Zow wat een frustratiesquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 11:53 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Volgens my ben jy diegene die andere nablaat en niet verder kijkt dan z'n neus lang is. En totaal nier verifieerd of de overheid met hun instituten wel de waarheid spreekt. Ik zal je wat verklappen ik denk dat jy wat meer de wereld moet leren kennen en niet aan de hand de verrotte media als de Volkskrant, CNN. Het nieuws wordt bepaalt door maar 5 instelligen. Objectiviteit bestaat niet.
Maar ga jy gerust verder met geestdodende stomme spelletjes op je WII en kijken naar films als Silver Surfer of Planet Terror. De entertainment industrie is er om je totaal blunt te maken wat er nu ECHT om je heen gebeurt.
Ik heb niet gezegd dat je dom bent. Ik heb alleen gezegd dat je liever een doek voor je ogen houdt wat er echt speelt.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:04 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Zow wat een frustratiesJe hoeft je rotte beeld niet op mij te projecteren hoor. Ik heb geen WII en neem de media ook met een korrel zout. Nou heb ik gelukkig ook het geluk dat ik een beetje heb kunnen leren. Bijvoorbeeld een vak zoals statica. Dan kan je krachten berekenen in dragende constructies etc. Misschien moet je voor de gein eens een boek daarvan inkijken.
In de meeste gevallen is het de onwetenheid van de complotgelover die de misverstanden veroorzaken. Bijvoorbeeld niet weten hoe het werkt met het wel en niet goedkeuren van medicijnen om maar eens een voorbeeld te nemen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:16 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ik heb niet gezegd dat je dom bent. Ik heb alleen gezegd dat je liever een doek voor je ogen houdt wat er echt speelt.
Als ben je in professie-leven nog zo kundig, kan je buiten kantooruren best in Sinterklaas (Bijbel, dat de overheid het goed met je voorheeft, medicijnen goed voor je zijn, milieu dit milieu dat) geloven. En dat zijn er een hoop. En dat weet de overheid dondersgoed en benut (misbruikt) die situatie.
Ik kan er ook niet rijmen dat iemand de Bijbel geloofd op z'n woord en dan wel een IQ hebben van 130+. Kennelijk is er een steekje los als het over geloof gaat. EO jongeren zijn echt gevaarlijke psychotische gekken.
Maar gelukkig ben ik niet de enige die het geloof ziet als een psychische afwijking daar hebben grootse filosofen hun zegje wel over gedaan.
Blind geloven in het algemeen is gewoon niet verstandigquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:53 schreef TeenWolf het volgende:
als hij de overheid had geloofd was de vraag gesteld, waarom geloof je dan steeds blind de overheid.
Medicijnen is sowieso fout ongeacht de kwaal. Je lichaam kan veel meer helen dat je zelf voormogelijkhoud. Weet jy wel precies wat er voor spul zit in de prik die als kind krijgt? ... wordt dat bijvoorbeeld nog jaarlijks onderzocht. In Amerika stoppen ze daar dus al zeer kwalijke rommel in. Ik geloof dan direct dat in NL ook er spul in zit wat niet op het papiertje staat wat er in zou moeten zitten. Prozak waar is dat goed voor. Opeens hebben nagenoeg alle kinderen ADHD en moet er ritalin geslikt worden. Nee medicijnen is pure flauwekul. Bij het minste gerinkste pijntje meteen pijnstillers. Hoe vaak neem jy bijvoorbeeld een asperientje?quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:41 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
In de meeste gevallen is het de onwetenheid van de complotgelover die de misverstanden veroorzaken. Bijvoorbeeld niet weten hoe het werkt met het wel en niet goedkeuren van medicijnen om maar eens een voorbeeld te nemen.
Overigens, als je zo negatief bent over geloof etc. waarom geloof je dan wel in een aantal complottheorieen?
Virusfragmenten, antigenen etc. Ben er niet heel erg in thuis verder.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:21 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Medicijnen is sowieso fout ongeacht de kwaal. Je lichaam kan veel meer helen dat je zelf voormogelijkhoud. Weet jy wel precies wat er voor spul zit in de prik die als kind krijgt? ... wordt dat bijvoorbeeld nog jaarlijks onderzocht. In Amerika stoppen ze daar dus al zeer kwalijke rommel in. Ik geloof dan direct dat in NL ook er spul in zit wat niet op het papiertje staat wat er in zou moeten zitten.
Nooit.quote:Prozak waar is dat goed voor. Opeens hebben nagenoeg alle kinderen ADHD en moet er ritalin geslikt worden. Nee medicijnen is pure flauwekul. Bij het minste gerinkste pijntje meteen pijnstillers. Hoe vaak neem jy bijvoorbeeld een asperientje?
Dat bedoel ik dus met onwetendheid... Ken je iemand die diabetis I of II heeft? Weet je uberhaupt wel wat de ziekte in houd?quote:Dat je suiker hebt opgelopen is ook alleen maar omdat je structureel de aanwijzingen van je lichaam hebt genegeert Ik denk dat als je je eten goed balanseert en weet wat je eet dat het vanzelf over gaat. Maar helaas willen mensen hun gewoontes niet aanpassen en de makkelijkste wegkiezen en gaan spuiten.
En weer een stuk onwetendheidquote:Ik ben van mening dat een kruid of plantextract velen malen effectiver is dan Chemische rommel wat de bigpharma ons aansmeert met trieste bijwerkingen.
Noem het dan ook zoquote:Nu haal je het werkwoord geloven qua betekenissen door elkaar. Ik bedoel dus de religie daar ben ik negatief over. geloven kan ook betekenen dat je iets onderkent wat beweerd wordt waar is. Dat zijn 2 totaal verschillende zaken.
ik generaaliseer een beetje natuurlijk maar 70% is toch onnodig medicijn gebruik.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:30 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Virusfragmenten, antigenen etc. Ben er niet heel erg in thuis verder.
[..]
houden zoquote:Nooit.
[..]
schommelend suikerspiegel. De een moet geregeld suiker toegedient krijgen en de andere moet geheel onthouden. Maar mijn punt is dat je door verkeerd voedsel gebruik, als er optijd was begonnen was met een dieet dan was de ziekte niet nodig geweest. Tuurlijk zullen er gevallen zijn bij de geboorte maar dan kan je het toeschrijven aan drugs, drank, eetgewoontes, medicijn gebruik van de moeder.quote:Dat bedoel ik dus met onwetendheid... Ken je iemand die diabetis I of II heeft? Weet je uberhaupt wel wat de ziekte in houd?
[..]
quote:En weer een stuk onwetendheidJe gaf net asperine als voorbeeld. Waar denk je dat dat vandaan komt?
[..]
Dat weet ik wel. . maar ze stoppen er meer rommel in zodat je verslaafd wordt enzo.
Noem het dan ook zo
Dat ligt er helemaal aan wat je als onnodig defineerd.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:07 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ik generaaliseer een beetje natuurlijk maar 70% is toch onnodig medicijn gebruik.
Dat hoop ik toch niet... Als ik ooit een keer iets aan mijn hart krijg (en er is geen beter alternatief) dan hoop ik toch echt dat de ambulance mensen mij asperine toedienen.quote:houden zo
Tijd om beter je huiswerk te doenquote:schommelend suikerspiegel. De een moet geregeld suiker toegedient krijgen en de andere moet geheel onthouden. Maar mijn punt is dat je door verkeerd voedsel gebruik, als er optijd was begonnen was met een dieet dan was de ziekte niet nodig geweest. Tuurlijk zullen er gevallen zijn bij de geboorte maar dan kan je het toeschrijven aan drugs, drank, eetgewoontes, medicijn gebruik van de moeder.
je snapt suikerziekte niet helemaal geloof ik. Het klopt dat je suikerspiegel dan schommelt, maar het is niet zo dat de een suiker moet krijgen en de ander juist niet. Insuline-injecties icm een goed dieet zorgen ervoor dat mensen met Diabetis type I dit aardig onder controle kunnen houden. Soms moeten ze extra suiker (bv een energy-bar) eten omdat hun suikerspiegel te laag is, en soms moeten ze extra insuline spuiten omdat de suikerspiegel juist te hoog. Door 3/4 keer per dag deze suikerspiegel te controleren kunnen ze het onder controle houden. Zonder medicijnen (in dit geval dus insuline) kun je dit niet heel lang volhouden (met alleen een dieet).quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:07 schreef Lambiekje het volgende:
schommelend suikerspiegel. De een moet geregeld suiker toegedient krijgen en de andere moet geheel onthouden. Maar mijn punt is dat je door verkeerd voedsel gebruik, als er optijd was begonnen was met een dieet dan was de ziekte niet nodig geweest. Tuurlijk zullen er gevallen zijn bij de geboorte maar dan kan je het toeschrijven aan drugs, drank, eetgewoontes, medicijn gebruik van de moeder.
quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:23 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat ligt er helemaal aan wat je als onnodig defineerd.
[..]
Een dag je met koppijn in bed moet kunnen en dan niet direct aan de medicijnen. Ik ben van mening dat we ons zelf zwak hebben gemaakt. Ik geef ook niet de huidige generatie de schuld maar 60 jaar lang medicijen gebruikt creeerd wel zwakte en aandoeningen.
Dat hoop ik toch niet... Als ik ooit een keer iets aan mijn hart krijg (en er is geen beter alternatief) dan hoop ik toch echt dat de ambulance mensen mij asperine toedienen.
[..]
Tijd om beter je huiswerk te doenHier klopt bar weinig van. Snap je nu wat ik bedoel met onwetendheid?
Dat weet ik ook wel ik zette het ook wel erg zwartwit neer. Ik ben van mening dat we het ons zelf hebben doorgeDNA'd. Iedereen en wat mag maar kinderen krijgen. Drugs, Drank, onnodig medicijn gebruik(veelal omdat men verslaafd is Prozac, maar dat heeft de bigfarma ook doelbewust gecreeerd, vitamine pillen. Het heeft ons zwak gemaakt.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:28 schreef kepler het volgende:
[..]
je snapt suikerziekte niet helemaal geloof ik. Het klopt dat je suikerspiegel dan schommelt, maar het is niet zo dat de een suiker moet krijgen en de ander juist niet. Insuline-injecties icm een goed dieet zorgen ervoor dat mensen met Diabetis type I dit aardig onder controle kunnen houden. Soms moeten ze extra suiker (bv een energy-bar) eten omdat hun suikerspiegel te laag is, en soms moeten ze extra insuline spuiten omdat de suikerspiegel juist te hoog. Door 3/4 keer per dag deze suikerspiegel te controleren kunnen ze het onder controle houden. Zonder medicijnen (in dit geval dus insuline) kun je dit niet heel lang volhouden (met alleen een dieet).
Diabetes type II is inderdaad vaak te voorkomen door een goed dieet, en is zelfs onder controle te houden met een goed dieet.
zo, dan is dit ook weer duidelijk
Dat is toch wel even heel iets anders dan zeggen dat medicijnen overbodig zijn en alles wel weggaat met wat rust/goed eten/etc.quote:Een dag je met koppijn in bed moet kunnen en dan niet direct aan de medicijnen. Ik ben van mening dat we ons zelf zwak hebben gemaakt. Ik geef ook niet de huidige generatie de schuld maar 60 jaar lang medicijen gebruikt creeerd wel zwakte en aandoeningen.
als JIJ het zegt zal het allemaal wel waar zijn.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 12:59 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Blind geloven in het algemeen is gewoon niet verstandig
uit dit zinnetje: De een moet geregeld suiker toegedient krijgen en de andere moet geheel onthouden. leek alsof je het niet wist.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat weet ik ook wel ik zette het ook wel erg zwartwit neer. Ik ben van mening dat we het ons zelf hebben doorgeDNA'd. Iedereen en wat mag maar kinderen krijgen. Drugs, Drank, onnodig medicijn gebruik(veelal omdat men verslaafd is Prozac, maar dat heeft de bigfarma ook doelbewust gecreeerd, vitamine pillen. Het heeft ons zwak gemaakt.
In de twee, drie generaties dat medicijnen voor de gehele bevolking vrij verkrijgbaar zijn?? Jij begrijpt inderdaad niks van de evolutietheorie.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:42 schreef Lambiekje het volgende:
Dat weet ik ook wel ik zette het ook wel erg zwartwit neer. Ik ben van mening dat we het ons zelf hebben doorgeDNA'd. Iedereen en wat mag maar kinderen krijgen. Drugs, Drank, onnodig medicijn gebruik(veelal omdat men verslaafd is Prozac, maar dat heeft de bigfarma ook doelbewust gecreeerd, vitamine pillen. Het heeft ons zwak gemaakt.
Ho off topic wil ik het niet noemen perse noemen. Het zou zomaar kunnen zijn dat jy vatbaar bent voor de rare metalen in de lucht. En jawel toevallig is daar het Immigran. Ik zeg niet dat het zo is .. het zou me alleen niet verbazen als bigfarma zo idioot bezig zou zijn. Heb je al aan voetzolen gedacht. Tenminste met voetreflex kan je heel wat lichamelijk kwalen oplossen.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 14:58 schreef kepler het volgende:
[..]
uit dit zinnetje: De een moet geregeld suiker toegedient krijgen en de andere moet geheel onthouden. leek alsof je het niet wist.
Ik ben het zeker wel met je eens wat betreft teveel gebruik van medicijnen. Echter is niet alles op te lossen door dieet, gezond leven, etc. Ik heb zelf jarenlang Migraine gehad, en echt alles (maar dan ook alles) geprobeerd om er vanaf te komen. Vegetarisch dieet, geen chocolade eten, homeotherapie, geen pinda's (of producten daarop gebaseerd) meer eten, enz. Uiteindelijk is er nu een medicijn (immigran) op de markt die vele malen beter dan al dat andere werkt. Maar nog ben ik hier voorzichtig mee en neem ik die medicijnen alleen als het echt niet anders kan.
Maar goed, we gaan een beetje off-topic
Maakt niet uit waar het land, zolang het maar in een bewoond gebied is.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 16:36 schreef Handschoen het volgende:
Als je op die hoogte wat loslaat, is er geen enkele methode om te voorspellen waar het gaat landen. Wat heb je er dan aan? Kijk maar naar het weerbericht... Dat kunnen ze echt niet voorspellen... Of denk je dat ze dat wel kunnen voorspellen en is het weerbericht één hoax om mensen af te leiden van chemtrails![]()
quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:56 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maakt niet uit waar het land, zolang het maar in een bewoond gebied is.
Waarom zou iemand dan zo gek zijn daar aan mee te werken?quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:56 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Maakt niet uit waar het land, zolang het maar in een bewoond gebied is.
Als je beetje van het bizarre nieuws leest dan weetje dat agenten hun eigen vrouw van de weghalen en opsluiten. uiteraart only in Amerika maar het maakt dus niet uit of het familie/vrienden zijn zolang je het vaderland maar dient ...quote:Op woensdag 15 augustus 2007 09:59 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Waarom zou iemand dan zo gek zijn daar aan mee te werken?Het kan dan dus ook op familie/vrienden/geliefden etc. terecht komen.
Dat een paar van dergelijke gekken bestaan lijkt me te verwachten. De hoeveelheden die je nodig hebt om zo'n complot op poten te zetten lijkt me dan weer niet mogelijkquote:Op woensdag 15 augustus 2007 10:10 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Als je beetje van het bizarre nieuws leest dan weetje dat agenten hun eigen vrouw van de weghalen en opsluiten. uiteraart only in Amerika maar het maakt dus niet uit of het familie/vrienden zijn zolang je het vaderland maar dient ...
Zou het misschien... andersom zijn? Nee toch? Dat mensen meer en meer light-producten gaan eten omdat ze dikker worden?quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 18:51 schreef Lambiekje het volgende:
En waarom moet we massaal over op de light produkten. Sinds we meer light zijn gaan eten wordt men ook in NL dikker en dikker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |