Morgen worden er ook nog kaarten verkocht, of dat ook aan de kassa's is durf ik niet te zeggen. Ik zou zeggen mail even naar info@nec-nijmegen.nl en je weet het.quote:Op donderdag 15 november 2007 12:37 schreef w00h00 het volgende:
Ik wil morgen met een groep naar Nijmegen gaan voor de wedstrijd.
Iemand enige idee of er nog kaarten een de kassa's beschikbaar zullen zijn?
Jong Oranje speelde wel stukken beter dan het grote Oranje.quote:Op dinsdag 20 november 2007 17:29 schreef Fides het volgende:
Schitterende 1-0 overwinning behaald op Macedonie afgelopen weekend, als een soort prelude op het grote Oranje.
quote:Drie debutanten bij Jong Oranje
KNVB-coach Foppe de Haan heeft drie debutanten opgenomen in de 18-koppige selectie van Jong Oranje voor het EK-kwalificatieduel met Estland. De aftrap van deze wedstrijd is woensdag 26 maart om 18.00 uur, in het reeds uitverkochte stadion van FC Emmen.
De eerste nieuwkomer is Jonathan de Guzman, die deel uitmaakte van de voorlopige selectie van het Nederlands elftal voor de oefeninterland tegen Oostenrijk. De Feyenoord-middenvelder is door bondscoaches Marco van Basten en John van ’t Schip echter niet opgeroepen voor dit duel, dat eveneens 26 maart op het programma staat.
De Guzman, die onlangs zijn Canadese nationaliteit inruilde voor de Nederlandse, kan tegen Estland zijn debuut maken in het Oranje-shirt.
Ook Wesley de Ruiter meldt zich voor het eerst bij de ploeg van Foppe de Haan. De doelman van FC Utrecht neemt de plaats in van Piet Velthuizen, die is opgenomen in de selectie van Oranje. De Ruiter kwam eerder dit seizoen uit voor het Nederlands beloftenteam.
Dat geldt ook voor Tom Hiariej (foto); de verdediger van FC Groningen is de derde debutant in de selectie van coach Foppe de Haan.
De volgende 18 spelers maken deel uit van de selectie van Jong Oranje:
Doel: Wesley de Ruiter (FC Utrecht), Kenneth Vermeer (Willem II).
Verdediging: Ryan Donk (AZ), Tom Hiariej (FC Groningen), Calvin Jong-A-Pin (sc Heerenveen), Dirk Marcellis (PSV), Erik Pieters (FC Utrecht), Gianni Zuiverloon (sc Heerenveen).
Middenveld: Ismaïl Aissati (PSV), Wout Brama (FC Twente), Luigi Bruins (Feyenoord), Jonathan de Guzman (Feyenoord), Siem de Jong (Ajax), Kees Luijckx (Excelsior).
Aanval: Nordin Amrabat (VVV-Venlo), Roy Beerens (sc Heerenveen), Royston Drenthe (Real Madrid), Evander Sno (Celtic).
Valt wel mee. Met Amrabat en Drenthe (Beerens reserve) heb je natuurlijk zeer aardige buitenspelers. Het ontbreekt alleen aan een spits, maar goed, Sno heeft die positie de laatste tijd meer dan behoorlijk ingevuld. En misschien dat Idabdelhay, Nijland of Lens die positie nog gaat innemen in de toekomst.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 14:10 schreef Rumille het volgende:
Matige aanval eigenlijk...
Foppe zal hem wel niet goed genoeg vinden uiteindelijk. Zoals dat voor meer aanvallers zal gelden, als je kijkt wat er nu geselecteerd is. Toch opmerkelijk, koningdavid noemt wel enkele namen die niet zouden misstaan.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 17:29 schreef EnGCatjuh het volgende:
Waarom valt Bakx dan af nu?
Precies... Lens (hoewel meer een buitenspeler) maar vooral Nijland zal toch niet misstaan?quote:Op vrijdag 21 maart 2008 17:35 schreef methodmich het volgende:
[..]
Foppe zal hem wel niet goed genoeg vinden uiteindelijk. Zoals dat voor meer aanvallers zal gelden, als je kijkt wat er nu geselecteerd is. Toch opmerkelijk, koningdavid noemt wel enkele namen die niet zouden misstaan.
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 17:32 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Valt wel mee. Met Amrabat en Drenthe (Beerens reserve) heb je natuurlijk zeer aardige buitenspelers.
Als je er zo mee gaat puzzelen is het maar een rare selectie....quote:Doel: Wesley de Ruiter (FC Utrecht)
Verdediging: Ryan Donk (AZ), Dirk Marcellis (PSV), Calvin Jong-A-Pin (sc Heerenveen)
Tom Hiariej (FC Groningen), Siem de Jong (Ajax)
Middenveld:Jonathan de Guzman (Feyenoord), Luigi Bruins (Feyenoord), Ismaïl Aissati (PSV)
Aanval: Roy Beerens (SCH), Nordin Amrabat (VVV-Venlo)
Dat ze in Nederland sneller jeugdspelers erin zetten dan een twee jaar oudere buitenlander, is nog niet zo heel veel garantie voor de toekomst hoor.quote:Op zondag 23 maart 2008 19:50 schreef koningdavid het volgende:
Over de sterkte van de aanval:
Als je vandaag ziet hoe spelers als Elia en Emnes spelen en ze niet eens opgeroepen worden, zegt dat ook wel iets over het niveau. De spoeling wordt steeds dikker. 10 jaar geleden was elke Eredivisiebasisspeler van onder de 21 een basisplaats bij Jong Oranje gegarandeerd, nu moeten ze er keihard voor strijden.
Ik zie de toekomst van Oranje positief in.
Het spel van een aantal jonge gasten dit jaar is in ieder geval wel hoopgevend voor de toekomst. Een hele serie buitenspelers die aan het doorbreken is, met Drenthe, Emnes, Elia, George, Beerens en Amrabat. Een aantal goede middenvelders, die er aankomen sommige nationaal, anderen maken internationaal al een aantal stappen. Bijvoorbeeld: Afellay, Aissati, Bruins, De Guzman, De Jong, Roorda, Brama, Emanuelson, Holla, en vast nog een aantal die ik vergeet. En nu ook eindelijk wat verdedigers die weten hoe ze een man uit moeten schakelen met Marcellis, v.d. Wiel, Zuiverloon en Pieters. Als je kijkt hoe een deel daarvan zich ook al in internationale wedstrijden heeft gemanifesteerd is gewoon duidelijk dat er erg veel talent loopt. Dat zoveel jongens de kans krijgen boven goedkope buitenlanders, betekent wel dat er talent loopt.quote:Op zondag 23 maart 2008 20:48 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Dat ze in Nederland sneller jeugdspelers erin zetten dan een twee jaar oudere buitenlander, is nog niet zo heel veel garantie voor de toekomst hoor.
Vind ik alleen niet te rijmen met het selectiebeleid dan. Want Drenthe kan ook heus wel op het middenveld spelen, net als Sno. Neem dan meer van die jongens mee.quote:Op zondag 23 maart 2008 19:50 schreef koningdavid het volgende:
Over de sterkte van de aanval:
Als je vandaag ziet hoe spelers als Elia en Emnes spelen en ze niet eens opgeroepen worden, zegt dat ook wel iets over het niveau. De spoeling wordt steeds dikker. 10 jaar geleden was elke Eredivisiebasisspeler van onder de 21 een basisplaats bij Jong Oranje gegarandeerd, nu moeten ze er keihard voor strijden.
Ik zie de toekomst van Oranje positief in.
Precies, daardoor vind ik de selectie ook niet in balans. Veel aanvallend ingestelde middenvelders en weinig spitsen.quote:Op maandag 24 maart 2008 16:36 schreef methodmich het volgende:
[..]
Vind ik alleen niet te rijmen met het selectiebeleid dan. Want Drenthe kan ook heus wel op het middenveld spelen, net als Sno. Neem dan meer van die jongens mee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |