Is wat vroeg jaquote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:18 schreef De-oneven-2 het volgende:
Gaat Alex nu al slapen?
Ja, dat was ik van plan, totdat ik bij het afsluiten langs mn Gmail fietstequote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:18 schreef De-oneven-2 het volgende:
Gaat Alex nu al slapen?
*noobvraag* Wanneer ga je ook alweer?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:20 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja, dat was ik van plan, totdat ik bij het afsluiten langs mn Gmail fietsteMara ik ga zo wel hja.. Geen enkele nacht geod geslapen deze week, en wil wl uitgeust op vakantie.. en morgen dus nog een Wat & Hoe Pools kopen
Ha, heb ik even het tegendeel bewezen zeg.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:17 schreef De-oneven-2 het volgende:
Zo val ik totaal niet op blond,
en heb ik een grote voorkeur voor vrouwen met donker haar en donkere ogen.
Althans, dat heb ik voor lange tijd gedacht,.
Indeed, indeed.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:26 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Ha, heb ik even het tegendeel bewezen zeg.
Euh, heeft Mik_infra dat dan niet?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:31 schreef teigan het volgende:
ik heb geloof ik wel een voorkeur voor blond haar, blauwe ogen, bril en een beetje krullen, maar wie weet krijg ik ook de kans om het tegendeel te bewijzen..
"scoren"?quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:45 schreef teigan het volgende:
Hij heeft het wel...
het was meer het idee van mocht het nou ooit uitgaan(ga ik niet vanuit), dat ik dan misschien eens een man met donker haar en donkere ogen kan scoren..
quote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:58 schreef MaxMark het volgende:
[..]
"scoren"?
Zeg, we zijn geen objecten
Iddquote:Op donderdag 9 augustus 2007 21:58 schreef MaxMark het volgende:
[..]
"scoren"?
Zeg, we zijn geen objecten
He CZquote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:03 schreef ChipsZak. het volgende:
HajHaj.
Mwoah. Beter iigquote:
Ik kies ervoor deze vraag niet te beantwoorden.quote:Op donderdag 9 augustus 2007 22:07 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hey MaxMark, jij als man hè. Stel je gaat uit, beetje dansen en zo, en je gaat met een meid dansen, tegen d'r aan en zo. Denk je dan: "Ok, leuk, gewoon dansen", of denk je: "Neukennnnnnn!"?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |