quote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:47 schreef Devlinsect het volgende:
Kunnen we er geen central WoW bash topic van maken?
Dat is echt retarded jaquote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:48 schreef mvingerhoets het volgende:
Mensen die "retarted" gebruiken in plaats van het Nederlandse woord achterlijk....![]()
waarom praat je dan niet normaal?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:39 schreef heijnen het volgende:
[..]
ik leef toch nog echt in dezelfde wereld als jou
learn2read?quote:
of jij leest gewoon een keer normaal het topic?quote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:51 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
waarom praat je dan niet normaal?![]()
open een topic normaal, of doe het niet![]()
Ik heb om precies te zijn niets te compenseren (heb gewoon een relaxte vrije dag)quote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:45 schreef -Muse- het volgende:
[..]
Weet je welke mensen nog erger zijn dan die verslaafde wow mensen? Mensen die afgeven op dat soort mensen. Uit jou opmerking blijkt wel ERG duidelijk dat je iets te compenseren hebt. Je bent zelf waarschijnlijk ook een gamer (aan je avatar te zien), MAAR omdat jij net een ander spel speelt dan WoW ben jij niet triest?
Ik moet zeggen dat ik zelf ook geen begrip heb voor mensen die hun leven verspillen door elke vrije minuut die ze hebben te spenderen aan een computerspelletje, maar ik heb geen begrip voor mensen die het verschil niet kennen tussen een verslaafde nerd en iemand die een spel speelt voor de fun.
Heb respect voor mesnen met andere hobbies en interesses als jezelf, anders zal je nog vaak tegen problemen aanlopen met zulke kutopmerkingen.
echt zon stel achterlijke mongolen bij elkaar om samen de tactiek te besprekequote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:40 schreef heijnen het volgende:
[..]
daarom ben ik zo blij dat mijn guild een regel heeft dat je minstens 21 moet zijn.
en ja dit kunnen wij bewijzen want iedere maand hebben wij guild meeting IN REAL LIFE. (mits de mensen uit zweden dat is 1 keer per half jaar)
oke die vind ik goed jij kan iedereen er zomaar uit pikken HHAHAHAHA laat me raden wat jou gedachtegang van WoW-spelers is:quote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:58 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Ik heb om precies te zijn niets te compenseren (heb gewoon een relaxte vrije dag)
En ja ik ben zeker een gamer, maar een gamer die speelt wanneer hij zelf wil, en ik betaal daar niet elke maand voor. Buiten dat, ik speel alleen en ben niet afhankelijk van andere mensen.
Ik kan Counterstrike prima alleen spelen, en hoef daar niet nog eens 40 andere bij te halen, om een quest (of hoe the fuck dat ook heten mag) te doen.
Het volk dat WOW speelt kan je gewoon op straat herkennen ... laatst kwam ik ergens op mijn oude werk (ja ik werk gewoon), en je pikt alle WOW spelers er gewoon uit .. serieus .. gewoon apart volk!
Omdat ik toevallig counterstrike speel, ga ik hier toch ook niet een topic maken als steam eens niet werkt?
Je titel komt niet helemaal overeen met de inhoud van je post hoor, en er zijn al meerdere topics over WOW, dus wat huil je nou? Gaan jullie WOWértje nou over elk deeltje van WOW een klaag topic maken? Vraag aan de admins maar op jullie een apart WOW klaagtopic kunnen krijgen ofzoquote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:57 schreef heijnen het volgende:
[..]
of jij leest gewoon een keer normaal het topic?
nee als we samen komen zetten we het op een zuipenquote:Op woensdag 8 augustus 2007 14:58 schreef reetveter het volgende:
[..]
echt zon stel achterlijke mongolen bij elkaar om samen de tactiek te bespreke![]()
gaan jullie ook samen achter de meiden aan dan![]()
of draait het leven bij jullie om WoW![]()
![]()
zoek een leven![]()
of jij rot gewoon met je bullshit replies en gaat lekker naar je moeder om te huilen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 15:02 schreef Dr.Droxz het volgende:
[..]
Je titel komt niet helemaal overeen met de inhoud van je post hoor, en er zijn al meerdere topics over WOW, dus wat huil je nou? Gaan jullie WOWértje nou over elk deeltje van WOW een klaag topic maken? Vraag aan de admins maar op jullie een apart WOW klaagtopic kunnen krijgen ofzo![]()
Denk aan je bloeddruk kerel.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 15:02 schreef heijnen het volgende:
[..]
of jij rot gewoon met je bullshit replies en gaat lekker naar je moeder om te huilen.
OF nog beter JE rot gewoon op bij FOK in ze algemeen?
leuk aangezien jou avatar ook van WoW isquote:Op woensdag 8 augustus 2007 15:02 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Weer een WoW topic.
Tieft toch eens op man..
daar is niks mis mee bedankt voor de melding:Dquote:
Een mooie uitgebreide onderbouwde post heb je, daar heb je zeker over moeten nadenken.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 15:01 schreef heijnen het volgende:
[..]
oke die vind ik goed jij kan iedereen er zomaar uit pikken HHAHAHAHA laat me raden wat jou gedachtegang van WoW-spelers is:
puistenkop
mager
lijkbleek
lelijk
DIKKE VETTE BRIL
enz enz.
het leuke is ik heb ook 3 jaar CS gespeelt. dat is toch echt een teamgame maar ja dat snap je niet echt,
en het feit dat jij niet iedere maand hoeft te betalen zegt meer over jou inkomsten dan over jou gaming skills
dit is een KLACHT over een Service/Dienst en het gedrag van mensen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 15:01 schreef Just_somebody het volgende:
Hallo modjes! Kan iemand dit effe naar GAM schoppen. Mijn hele klaagbaak experience wordt verneukt door die gamers hier.
O ja, mensen die niet de hele dag zichzelf opsluiten achter de computer om te WoW'en, hebben waarschijnlijk geen geld om het te spelen.quote:Op woensdag 8 augustus 2007 15:01 schreef heijnen het volgende:
en het feit dat jij niet iedere maand hoeft te betalen zegt meer over jou inkomsten dan over jou gaming skills
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |