Er staat sommige in mijn quote dawgquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:03 schreef dawg het volgende:
En bij deze wil ik alvast even een preventieve verdediging inzetten.
Niet alle mannen zijn zo, zoals het eventueel over zou kunnen komen in bovenstaande
You'll stand corrected.quote:
yeah right, in mijn bikinietje met 4 kidsquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:06 schreef dawg het volgende:
[..]
Ja, druk druk, de nieuwe trend tegenwoordig lijkt wel.
En depri? Probeer terug te denken aan vrijdagavond, toen je daar helemaal happy niet stil kon staan, dat gevoel, en dan voel je je binnen no-time weer op en top! Zeker als je dadelijk lekker in het zonnetje aan het water ligt, terwijl je vanachter je zonnebril de omgeving af aan het speuren bent naar mogelijk leuke prooien.![]()
I know. Maar vrouwen komen altijd terug op die kleine dingetjes wanneer de man het allang weer vergeten is. Hence het preventieve.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:09 schreef MNR het volgende:
[..]
Er staat sommige in mijn quote dawg
Ik citeer (jij in een conversatie tegen Jeller):
[..]
You'll stand corrected.
Jij bent de allerleukste, op mijn moeder na.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:10 schreef QueenR het volgende:
[..]
yeah right, in mijn bikinietje met 4 kidshihi een aantrekkelijke match ja.
Wordt alweer iets beter, mnr had me gewoon eventjes te erg laten denken denk ik. En voellde me ff lekker zielig, nergens voor nodig aangezien ik 2 droppies van kids heb, en juist blij moet zijn dat al die kinderen graag hier willen spelen!!!! Het is hier gewoon leuk, en ik ben de alllllllerleukste moeder![]()
![]()
![]()
(kijk zie je het komt al terug)
wat een generalisatie weer dawg...quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:15 schreef dawg het volgende:
[..]
I know. Maar vrouwen komen altijd terug op die kleine dingetjes wanneer de man het allang weer vergeten is. Hence het preventieve.
En reageer ook even op de rest van mijn post, MidNightRunmeisje. Then I'll stand corrected.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:16 schreef dawg het volgende:
[..]
Jij bent de allerleukste, op mijn moeder na.
quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:18 schreef QueenR het volgende:
[..]
wat een generalisatie weer dawg...Is nu altijd met jou, weet je nog wel die ene keer dat je......
oh wacht, uhm Ik bedoelde dus te zeggen. Er zijn genoeg vrouwen die dat absoluut niet doen, en ook meer dan genoeg mannen die blijven zeveren over iets wat gebeurd is.![]()
dit bedoel je...quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:21 schreef dawg het volgende:
[..]![]()
Zo leuk altijd, hoe jullie grhappen.![]()
Veel plezier Queeny.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:28 schreef QueenR het volgende:
nou ik ga maar eens wat doen, zo hier zitten met een mooie dag als dit is ook erg dom he
Fijne dag!!
x
naja ik zag het al wel eerder...quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:30 schreef dawg het volgende:
[..]
Veel plezier Queeny.
En liefie, kom je daar nu pas achter?
Zie TT he?quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:03 schreef dawg het volgende:
Sommige mannen weten gewoon waar ze haar willen hebben, en als ze haar dan eenmaal daar hebben, tja, dan kan een en ander weleens verward worden met arrogantie ende verwaandheid. Terwijl stiekem, de vrouw in kwestie het eigenlijk heel erg leuk en interessant vindt.![]()
Dat zeg ik!quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:15 schreef dawg het volgende:
En reageer ook even op de rest van mijn post, MidNightRunmeisje. Then I'll stand corrected.
Dat is nu wat je noemt een vicieuze cirkel.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:32 schreef liefie_ het volgende:
[..]
naja ik zag het al wel eerder...
maar ik snap het niet!
plus... als je verbitterd bent (en dit overduidelijk uitdraagd) zul je nou niet snel de vrouw van je dromen aantrekken (of het moet iemand zijn die van negativiteit houdt maja dat is nou niet echt de vrouw van mijn dromen maar oke er zijn natuurlijk mensen die dat leuk vinden)
Ik ga ook ff wat nuttigs doen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:28 schreef QueenR het volgende:
nou ik ga maar eens wat doen, zo hier zitten met een mooie dag als dit is ook erg dom he
Fijne dag!!
x
daarom snap ik het totaal niet...quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:33 schreef dawg het volgende:
[..]
Dat is nu wat je noemt een vicieuze cirkel.
Dat doe ik ook weleens. En je merkt snel genoeg hoe desbetreffende vrouw daarop reageert. En zo niet, dan zullen sommigen het vanzelf wel aangeven.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:33 schreef MNR het volgende:
@Queen: je weet wel, mannen die overdreven zelfverzekerd doen. Bijv: "ik weet dat ik leuk ben" of "ik weet dat je me niet kunt weerstaan". En zo innemend doen. En de lachkick was vanwege het defensie-offensief van dawg
Right. Zeer overtuigend ook.quote:Zie TT he?
Touche. But hey, this bloke is just an easy fellow, a man who can make mistakes, or doesn't know the meaning of certain words and such.quote:Dat zeg ik!![]()
Ik zal het even voor je vertalen, jij zegt: "ik word gecorrigeerd"
Uhh, probeer je eens voor te stellen dat jij nog nooit niet eens een man gezoend hebt. Dat alle mannen die je leuk vindt tegen je zeggen dat ze je als zus zien. Keer op keer op keer. Dan zakt de moed je ook in je schoenen, en wil je alleen maar meer een relatie enzo, wat je dus in de vorm van wanhopigheid gaat uitstralen, waardoor het weer niet lukt, etc etc.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:35 schreef liefie_ het volgende:
[..]
daarom snap ik het totaal niet...
dat is namelijk nogal makkelijk vast te stellen...
doe er dan wat aan!
en wat is er nou aan om alleen maar te zwelgen?
het leven is best heel erg leuk hoor!
tegen wie heb je het precies?quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:35 schreef liefie_ het volgende:
[..]
daarom snap ik het totaal niet...
dat is namelijk nogal makkelijk vast te stellen...
doe er dan wat aan!
en wat is er nou aan om alleen maar te zwelgen?
het leven is best heel erg leuk hoor!
ja maar als je zelf toch ook maar een sprankeltje intilligentie hebt dan kom je er zelf ook achter (ookal heb je nog nooit gekust) dat die bittere negative houding je niet helpt... dus stap een: gelukkiger wordenquote:Op zondag 12 augustus 2007 13:42 schreef dawg het volgende:
[..]
Uhh, probeer je eens voor te stellen dat jij nog nooit niet eens een man gezoend hebt. Dat alle mannen die je leuk vindt tegen je zeggen dat ze je als zus zien. Keer op keer op keer. Dan zakt de moed je ook in je schoenen, en wil je alleen maar meer een relatie enzo, wat je dus in de vorm van wanhopigheid gaat uitstralen, waardoor het weer niet lukt, etc etc.
Ik kan me daar best iets bij voorstellen.
Of je kunt ook gewoon eens die topics daadwerkelijk doorlezen.
tegen de verbitterde mensen op fok?quote:
Ik geef het nu al op, kun je nagaan.quote:Op zondag 12 augustus 2007 13:45 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ja maar als je zelf toch ook maar een sprankeltje intilligentie hebt dan kom je er zelf ook achter (ookal heb je nog nooit gekust) dat die bittere negative houding je niet helpt... dus stap een: gelukkiger worden
dan doe je toch wat daar voor nodig is? en toch niet alleen omdat je dan misschien wel iemand mag tongen maar omdat iedereen toch gelukkig wil zijn en dat veel fijner is dan zwelgen?
plus zoenen/sex/verkering is echt niet de hemel hoor (hoewel sex soms even wel maar dat duurt ook geen dagen) als je ongelukkig bent met wie je bent en waar je heen gaat in het leven en waar je nu bent en zo... word je echt niet gelukkig als je wel verkering hebt of zoent of sex hebt
ik volg je niet...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |