Wat te denke van het gewoon doorslapen na t neuken met Brainlessquote:Op donderdag 9 augustus 2007 18:54 schreef Lobasca het volgende:
Ik vind dat toch zo goor, dat te pas en onpas overal nagels vijlen, en niks schoonmaken daarna, niet de omgeving en het gereedschap.... laat staan handjes wassen..
Ze had het er vanmiddag nog wel over...quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:00 schreef ruudpuntenel het volgende:
Ben benieuwd of Amanda nog gaat zeveren over de "gestolen"kettingen.
Ja dus, Nadia is in eerste instantie heel blij met de soep, tot Amanda en Brian beginnen te miepen over de kettingen.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:05 schreef akveor het volgende:
Kadootje voor Nadia: Zal wel weer afgedaan worden als slijmen.
[afbeelding]
En nu weer.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:06 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ze had het er vanmiddag nog wel over...
Net dus ook. Ze vond de asperge Cup a Soup 'beter dan een ketting'.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:06 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Ze had het er vanmiddag nog wel over...
Ze zitten te zeiken dat het niet de kettingen zijn die gestolen zijn door Likequote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:07 schreef akveor het volgende:
Begrijp ik nu dit?...
Lieke's moeder neemt wat mee voor Nadia en Brian valt er over dat het niet voor de beide dames is. Hij wil dat ze het teruggeeft.
Ik vind dat toch zo asociaal. Iemand neemt de moeite en je denkt meteen aan slijmen... Lieke's moeder wil gewoon iets positiefs doen voor d'r dochter en meteen weer afmaken. Daar zouden ze nu boetes voor moeten geven. Ik kots van die lui. Alles dichtspijkeren en nergens een opening laten. Ze zijn allemaal bang voor Lieke.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 19:06 schreef mootie het volgende:
[..]
Ja dus, Nadia is in eerste instantie heel blij met de soep, tot Amanda en Brian beginnen te miepen over de kettingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |