Op enkele Libelle lezers na zullen de meeste moeders hem zo zo of erger vinden...quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:26 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het lijkt dat Lieke's moeder Huub maar zo zo vindt
Of iemand doet het beertje en parelarmbandje omdat zodat ie stiktquote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:36 schreef Peter6000 het volgende:
O jee, dat beertje met muziekgeluiden (vast iets persoonlijks) belandt nog eens in de vijver.
Nou ja zeg is dat echt alles,quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:38 schreef akveor het volgende:
En daar gaat ze weer.... NEXT...
[afbeelding]
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:38 schreef Peter6000 het volgende:
Ik heb ineens een ingeving.
Elly lijkt me een uitstekend hoofd huishouding, om de ochtenden weer wat leven in te blazen.
moooooooiquote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:46 schreef Lobasca het volgende:
Ik ben om. Ik vind Elie ook een lievie.![]()
Good work!! Keep going!! Report later!!quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:47 schreef tutjehola het volgende:
naar aanleiding van alle cossen heb ik nu mezelf eens verdiept in het eten van nadia(ja, ik weet het, ik ben niet meer te helpen). Die is heul nie genezen. Eerst prakken met de opscheplepel zodat het meer lijkt. Haar gezicht op onweer. Als ze zit te eten zit ze te wiebelen, haar gezicht kijkt alsof ze stront eet. Ik ga nu even checken wanneer ze naar de w.c loopt.
Was dat???quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:48 schreef StephanL het volgende:
Over ben en jerry gesproken, we hebben de ijsprijs gewonnen van de postcodeloterij! Tweede keer dit jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |