummergirl het volgende:
ik heb nog niet heel veel bereikt eigenlijk. Het enige wat een beetje tof is, is dat ik twee bekende Nederlanders geinterviewd heb( jammer dat het via school geregeld was, maar ach, het was wel gaaf
)
als je er waardde aan hechtquote:Op donderdag 16 augustus 2007 22:05 schreef La_Vita het volgende:
[..]
Dan moet je er ook bijzeggen wie het zijn he![]()
Eigenlijk wil je twee verschillende dingen van ons weten.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 22:40 schreef candygirl het volgende:
Er is al eens eerder een topic geweest over wat je wilde bereiken in je leven, maar nu wil ik graag eens weten wat jullie op dit moment WEL al bereikt hebben, dus zeg maar: Welke dromen/ambities zijn voor jou al uitgekomen?
Wat een onzin.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 23:00 schreef Pascal86 het volgende:
Een bepaald bedrag verdienen per maand als doelstelling is best wel gaar eigenlijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |