abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53821225
He Methodmich, we staan gebroederlijk op gelijke hoogte bij RBB-manager!
Leef naar je eigen talent
pi_53821330
Ik zag het ja! Ze vonden het op ons forum wat laag, maar ik vind dat ik in goed gezelschap ben.

En die dekselse Robert staat nu top 10 dankzij mijn tips....
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_53892138
BVO, ga je morgen ook nog kijken? Doe even een BVO-shirt aan dan.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 10:07:42 #229
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53903363
Als het goed is ga ik wel, te herkennen aan mijn biertje voor onderweg .

Nog stééds geen Da Cruz dus. Zal aanvallend dus wel weer een suffe statische bedoeling worden.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_53904161
Da's niet gek, dat Da Cruz ontbreekt. Hoewel hij vorig jaar namens Delft twee keer ongevaarlijk was tegen ons.

Louis van Kleef stapt op bij TOGR...
quote:
Louis van Kleef al weer vertrokken bij TOGR

Louis van Kleef, voormalig speler van ASWH en Rijsoord, is per direct weg bij de Rotterdamse zater- daghoofdklasser TOGR. Trainer Theo de Boon vindt dat de 31-jarige spits niet past in de selectie.
De Boon wil niet dieper ingaan op het vertrek van Van Kleef, die bij zijn vorige club Capelle het seizoen ook al niet afmaakte. De aanvaller zelf is niet boos op club en trainer. ,,Ik weet niet wiens schuld dit is. Bij mezelf merkte ik dat ik steeds meer moeite had om drie keer per week te trainen. Voor de wedstrijden hoefde ik me niet te motiveren. Maar de trainer gaf aan alleen jongens te willen hebben die zich altijd voor meer dan honderd procent inzetten. Ik heb bij TOGR met niemand ruzie, maar de klik met de technische staf was er niet.’’

Van Kleef denkt dat dit nog niet het einde van zijn loopbaan is. ,,Misschien stop ik ermee. Maar ik zie mezelf volgend seizoen nog wel voetballen bij bijvoorbeeld een eersteklasser waar je maar twee keer per week hoeft te trainen.’’
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 18:04:12 #231
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53910423
En o wee als je zegt dat het terecht was .

Die ballen op de paal en van de lijn in de blessuretijd, ik kreeg bekant een hartverzakking .

Ach ja, over twee weken in Capelle maar wat punen sprokkelen .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_53910718
Die ballen op de paal en van de lijn in een blessuretijd van tien minuten, waar hooguit twee minuten bijgeteld had mogen worden.... Scheidsrechter Roeleveld had ingezet op 2-2, maar ASWH nam toch de drie punten mee en dat was op basis van de eerste helft zeker verdiend. Na rust Barendrecht iets sterker, maar toch weinig voetballende kwaliteit.


ASWH BOEKT ZWAARBEVOCHTEN EERSTE UITZEGE

Vanmiddag heeft ASWH in Barendrecht de eerste uitzege van het seizoen geboekt. Op het zonnige sportpark de Bongerd werd de ploeg van voormalig ASWH-trainer Jack van den Berg met 1-2 verslagen. In de door arbiter Roeleveld belachelijk ruim toegekende blessuretijd van tien minuten kroop ASWH wel enkele keren door het oog van de naald. Het elftal van Bill Tukker hield echter stand en boekte door de overwinning enkele plaatsen winst op de ranglijst. In de basisopstelling was een plek op het middenveld ingeruimd voor de uit zijn voetbalpensioen teruggekeerde Izaäk Verhoeven. Voorin vormde Mike van Gool een koppel met Jeroen van Wetten.

ASWH kende een prima start in Barendrecht. Na ongeveer vijf minuten werd Jeroen van Wetten de diepte ingestuurd, maar de spits werd vastgehouden door Richard Lodder. De overtreding van de ex-speler van ASWH leverde ASWH een vrije trap op, zo’n 25 meter van de goal van Ronald Ermes. Alex de Jong legde breed en Izaäk Verhoeven deed wat hij al vaker deed voor ASWH. Zijn kanonskogel was onhoudbaar voor Ermes en was natuurlijk extra bijzonder gezien het verhaal achter Verhoevens terugkeer. Het bleek de opmaat voor een eerste helft waarin ASWH de betere ploeg was.

Het was dan ook jammer dat de Ambachters verzuimden een tweede treffer te scoren. De mogelijkheden daartoe waren er zeker. Vooral Jeroen van Wetten zorgde voor gevaar. Eerst kon keeper Ermes nog maar net een inzet van Van Wetten met de vuisten wegstompen, even later stond slechts de lat een treffer van de blonde spits in de weg. Na een goede voorzet van Stefan van Dam kopte hij goed in, maar helaas net iets te hoog. Omdat ook Nixon Dias met een kopbal naast na een corner van Danny Versluis niet scoorde, bleef het 0-1. De thuisploeg kreeg ook wel enkele kansen. Giovanny dos Santos, veruit de gevaarlijkste aanvaller aan Barendrechtse zijde, probeerde het met een artistieke omhaal en Paul Verboom had een goede redding in huis op een inzet van Jermaine Sandvliet, die vanaf de linkerkant het strafschopgebied kon induiken en op doel vuurde. Kort voor het einde van de eerste helft, waarin Van Wetten een flauwe gele kaart kreeg wegens protesteren, kopte ook Ramon Barendregt van dichtbij nog over. Toch was de voorsprong van ASWH verdiend te noemen.

De tweede helft was nog maar net begonnen toen een corner van Alex de Jong gevaar stichtte in het strafschopgebied van Barendrecht. Keeper Ermes was echter net sneller dan Jordi Boogers. Niet veel later moest ASWH de gelijkmaker incasseren. Balverlies van Mike van Gool deed de thuisploeg snel uitbreken over rechts, waarna Jermaine Sandvliet min of meer toevallig tegen de voorgezette bal aanliep. Het had ook zomaar een Ambachts been kunnen zijn dat de bal achter Verboom werkte, maar Sandvliet kreeg de treffer op zijn naam. Barendrecht was in die fase ook de ploeg met het meeste initiatief en dus koos Bill Tukker ervoor om Sjoerd van der Waal te brengen voor Mike van Gool. Enkele minuten eerder had ASWH nog geluk dat een counter door Barendrecht erg slecht werd uitgespeeld en Verboom de bal kon pakken, want anders had een spits van de thuisploeg alleen voor hem gestaan.

Kort na de wissel van ASWH was er goed storen van Izaäk Verhoeven, die moeiteloos meedraaide. Jeroen van Wetten ging er met de bal vandoor, waarop Sjoerd van der Waal goed de ruimte inliep. Omdat Richard Lodder even leek te twijfelen of hij Van der Waal moest afschermen of naar Van Wetten moest lopen, profiteerde laatstgenoemde van de ruimte. Hij liep door en liet vanaf de rand van het strafschopgebied een schitterend schot los, dat met een boog over keeper Ermes in de uiterste hoek plofte. Een prachtige treffer, die ASWH uiteraard goed kon gebruiken.

Wat volgde liet zich raden. Barendrecht moest op jacht naar de 2-2, ASWH kon proberen via de counter de wedstrijd op slot te doen. Dos Santos kopte naast en even later werd een hoekschop van de Barendrechters door iedereen, de Barendrechtse spitsen incluis, gemist. De Ambachters kregen een prima kans op 1-3, toen Alex de Jong goed doorging en vanaf de achterlijn Van Wetten een nauwelijks te missen kans bood. Helaas werkte de spits de bal over de goal. Omdat counters middels Stefan van Dam en Ivar Eltenberg ook geen goal opleverden, bleef het tot de laatste minuut spannend. Scheidsrechter Roeleveld leek er zin in te hebben, want hij kende ruim tien minuten blessuretijd toe. Daarin kopte Brian Leons op de paal en werd een kopbal van Bob Vermunt van de lijn gehaald, na een risicovolle escapade van Verboom, die zijn doel verliet om een aanvaller te verhinderen op doel te schieten. Diens voorzet was echter zeker zo gevaarlijk, maar leverde geen goal op. Bill Tukker haalde vervolgens Sjoerd van der Waal weer naar de kant, waarop Ard Hartman nog in de ploeg kwam. De stand veranderde echter niet meer en zo kon ASWH de drie punten mee naar huis nemen. Een fijne opsteker richting de bekerwedstrijd bij Rijsoord en het vervolg van de competitie, over twee weken thuis tegen Excelsior Maassluis.

Barendrecht – ASWH 1-2 (0-1)
6. 0-1 Izaäk Verhoeven 53. 1-1 Jermaine Sandvliet 70. 1-2 Jeroen van Wetten
Scheidsrechter: Roeleveld

Barendrecht: Ronald Ermes; David Almeida, Richard Lodder, Xander van der Veeke, Marco de Borst; Mathijs Tabbers, Dogan Corneille (84. Patrick Stolk), John Kroon (75. Bob Vermunt), Jermaine Sandvliet (81. Brian Leons); Giovanny dos Santos en Ramon Barendregt

ASWH: Paul Verboom; Wouter van den Berg, Nixon Dias, Danny Versluis, Johan Sturrus; Jordi Boogers, Alexander de Jong (84. Ivar Eltenberg), Izaäk Verhoeven, Stefan van Dam; Mike van Gool (69. Sjoerd van der Waal / 90 (+8). Ard Hartman) en Jeroen van Wetten


Morgen de update.

Opmerkelijke comebacks vandaag voor TOGR en Ter Leede trouwens, terwijl Maassluis de verrassing van de dag verzorgt door de winst op Katwijk.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 18:40:51 #233
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53911010
Vergeet niet dat er in die blessuretijd ook nog een vrij lange blessurebehandeling zat, en de 2e helft ook meerdere keren heeft stil gelegen door blessures (aleen die Versluis werd al 2 of 3 keer behandeld). ASWH had met een 2-2 écht geen reden tot klagen gehad.
Barendregt mogen ze wel eens langs de kant zetten. Hij presteert het nu al om 7 wedstrijden achter elkaar, elke wedstrijd minstens één 300% kans om zeep te helpen. Vandaag was het er slechts 1, tegen Ter Leede waren het 4 van zulke ballen. Ik weet niet wat die heeft, maar het lijkt nergens op. Die Dos Santos was af en toe gevaarlijk, maar toch redelijk beperkt. Aardige jongen om er bij te hebben. Voor de rest was het weer eindeloos gepruts, vooral de zijkanten - waar normaal veel gevaar van komt - liepen echt totaal niet. Sprak Da Cruz nog, hij hoopt in Capelle weer te kunnen spelen. Ik hoop het met hem mee .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_53911081
Tja, dan is dat toch het verschil. Van Wetten scoort zo'n bal wel prachtig. Al had die ook de 1-3 moeten maken, dan was je klaar geweest. Had bij rust al 0-2 of 0-3 kunnen zijn natuurlijk, Ermes keepte erg slecht.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 18:54:01 #235
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53911245
Ja, die Ermes is ook al zo'n ramp dit seizoen. Vooral zijn opbouw, uittrappen en meevoetballen (wat vandaag nog wel meeviel eigenlijk) zijn echt een ramp. Ik vond hem altijd goed, beter dan Spelde vorig seizoen, maar dit seizoen is het helemaal niks.
Het middenveld is nog steeds redelijk stabiel - mist wat creativiteit, maar vooruit-, maar de rest was om te janken. Aanvallend lijkt me duidelijk, maar ook Lodder en Veeke hebben steeds wat moeite. Dat zag je al bij die vrije trap waar die 0-1 uitviel, als Lodder iets sneller gereageerd had was dat overtredinkje helemaal niet nodig. De Borst en Almeida vind ik altijd wel aardig, maar wat ik net al zei, ze lieten het op de vleugels wat afweten vandaag. Daar heeft met name De Borst al mooie dingen laten zien. En Ermes is dus ook niks meer. Dan toch zonde dat ze Spelde zo snel hebben afgevoerd, al stond ik er afgelopen seizoen wel achter.

Maar oke, na de ploegen die ik nu allemaal heb gezien blijf ik erbij dat Baredrecht echt niet hoeft te degraderen. SHO, Noordwijk en Ter Leede waren gelijkwaardig (TL eigenlijk minder, maar die groeien wel nu), Maassluis was echt heel matig. Hoe die vandaag opeens met3-0 van het toch vrij sterke Katwijk winnen is me een raadsel. Over 2 eken een puntje pakken bij Capelle en de week erna thuiswinnen van Zwaluwen, daar hoop ik nu maar op . Met Da Cruz erbij komt er iig wat meer dynamiek in.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 18:57:10 #236
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53911301
De BVVsite is het met me eens .
quote:
Barendrecht verdiende een punt, maar had vooral in de slotfase veel pech.
Niet objctief, maar vooruit .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_53911315
Lodder wilde een slimme overtreding maken, dat mislukte. Verder was ie wel sterk hoor, vooral ook hoe hij op gegeven moment nog uitverdedigde in de slotfase.
quote:
Op zaterdag 13 oktober 2007 18:57 schreef BVO het volgende:
De BVVsite is het met me eens .
[..]

Niet objctief, maar vooruit .
De ASWH-site is het ook met mij eens. Ik vind niet dat Barendrecht een punt verdiende. Had gekund, maar het had bij rust dus ook zomaar 0-3 kunnen zijn. Na rust was Barendrecht wel beter en die gekke ballen in extra tijd waren gevaarlijk, maar ja.

Noordwijk lijkt me trouwens normaal gesproken een veel betere ploeg dan Barendrecht.

Winnaar van de dag is toch wel FC Lisse lijkt me, dat zelf wint en RBB, Noordwijk en Ter Leede punten ziet verspelen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 19:04:06 #238
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53911406
Normaal gesproken zeker, maar wat ik hoorde (was er niet bij), was dat een wedstrijd in de trant van SHO/Ter Leede; een wedstrijd die qua spelbeeld niet verloren had mogen worden.

Ach, dat zal dan wel de bril zijn door welke we kijken, maar ik vond 0-1 bij rust echt het maximale voor ASWH hoor. Als Barendregt die 100% kans vlak voor rust gwoon maakt is het 1-1... Natuurlijk kreeg ASWH wat kansen toen, maar echt niet te missen kansen waren het niet en na het eerste kwartier was ASWH ook niks beter meer.
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_53911467
Nou, Van Wetten die op de lat kopt.... Die had er gewoon ingekund. En bij 1-2 een open kans... Maar goed, wij hebben de drie punten en dat werd tijd. Mocht ook wel eens een keer een beetje meezitten.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 13 oktober 2007 @ 19:10:45 #240
77692 BVO
Uitgesproken.
pi_53911540
Ohja, die kopbal was ik vergeten. Dat was een mazzeltje idd .
Op zich is het nog geen drama die nederlaag van vandaag, maar de punten moeten toch een keer gepakt gaan worden. Zeker nu Maassluis opeens wint en TOGR weer een punt pakt. Hopen de komende 2 wedstrijden minstens 3 punten te pakken.
Nu eerst volgende week tegen Xerxes DZB (zondag), dat moet toch nog net lukken .
La buena vida es cara. Hay otra más barata, pero no es vida.
pi_53911579
ASWH zal nu moeten proberen een serietje neer te zetten, dus winnen van Maassluis en dan angstgegner SHO.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_53926327
Speelronde 7

Barendrecht - ASWH 1-2 (0-1)
6. 0-1 Izaäk Verhoeven 53. 1-1 Jermaine Sandvliet 70. 1-2 Jeroen van Wetten

Excelsior Maassluis - Katwijk 3-0 (3-0)
10. 1-0 Demis Xanthopoulos (strafschop) 33. 2-0 Nilton Tavares Ramos 35. 3-0 Nilton Tavares Ramos
Rood: Ronnie Nouwen, Demis Xanthopoulos (Excelsior Maassluis), Danilo Pedrini (Katwijk)

FC Lisse - Capelle 2-1 (1-1)
11. 0-1 Henk Roeland 28. 1-1 Jelle Korbee 89. 2-1 Marvin Nieuwlaat

Noordwijk - Ter Leede 3-3 (2-0)
7. 1-0 Stefan Mertens 45. 2-0 Kevin van der Geest 48. 3-0 Kevin van der Geest 52. 3-1 Martijn Lagendijk 75. 3-2 Pim Spaargaren 79. 3-3 Sergio Ommel
Rood: Nick van Wordragen (Noordwijk)

Quick Boys - Zwaluwen '30 / Henver 5-0 (1-0)
15. 1-0 Maarten Bak 53. 2-0 Niels van Duijn 68. 3-0 Maarten Bak 83. 4-0 Adil Harfaoui 86. 5-0 Maarten Bak
Bijzonderheid: Maarten Bak (Quick Boys) mist strafschop

SHO - DOTO 0-1 (0-1)
41. 0-1 Michael van Dommelen

TOGR - Rijnsburgse Boys 3-3 (1-2)
1. 0-1 Peter Freke (strafschop) 6. 0-2 Martijn Gootjes 44. 1-2 Carlos Lopes 53. 2-2 Antonio Garcia Mendes 65. 3-2 Wagner da Silva Cardoso 86. 3-3 Danny van der Vijver

STAND

1. Ter Leede 7-17
2. FC Lisse 7-16
3. Noordwijk 7-14
4. Rijnsburgse Boys 7-12 (+4)
5. Katwijk 7-12 (0)
6. Quick Boys 7-10 (+2)
7. DOTO 7-10 (-8)
8. ASWH 7-9
9. Zwaluwen '30 / Henver 7-8
10. Capelle 7-7 (0, 11 goals gescoord)
11. SHO 7-7 (0, 9 goals gescoord)
12. Excelsior Maassluis 7-6
13. Barendrecht 7-5
14. TOGR 7-2

Topscorers

1. Martijn Gootjes (Rijnsburgse Boys) 7
2. Maarten Bak (Quick Boys) 5
Michael van Dommelen (DOTO) 5
Kevin van der Geest (Noordwijk) 5
5. Ricardo Appelman (Zwaluwen '30 / Henver) 4
Geert Bakker (SHO) 4
Celsius Grant (Noordwijk) 4
Joost Leonard (Noordwijk) 4
Glynor Plet (FC Lisse) 4
Roel de Vries (Zwaluwen '30 / Henver) 4


Maarten Bak schoot drie keer raak voor Quick Boys en klom naar de tweede plaats op de topscorerslijst
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_54015247
Interview met Jan Willem Schep voor "De Supporter", het orgaan van de supportersclub.
quote:
IN GESPREK MET…. JAN WILLEM SCHEP

ASWH voegde de afgelopen zomer veel nieuwe spelers toe aan de selectie. Maar wie zijn zij nu eigenlijk? Voor deze editie van “De Supporter” gingen we in gesprek met Jan Willem Schep, de middenvelder die in de voorbereiding en de eerste competitieweken zo’n goede indruk maakte. Een gesprek over omhoog kijken, letterlijk bij Capelle en figuurlijk bij ASWH, zijn favoriete positie en speelstijl en helaas de onvermijdelijke blessures, die ook CIOS-student Jan Willem al moest meemaken bij ASWH.

Je bent nu enkele maanden bij ASWH. Hoe bevalt het je tot nu toe?

Het bevalt me erg goed bij ASWH. Het is een warme vereniging met veel mensen die zich inzetten voor de club om alles zo goed mogelijk te laten lopen. Ook de spelersgroep is een gezellige groep waarmee veel mogelijk is.

Je hebt al de nodige pech gehad met blessures. Hoe is de laatste blessure tot stand gekomen en hoe verloopt je revalidatie?

Blessures zijn altijd vervelend maar horen bij het voetbal. Mijn laatste blessure kwam tot stand tegen FC Lisse aan het einde van de wedstrijd, toen ik alles op alles wilde zetten dat een speler de bal niet voor kon geven op zijn spits. Daarbij kwam ik vast te staan in het veld en klapte mijn enkel dubbel. De revalidatie gaat wel even duren. Ik hoop maandag 15 oktober loopgips te krijgen, dan moet dat er weer drie weken omheen blijven en dan gaan ze verder kijken.

Je moest de eerste duels van ASWH ook al missen wegens een schorsing. Kreeg je mede zoveel gele kaarten door de degradatiestrijd van Capelle of is dit inherent aan je speelstijl?

In het verleden waren mijn schorsingen vaak onnodig vanwege stomme overtredingen of praten, maar naarmate je ouder wordt ga je toch steeds wat meer leren, hoop je dan! Vorig jaar zat het heel erg tegen met het voetbal en ook met mijn eigen spel, waardoor je je gaat ergeren en stomme dingen gaat doen, in mijn geval kaarten halen. Het zit ook een beetje in mijn spel, dit omdat ik geen duel wil verliezen terwijl je soms moet kijken wat beter is. Dit gaat steeds beter en ik hoop in dit seizoen minder kaarten te behalen.

Je bent al op vele posities te bewonderen geweest: centrale middenvelder, valse spits, rechtermiddenvelder, linkermiddenvelder. Ben je zo multifunctioneel of heb je wel een favoriete positie?

Ik vind mijzelf niet echt multifunctioneel, maar heb er geen problemen mee om op verschillende posities uit te komen. Wel speel ik het liefst aan de zijkant of als aanvallende middenvelder. Na mijn wedstrijd tegen FC Dordrecht kwam ik er achter dat ik in de punt naar achteren spelen ook wel leuk vind. Het gaat mij er uiteindelijk toch om dat ik speel.

Waarin verschilt het voetbal dat ASWH wil spelen met dat van Capelle?

Het spel van Capelle is toch voor al gericht op de twee spitsen die ze voorin hebben staan, Henk Roeland en Arne van Gelder. Door de lange bal op Van Gelder te spelen met een zwervende Roeland er om heen proberen ze met een snelle omschakeling via Van Gelder en Roeland snel voor de goal te komen, als middenvelder sta je daar vooral omhoog te kijken naar de lange ballen. ASWH probeert veel meer te voetballen en ziet de lange bal als noodoplossing of om iemand op snelheid diep te sturen, het spel is meer gericht op de combinatie en dat is ook goed mogelijk met het voetballende vermogen van de ploeg, al komt het er nog niet echt uit momenteel.

Van welke trainer(s) heb je tot nu toe veel geleerd als voetballer?

Ik heb als jeugdspeler veel geleerd van Stefan Bakker, hij leerde me sneller omschakelen en minder te dromen. Toch doe ik dat nog steeds af en toe. In de senioren heb ik eigenlijk van elke trainer wel wat opgestoken, maar toch het meest van John van Staa en Frans Vermeulen.
Ik kan over mijn huidige trainer nog niet echt wat zeggen, omdat ik daar nog te kort onder speel en train.


Bezoek je zelf ook regelmatig voetbalwedstrijden?

Ik bezoek zelf weinig andere wedstrijden, omdat de zondag voor mij vooral een dag van relaxen is en het onderhouden van sociale contacten.

Wat is je persoonlijke doel voor de rest van het seizoen en welke rol zie je ASWH in deze competitie nog gaan spelen?

Ik hoop na de winterstop weer een rol van betekenis te gaan spelen bij ASWH en nog de nodige punten te gaan behalen met de ploeg. Zoals elke nieuwe speler kom je voor de prijzen en wil je die ook winnen, maar we moeten niet gelijk zo negatief doen en ASWH afschrijven. Er zijn nog genoeg punten te verdelen en dan kun je alsnog hoog eindigen.
Het zou mooi zijn als we in de districtsbeker ver gaan komen en een plek behalen die recht geeft op deelname aan de KNVB-beker voor volgend jaar.

Is er nog iets dat je de supporters van ASWH wilt melden?

Ik hoop dat ze ons blijven steunen, ook nu het wat minder gaat. Bovendien vind ik het een mooie club om voor te spelen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_54055519
Rondje bekeruitslagen teams uit A:

Rijsoord - ASWH 3-5 (ASWH na 38 min bij 0-0 met 10 man verder, desondanks nooit achtergestaan en probleemloos door, zelfs zonder echt goed te ballen. Goals van Stefan van Dam, Alexander de Jong, twee keer Mike van Gool en vervolgens nog Ard Hartman)

Delft - Rijnsburgse Boys 0-2 (goals van Danny van der Vijver en e.d. Delft)

RKDEO - DOTO 0-2 (2 x Michael van Dommelen)

Quick Boys - Binnenmaas 14-0 (4 x Maarten Bak, 3 x Chima Onyeike, 3 x Adil Harfaoui, Thomas Dijk, Eef Schoneveld, Niels van Duijn en Peter Timmermans scoorden)

DEHMusschen - Capelle 0-9 (4 x Henk Roeland, 3 x Godwin Falix en 1 goal van zowel Sebastiaan Pot als Arne van Gelder)

SHO - DBGC 7-2 (2 x Gregory Noordzee, 2 x Steven van Vliet, 2 x Andrew Dias d'Ullois en 1 x Serginho van Axel-Dongen)

Barendrecht - XerxesDZB zondag 2-2, Xerxes w.n.s. (verrassend!)

Ter Leede - Hekelingen 1-1, Ter Leede w.n.s. (Pim Spaargaren scoorde voor een Ter Leede dat veel spelers rust gaf)

Erasmus - FC Lisse 2-6

Excelsior Maassluis - DSVP 3-0 (3 x Nilton Tavares Ramos)
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_54055944
Voor FC Lisse scoorden Marvin Nieuwlaat (3x), Michael van der Heijden (2x) en Glynor Plet. Ruststand 0-3, eindstand 2-6. Rustig potje gezien, Erasmus hield zich sportief en had respect voor de benen van Lisse. Toch is er geen chemie tussen FC Lisse en de beker (hoe gek het ook klinkt als bekerwinnaar)
Leef naar je eigen talent
pi_54055973
Waar komt Erasmus vandaan? R'dam?

Nieuwlaat lekker bezig dan dus.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_54056398
Geen beker voor Katwijk.
In een draak van een oefenpot, overigens zonder v. Ommeren, Holwijn, Viedma, Nederhand en Leeflang,werd door Katwijk gewonnen van DCV met 1-0 (Jonker).
And we are vagabonds
We travel without seatbelts on
We live this close to death
pi_54139181
In de aanloop naar ASWH - Excelsior Maassluis het interview met de man van de wedstrijd van de laatste thuiswedstrijd, tegen FC Lisse. Is al even geleden. Het werd Paul Verboom:
quote:
1. Je bent nu enkele maanden bij ASWH. Voldoet de club aan de verwachtingen die je had?

Ja,deze club is het laatste decennium uiterst succesvol geweest en dat is mijns inziens voor een groot deel te danken aan de goede begeleiding rondom het eerste elftal. Men blijft rustig, scout goed en weet waar men naar toe wil zonder de realiteit uit het oog te verliezen.

2. Als keeper van SHO pakte je in 2005/06 een punt bij IJsselmeervogels. Na afloop was je zo blij dat je bij het vieren van het punt je hand blesseerde. Hoe ging dat precies en is dit tekenend voor het fanatisme van Paul Verboom?

Wij speelden daar de eerste wedstrijd van het seizoen en stonden 80 minuten op eigen helft met de witte vlag te zwaaien. In de laatste 5 minuten maakten we een 2-0 achterstand goed. Toen vierden we een klein feestje en sloeg ik per ongeluk door het plafond. Gevolg was acht hechtingen en een tetanusprik.

3. Hoe is de samenwerking met de andere keepers bij ASWH?

Daar kan ik kort over zijn: prima.

4. Van spitsen is algemeen bekend dat zij een nederlaag soms eerder slikken als ze zelf hebben gescoord. Hoe zit dat met keepers? Houd jij liever de nul of win je liever met tegengoals?

Ik speel liever 0-0 dan dat ik met 4-3 win. Het is gek, ik weet het, maar dat is wel mijn gevoel.

5. Je neemt best wat risico in je spel. Durft uit de goal te komen als er een diepe bal komt, ging mee naar voren bij Rijnsburg in de slotfase. Is dat jouw stijl van keepen of zijn dat gewoon situaties in een wedstrijd die om zo'n oplossing vragen?

Dat ik mee naar voren ging in Rijnsburg had uiteraard met de stand te maken. Dat gebeurt niet als we 1-2 voorstaan. Uit komen bij diepe ballen of ballen onderscheppen in de 16 meter zit wel in m'n spel opgesloten. Ik probeer te anticiperen op wat er komen gaat. Let wel PROBEER want het lukt niet altijd natuurlijk, denk maar aan Rijnsburg uit, haha.

6. Je vroeg na de wedstrijd tegen Lisse begrip van de supporters voor de resultaten die achterblijven bij de verwachtingen. Welke rol gaat ASWH in de competitie nog spelen als iedereen fit is, denk je?

Dat is nooit te voorspellen. Het enige wat ik daarover kan zeggen is dat mijn gevoel zegt dat als ik zie wat we tot nog toe bij vlagen op het veld leggen en ik tel daar bepaalde kwaliteiten van geblesseerde spelers bij op dat we een selectie hebben waar je mee kan spelen voor het kampioenschap

7. Welke keepers zie jij zelf graag spelen als je voetbal kijkt op televisie of in het stadion?

Keepers met uitstraling. Buffon, Casillas, Cech. Dat soort keepers

8. Jij keepte een tijdje bij SHO. Vorig jaar was die club de angstgegner voor ASWH. Volgende week spelen we uit bij die ploeg. Heeft trainer Bill Tukker je al om tips gevraagd?

Bill weet zelf genoeg over alle tegenstanders. Wat hij zelf niet weet krijgt hij toegespeeld door de prima scouts.

9. Dan de uitsmijter: Stel dat ASWH vaste clubauto's gaat invoeren, zoals ze dat bij profclubs wel eens doen. Welke zou jij vanuit je beroep dan aanraden?

Een goede, degelijke en zuinige wagen. Aston Martin DB9 bijvoorbeeld. Voor Sjoerd van der Waal zouden ze een PLAYMOBILauto moeten leasen, haha.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 24 oktober 2007 @ 17:57:25 #249
146874 DANILXL
timeo danaos et dona ferentes
pi_54139287
zwaluwen heeft ook voor de beker gespeeld. Gewonnen overigens
woensdag 24 juni 2008 01:51 schreef clumsy_clown het volgende:
Je topics zijn kut. Die klacht bijvoorbeeld, is pure vervuiling.
pi_54166082
Och, Erasmus komt uit Den Haag! Ik had het helemaal niet gelezen!
Nieuwlaat inderdaad lekker bezig, ik denk dat Plet moet vrezen als hij niet snel gaat scoren. Zeker nu Duarte ook terugkomt en Marv gewoon lekker door blijft ballen
Leef naar je eigen talent
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')