Die bedenktijdregeling is volgens mij alleen voor webaankopen, niet voor aankopen in de winkel.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 23:25 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
* MisterJ.Lo heeft een Samsung S81
En inderdaad omruilen, niet afwachten maar gewoon onmiddelijk laten omruilen en wel nu meteen je hebt er veel geld voor neergelegd, dan mag je toch eisen dat het naar behoren werkt zonder gebreken.
En NIET Samsung bellen gewoon bij de dealer waar je het vandaan hebt gehaald. Gewoon om een nieuwe eisen zo niet dreigen met het terug vragen van je geld *7 dagen bedenktijd regeling* en hij heeft geen poot te staan (wettelijk vastgelegd).
Dit kan namelijk vroeg of laat niet goed gaan..
quote:GC: Sony zal digitale TV-tuner voor PS3 op Leipzig presenteren
Op Three Speech, de semi officiële blog van Sony, wordt bekend gemaakt dat ze volgende week nieuws vanuit Leipzig hebben, waaronder meer over de digitale TV Tuner van Sony. Het bestaan daarvan was nog niet echt bekend, maar blijkbaar gaat hij er wel komen en zal dat wel eens de exclusieve PS3 aankondiging voor Europa kunnen zijn.
Wat de digitale TV Tuner zal brengen is momenteel onduidelijk. Waarschijnlijk zal het een add-on zijn, waarmee je bepaalde zenders op je PlayStation 3 kunt ontvangen. Dat kunnen betaalzenders zijn, maar ook speciale PlayStation 3 zenders en misschien wel gewoon lokale zenders. Meer duidelijkheid hierover dus op de Games Convention.
Als ik straks ook digitale TV kan bekijken via m'n PS3 gaat dat ding helemaal niet meer uitquote:
Jawel op elk product dat je koopt.. alleen weten veel mensen dat nietquote:Op donderdag 16 augustus 2007 00:15 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Die bedenktijdregeling is volgens mij alleen voor webaankopen, niet voor aankopen in de winkel.
Desnoods ontbind je de koopquote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:55 schreef Kremers het volgende:
Bedenktijd is ook alleen voor webaankopen volgens mij... Maar het is ook een webaankoop, dus dat is geen probleem
Vandaag word ik gebeld door Cameranu, hoe het opgelost gaat worden.
Ik heb die nooit uitgespeeld geloof ikquote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:22 schreef Kremers het volgende:
idd
Ik wacht nu met smart op een nieuw spel. Ik heb RE4 inmiddels uitgesdpeeld. Die eindbaas is wel een pussy trouwensHad maar 1 poging nodig.
Ik denk dat ik voor GR:AWII ga, en dan in september voor Heavely Sword.
quote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:23 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik heb die nooit uitgespeeld geloof ik![]()
Valt best tegen volgens mij... als ik me niet vergis zijn er wel een aantal van die PSN shop games die op 1080 draaien.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 16:17 schreef Geqxon het volgende:
Misschien een niet al te intelligente vraag... maar draaien er al veel PS3 games op 1080p? Of trekt hij veel games maar op 720p?
Ben ze nog niet tegengekomen. Tot nu toe alleen 720p. 1080p schermen zijn ook nog niet echt ingeburgerd.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 16:17 schreef Geqxon het volgende:
Misschien een niet al te intelligente vraag... maar draaien er al veel PS3 games op 1080p? Of trekt hij veel games maar op 720p?
Crossplatformquote:Brothers in Arms gets cross-platform multiplayer
Gearbox making use of Epic's new deal with GameSpy for PC-PS3 online play support in Unreal Engine 3
Gearbox Software is one of a number of developers to already take advantage of a new PC-PS3 cross-platform online play solution that's been integrated into Unreal Engine 3.
In a nutshell, Epic has licensed GameSpy online tech and squeezed it into its hugely popular UE3 technology, "enabling seamless PlayStation 3 and PC online functionality. Functionality available to Unreal Engine 3 licensees via GameSpy will include cross-platform gameplay, communication tools and competition applications."
Codemasters' alternate-reality WWII game Turning Point: Fall of Liberty is another title to make use of these new features of Unreal Engine 3, which in addition to cross-platform play between PC and PS3 include the likes of GameSpy's online matchmaking service, stat crunching solutions for leaderboards and tournaments and community features.
Advertisement:
Does this mean Epic's Unreal Tournament III will feature cross-platform support for PC and PS3 online blasting? Well that's still up in the air. When we spoke with Mark Rein recently he said "It's a feature that technically works today, but whether we enable it or disable it... is still a question".
niet als ze een meesterlijke game een 9+ gevenquote:
neem aan dat die er ook gewoon een cijfer rond de 9 geven wat de game is echt geweldigquote:Op donderdag 16 augustus 2007 17:19 schreef Cyberia18 het volgende:
Hoe vet Heavenly Sword ook gaat worden, ik wacht liever op de recensies van de iets meer kritische en bekendere sites. Eurogamer is meestal erg kritisch bijvoorbeeld. Alhoewel ze al laaiend enthousiast waren over de E3 demo![]()
quote:Op woensdag 15 augustus 2007 22:30 schreef DrDentz het volgende:
GTAIV want dat spel is leuk
-lack of secretsquote:Op donderdag 16 augustus 2007 17:47 schreef Scarface2004 het volgende:
De minpunten zijn:
-brak secretsów
-malo bossów/odmian przeciwników
-mogloby byc dluzsze
Een uur aan 10 tot 15 is dan toch heel normaal voor dit soort spellen. Ninja gaiden en GoW zijn ook maar van die lengte.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:40 schreef DJ_ het volgende:
[..]
-lack of secrets
-little number of bosses/opponents diversity
-it could be longer
dus
maja was al bekend dat het een kort spel .
zeker omdat ze er een triologie van willen maken hebben ze een 40 uur verhaal in 3 stukken gebroken![]()
Doet RE4 het goed op de PS3 of speel je hem op de PS2?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 15:22 schreef Kremers het volgende:
idd
Ik wacht nu met smart op een nieuw spel. Ik heb RE4 inmiddels uitgesdpeeld. Die eindbaas is wel een pussy trouwensHad maar 1 poging nodig.
Ik denk dat ik voor GR:AWII ga, en dan in september voor Heavely Sword.
klopt maar ninja gaiden had nou niet echt een verhaal te vertellenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 19:27 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Een uur aan 10 tot 15 is dan toch heel normaal voor dit soort spellen. Ninja gaiden en GoW zijn ook maar van die lengte.
Er zat een garantiekaart bij ja, maar hoezo zou je een garantiecertificaat er bij moeten kopen? Zit gewoon 2j garantie op?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 17:10 schreef Cyberia18 het volgende:
Hoe zit het met je garantie Kremers? Heb je er een garantiecertificaat bijgekocht?
Op de PS3, werkt gewoonquote:Op donderdag 16 augustus 2007 19:38 schreef janrad het volgende:
[..]
Doet RE4 het goed op de PS3 of speel je hem op de PS2?
Mie twoo!quote:
Joe wanna weet soo loong?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:09 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
I weet for a prijsverlaging.
Die is net geweest. Je krijgt voor de 599 nu 2 games en een extra controller erbij. Ik vind die 6 tot 12 maanden plezier leuker dan het uitsparen van 50 euro. Voor je het weet is de PS4 er alweer.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:09 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
I weet for a prijsverlaging.
Maar ik heb nog geen geld, dus ik kan verder niks.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:11 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Die is net geweest. Je krijgt voor de 599 nu 2 games en een extra controller erbij. Ik vind die 6 tot 12 maanden plezier leuker dan het uitsparen van 50 euro. Voor je het weet is de PS4 er alweer.
Ai doont tink soo, loek aboof dis post en sie...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:11 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
[..]
Ai hoop der is won wit kristmas.
dets a goet aidie, but meebie joe hef toe weet ferry loong.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:13 schreef Scarface2004 het volgende:
I weet for rumbol in the controllers then i go bij a ps3
Ai help joe, teej woont.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 21:21 schreef Scarface2004 het volgende:
i no.
i hoop they will poet rumbol in the controllers biefoor krismes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |