en nu weer goed, laat me raden KPN ?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:44 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
what the fuck, heb ik ook. echt waar.
Als je hulp nodig hebtquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:43 schreef Pavement het volgende:
maaruh mn pc loopt elke keer vast Kusjes en zwaai zwaai
weltrusten zzZZZZZ
Hadden HIDiHo en ik het toevallig ook net overquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:45 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou .... Ik merk dat ik soms muziek hoor waarvan ik (jaren geleden)het grijs draaide nu niet meer kan hebben, en omgekeerd ook![]()
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:46 schreef Pavement het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=H8hyCWH1Ww0![]()
hebbe jullie mgehoord en en en wat vind je ervan ?
quote:
LAN partyquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:48 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Hadden HIDiHo en ik het toevallig ook net over![]()
tiscali, maar dat is sinds kort van kpnquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:45 schreef Pavement het volgende:
[..]
en nu weer goed, laat me raden KPN ?
Avondquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:50 schreef petraa het volgende:
Goodevening all ben weer terug van weg geweest!!!
Vertel nog eens een leuk verhaal...quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:50 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
tiscali, maar dat is sinds kort van kpn
Mee eensquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:55 schreef willem-jozef het volgende:
oja, beste cover, mooiste clipske ooit, maar da's natuurlijk persoonlijk(laatste, dj) http://www.youtube.com/watch?v=SmVAWKfJ4Go
neem het maar over Johnny rules, is trouwens een cover van een van mijn favorieten bands http://www.youtube.com/watch?v=tgSWRicWIy4 ( ik kom nooit aan slapen toe zo)quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:55 schreef willem-jozef het volgende:
oja, beste cover, mooiste clipske ooit, maar da's natuurlijk persoonlijk(laatste, dj) http://www.youtube.com/watch?v=SmVAWKfJ4Go
ging vanavond peuken halen bij atlantis (soos) en toen kwam er een gozer van 30+ voorbij op zo'n fiets met een hele lange voorvork en een buddysit(een chopper). toen zei ik: 'hai lekkertje', en keerde ie om met dat gevaarte om te vragen of ik een paar klappen wilde. was wel leukquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:54 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Vertel nog eens een leuk verhaal...
Wat zei je, kom maar mee naar mijn sm-kelder...quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 00:58 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
ging vanavond peuken halen bij atlantis (soos) en toen kwam er een gozer van 30+ voorbij op zo'n fiets met een hele lange voorvork en een buddysit(een chopper). toen zei ik: 'hai lekkertje', en keerde ie om met dat gevaarte om te vragen of ik een paar klappen wilde. was wel leuk![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |