Heb nog wel een Golem (lvl 27) voor je.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 20:23 schreef SebasC het volgende:
[..]
Jup alles is completly Legit
Heb de volgende nog in de aanbieding (Allemaal legit)
Shiny Jirachi WISHMKR Lvl 5
Movie Darkrai (got 2 more) Lvl 50
Mitsirun Celebi (lvl 10)
MYSTRY mew (lvl 10)
Space C Deoxys (lvl 80)
Manaphy (lvl 1)
zoek de volgende: Wartortle, Charmeleon, Meowth, Poliwag, Golem & Sloking.
Vecht tegen de eerste trainer op Route 223 (ten noorden van Sunnyshore City), die heeft een Lumineon van level 43.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 13:54 schreef McGilles het volgende:
Ik ben nog op zoek naar een Lumineon.
Naar ongeveer in elk water te hebben gesurft heb ik toch maar even online gekeken, hij is te vangen met een 'super rod', en die kan ik krijgen bij de ingang van route 225, maar daarvoor heb ik een volle pokedex nodig, maar dat kan niet omdat ik Lumineon nog niet heb gezien.
De oplossing?
Dank! Hij had hem inderdaad!quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 14:24 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Vecht tegen de eerste trainer op Route 223 (ten noorden van Sunnyshore City), die heeft een Lumineon van level 43.
Zondequote:Op zaterdag 25 augustus 2007 17:32 schreef mini-lellan het volgende:
OMFG!
Ik kwam gister een shiny psyduck tegen!![]()
Alleen hij was level 16 en al me pokemon zijn tussen de 28 en 31.![]()
En ik had maar 1 Pokéball.![]()
Niet gevangen.![]()
Hoe zie je dat het een shiny pokemon is?quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 17:32 schreef mini-lellan het volgende:
OMFG!
Ik kwam gister een shiny psyduck tegen!![]()
Alleen hij was level 16 en al me pokemon zijn tussen de 28 en 31.![]()
En ik had maar 1 Pokéball.![]()
Niet gevangen.![]()
Een shiny pokémon heeft een hele andere kleur dan een normale; zo is een shiny psyduck groenblauwig.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 18:41 schreef McGilles het volgende:
[..]
Hoe zie je dat het een shiny pokemon is?
En hoe kan het zijn dat je maar 1 pokeball bij je hebt, ik heb er altijd zo'n 150-200 bij
Die krijg jequote:Op zaterdag 25 augustus 2007 14:33 schreef Theamerican het volgende:
weet iemand hoe je aan een vishengel kan komen?
quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 20:03 schreef Nebo het volgende:
[..]
Een shiny pokémon heeft een hele andere kleur dan een normale; zo is een shiny psyduck groenblauwig.
Volgens mij kunnen ze niet kapot, maar er bestaan moves waarbij van items gewisseld wordt tussen de pokémon of waarbij het item verdwijnt uit de battle. Ik zou eerlijk gezegd niet weten wat er daarna met het item gebeurt; misschien zit het wel weer gewoon in je tas? Ik zou me niet kunnen voorstellen dat dergelijke items (vooral als ze one of a kind zijn) zomaar pleite gaan.quote:Op zondag 26 augustus 2007 10:21 schreef VAgeNERATION het volgende:
Ik heb een paar vraagjes waar jullie me vast mee kunnen helpen, nl:
items die je aan je pokemon kunt geven als, black belt of big root, kunnen ze deze items dan niet kwijtraken of gaan ze niet kapot?
Verder heb ik ook nog een Haunter van level 54 of zoiets, als ik die evolueer naar een gengar zitten daar dan alleen voordelen aan of ook nog enkele nadelen?
En waar vind ik een heart scale?
Kunnen niet nog meer bijgroeien, dus inderdaad er gewoon afhalen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2007 22:39 schreef ASSpirine het volgende:
Als er eenmaal berries op je planten zitten, kunnen er dan nog meer berries bijgroeien aan dezelfde plant? Of kan ik ze er best afhalen?
Azelf en co zul je er niet mee vangen, ik had er denk ik 30 ultraballs per stuk voor nodig, maar 1tje kan natuurlijk nooit kwaadquote:Op zondag 26 augustus 2007 11:16 schreef Nebo het volgende:
Zou je die quickballs ook kunnen gebruiken voor Azelf en Co.? Bij level 40 pokémon in het wild werken ze bij mij namelijk heerlijk
In een ruďne naast de stad met de daycare.quote:Op zondag 26 augustus 2007 13:51 schreef Zimmer.nl het volgende:
Ik moet zon unown vangen maar waar vind ik zon ding?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |