volgens mij wil ze niet meer ofzo , ze was vandaag ook al niet in de kooi.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:26 schreef ScofieldM het volgende:
Volgens mij gaan ze Tamara ook niet meer bellen "je weet wel waarom" hoorde ik Brian net zeggen
Ik kan haar geen ongelijk geven na die toestand van gisterenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:28 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
[..]
volgens mij wil ze niet meer ofzo , ze was vandaag ook al niet in de kooi.
Inmiddels heeft Amanda nog niets van haar kookkunsten hoeven laten zien, dus? Dat kind glipt altijd overal doorheen, als het om woorden nakomen gaat.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:29 schreef Disana het volgende:
En ondertussen is kok Jan Willem er ook weer. Het is voor de miljonairs te hopen dat hij iets substantielers bereidt dan de vorige keer.
zie je wel!quote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:29 schreef ScofieldM het volgende:
[..]
Ik kan haar geen ongelijk geven na die toestand van gisteren![]()
Van mij mag Brian die pipobroek nu wel uitdoen trouwens![]()
Het heeft voordelen een kindvrouwtje te zijnquote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:30 schreef Copycat het volgende:
[..]
Inmiddels heeft Amanda nog niets van haar kookkunsten hoeven laten zien, dus? Dat kind glipt altijd overal doorheen, als het om woorden nakomen gaat.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:30 schreef Disana het volgende:
Er neemt een man op. Amanda vraagt of ze met Caroline spreekt.
quote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:30 schreef Disana het volgende:
Er neemt een man op. Amanda vraagt of ze met Caroline spreekt.
Vandaar dat mijn broer me net uitnodigde bij hem en zijn gezin te komen eten. Ik ben niet alleen het zwarte schaap, maar ook het zwakke kindvrouwtje van de familiequote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:31 schreef Disana het volgende:
Het heeft voordelen een kindvrouwtje te zijn![]()
Ik vind die broek wel mooiquote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:29 schreef ScofieldM het volgende:
[..]
Ik kan haar geen ongelijk geven na die toestand van gisteren![]()
Van mij mag Brian die pipobroek nu wel uitdoen trouwens![]()
wel grote bonkers?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:32 schreef Copycat het volgende:
[..]
Vandaar dat mijn broer me net uitnodigde bij hem en zijn gezin te komen eten. Ik ben niet alleen het zwarte schaap, maar ook het zwakke kindvrouwtje van de familie.
Wat zal dat meisje boos zijn als ze erachter komt dat het Amanda wasquote:Op woensdag 8 augustus 2007 17:32 schreef Kailany het volgende:
[..]
dat deed ze gister ook al een keer.... vaag telefoontje was dat trouwens..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |