Snuffel is 12equote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:35 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Iemand trouwens nog iets gehoord van Van Huffel die in de krant vertelde dat hij z'n klimmersbenen in Duitsland wilde terugvinden ? (ik heb alleen maar 't laatste stuk van de koers gezien)
En dat op één van de moeilijkste Pro Tour beklimmingen van het jaar! Ongekend...quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:35 schreef sloumy het volgende:
Ten Dam 5e... Jeetje 2 Nederlanders in de top 5. Schitterend!
Ik denk dat Voigt die klimmersbenen stiekem heeft gepiktquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:35 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Iemand trouwens nog iets gehoord van Van Huffel die in de krant vertelde dat hij z'n klimmersbenen in Duitsland wilde terugvinden ? (ik heb alleen maar 't laatste stuk van de koers gezien)
Precies, In de Giro rijden ze tegen bergen op van 10% of hoger, in de Tour komen ze nooit boven de 8. Toch zijn in die laatste koers de verschillen in de bergen veel groter.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Men kan nu trouwens wel zeggen "men koerst alleen nog maar op de laatste klim tegenwoordig" maar je ziet toch vandaag weer dat je nog zo'n zware klim mag hebben als slotklim, als daar geen bergen meer voor zitten de verschillen toch vrij beperkt blijven.
Naja, komt ook wel een beetje omdat het klassement nou niet uitermate spannend is. Voigt wilde vooral blijven aanklampen bij Leipheimer, die zelf eigenlijk niks kon. Dus gebeurde er de eerste 8 kilometer klimmen eigenlijk niks. Toen uiteindelijk Cunego toch wat probeerde, moest Leipheimer eraf, en toen werd er opeens gefietst.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:38 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Men kan nu trouwens wel zeggen "men koerst alleen nog maar op de laatste klim tegenwoordig" maar je ziet toch vandaag weer dat je nog zo'n zware klim mag hebben als slotklim, als daar geen bergen meer voor zitten de verschillen toch vrij beperkt blijven.
Hoopvolle wedstrijd inderdaad voor onze laaglanders.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:36 schreef Bartoli het volgende:
1. Lopez![]()
2. Voigt op 0.13![]()
3. Gesink op 0.22![]()
![]()
4. Cunego op 0.36![]()
5. Ten Dam op 0.47![]()
![]()
6. Bertagnolli op 1.05![]()
7. Leipheimer op 1.11![]()
![]()
8. Pfannberger op 1.11![]()
9. Chris Anker Sörensen op 1.30![]()
10. Jufre op 1.45![]()
we hebben weer klimmers, wie heeft het nog over Remmbo
![]()
je weet toch niet of Ricco hier klassementsambities had. Ik vermoed van niet maar 3 ploegmaats en een ex-ploegmaat om hem heen doet anders vermoeden.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:48 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Ricco is ook z'n pillen vergeten blijkbaar ...
Waarom krijgt Lopez eenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:42 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Hoopvolle wedstrijd inderdaad voor onze laaglanders.![]()
De belgen vergeten in hun records en uitslagvergelijkingen trouwens dat in de etappe van 2 jaar geleden ook nog een flinke HC col aan deze klim voorafging.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |