Een kuiltje in zijn wangen mag ook helpenquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:33 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Vergeet die maten.Gewoon zeggen dat je een lekkere kont hebt, dikke tieten en een wespe taille. Wat je lengte betreft, niet iets onder de 1.75 invullen.
En misschien helpt het als je zegt dat je een onwijs lekker wijf bent en dat iedereen in jouw omgeving dat bevestigd, zelfs je broertje van 17.
![]()
Brian is in zijn auto gerendquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:35 schreef mootie het volgende:
Vertel eens door Brian........... saaie verteller!
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:30 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
En vervolgens een beroep geleerd in de toiletten waar ze wèl goed in is...![]()
En zn Sony Ericson of een steen gezet en het gefilmd!!!quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:38 schreef Prospera het volgende:
[..]
Brian is in zijn auto gerend![]()
hem in de achteruit gedaan en volledig rondjes gaan draaien.
Oh dat alarm.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:29 schreef Kailany het volgende:
[..]
zie de cap net boven jou bericht![]()
![]()
ow hieronder ook zie ik
Geniet Mannie wel?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:39 schreef mootie het volgende:
[..]
En zn Sony Ericson of een steen gezet en het gefilmd!!!
Hij kan als vervanger van Natas gaan vertellen voor de kindjes van Nederland, dan slapen ze zo.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:38 schreef mootie het volgende:
Brian vertelt een meeeeega saai verhaal, super langdradig, alsof het heel interessant is. Rondjes draaien in de sneeuw brother! Opgenomen met mn telefoon!
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:40 schreef koppiesoep het volgende:
[..]
Oh dat alarm.Ik had op iets anders gehoopt. Iets met sjaaltjes en geen lucht krijgen.
![]()
Ze vindt het reuzespannend, terwijl er eigenlijk niks spannends aan is.quote:
Hij was bang dat hij herkend werd voor iets anders waarschijnlijkquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:40 schreef mootie het volgende:
Hoezo was hij bang voor de politie, hij was gewoon rondjes aan het draaien op een bedrijventerrein...
Ik probeerde er 5 minuten geleden mijn aandacht op te vestigen ivm de andere 2 streams (DENNADA) maar helaas...er is niets blijven hangen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:38 schreef mootie het volgende:
Brian vertelt een meeeeega saai verhaal, super langdradig, alsof het heel interessant is. Rondjes draaien in de sneeuw brother! Opgenomen met mn telefoon!
Hij had een bmw, toen was hij moe, wilde gaan slapen bij een benzinepomp, was er een man met een mercedes die een heel groot pakket in zn achterbak had, Brian dacht een lijk, toen was hij weer wakker, reed naar Almere, daar was het zooooooooooo mooi, toen ging hij rondjes draaien in de sneeuw, filmde zichzelf, er reed politie langs, Brian ging toen de politie ontlopen, naar huis toe, onder dekentje op de bank tv kijken.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:41 schreef yellowfirst het volgende:
Kan iemand een samenvatting geven van dit super interessante verhaal van Brian?( ik ben de clou kwijt )
![]()
Menselijk..dus verwijt jezelf niets................quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:42 schreef STAP01 het volgende:
[..]
Ik probeerde er 5 minuten geleden mijn aandacht op te vestigen ivm de andere 2 streams (DENNADA) maar helaas...er is niets blijven hangen.![]()
Ja is 1 van de 7 schoonheden hé dus is altijd goed. Maar geen kuiltje in de kin, dat kan niet bij een vrouw.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:36 schreef Prospera het volgende:
[..]
Een kuiltje in zijn wangen mag ook helpen![]()
ging het er niet over dat ie stoned rondreed als een gek...... (weet niet hoor, misschien verkeerd begrepen, heb niet met mn volle aandacht zitten luisterenquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 01:40 schreef mootie het volgende:
Hoezo was hij bang voor de politie, hij was gewoon rondjes aan het draaien op een bedrijventerrein...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |