Als je geldbakje zegt, denk je niet direct aan dat ding, toch? Het moet volgens mij een meer specifieke naam hebben.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:13 schreef MissLuna het volgende:
Een geldbakje?
Nou, eigenlijk wel. Ik zou niet weten wat voor beeld ik anders moet hebben bij een geldbakje.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:27 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Als je geldbakje zegt, denk je niet direct aan dat ding, toch? Het moet volgens mij een meer specifieke naam hebben.
Aangezien volgens mij niemand weet hoe het heet zul je bij de eigenlijke naam ook niet aan dat ding denken.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:27 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Als je geldbakje zegt, denk je niet direct aan dat ding, toch?
Scherrrrrrrrrrp!quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:45 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Aangezien volgens mij niemand weet hoe het heet zul je bij de eigenlijke naam ook niet aan dat ding denken.
Geldschaaltje, dat is mooi. Dankjewel.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:41 schreef fransbreda het volgende:
http://www.jpg.be/kantoor/?1_t6=2Nt&sid=RQJuyxnFpXH55OIe&z=a&pd=03729ES947
Maak je het dan niet onrealistisch door een woord te gebruiken wat je normaal niet zo gauw gebruikt. Je kunt beter doen alsof de hoofdpersoon ook niet weet hoe dat ding heet waar ie zijn geld op legt. toch?quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:48 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Geldschaaltje, dat is mooi. Dankjewel.
Ik wil het woord graag gebruiken in een verhaal, daar heb ik het voor nodig.
Je kunt toch een mooie metafoor gebruiken.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:48 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Geldschaaltje, dat is mooi. Dankjewel.
Ik wil het woord graag gebruiken in een verhaal, daar heb ik het voor nodig.
En zij deponeerde haar geld in het centenbakkie , zoals zij haar tong roerde in de zijnequote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:53 schreef Fwoeper het volgende:
[..]
Je kunt toch een mooie metafoor gebruiken.
oh laat dat emokind toch een verhaaltje in haar dagboekje neerpennenquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:50 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Maak je het dan niet onrealistisch door een woord te gebruiken wat je normaal niet zo gauw gebruikt. Je kunt beter doen alsof de hoofdpersoon ook niet weet hoe dat ding heet waar ie zijn geld op legt. toch?
"en met de scherven van het centenbakje sneed zij .. "quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:57 schreef Little_Meanie het volgende:
[..]
oh laat dat emokind toch een verhaaltje in haar dagboekje neerpennen
Dat kan ook, maar jij zei wisselgeldbakje en het is geen bakje.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:50 schreef Lienekien het volgende:
Ik vind wisselgeldschaaltje veel mooier.
Ja, dat heb ik geprobeerd, maar de omschrijving werd net zo omslachtig als hier in de OP en dat leek me wat te veel.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 21:50 schreef ThE_ED het volgende:
Maak je het dan niet onrealistisch door een woord te gebruiken wat je normaal niet zo gauw gebruikt. Je kunt beter doen alsof de hoofdpersoon ook niet weet hoe dat ding heet waar ie zijn geld op legt. toch?
Nee, in deze zin niet. Jammer dat de mijne iets anders geformuleerd is.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 22:37 schreef Beelzebub85 het volgende:
Op het moment dat het hoofdpersonnage zijn wisselgeld van het daarvoor bestemde schaaltje schraapte gebeurde er iets wat ieders voorstellingsvermogen te boven ging.
Zo moeilijk is het niet....
quote:94
Rijpheid van de man: dat is, de ernst te hebben teruggevonden die je als kind bij het spelen had.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |