Investeren in onroerend goed (dat niet al te snel in waarde daalt of zelfs in waarde kan stijgen door zo'n verbouwing) is altijd nog slimmer dan dat wijf dat geld leent voor een nieuwe computer... oh ja en ook nog een leuk truitje!quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 18:50 schreef Girth het volgende:
Ik heb nog nooit een reclame gezien van lenen.nl die enigzins te pruimen was, maar de reclame die de laatste weken onze huiskamer binnen komt is echt te walgelijk voor woorden. Een echtpaar waar Youp van 't Hek een hele column aan had kunnen wijden, die met veel te vrolijke hoofden verkondigen dat ze een nieuwe kamer hebben kunnen aanbouden dankzij lenen.nl, tewijl ze elkaar lieflijk aankijken. Hoe kunnen die mensen zich daar in godsnaam voor lenen?!![]()
Lenen.nl![]()
Gelukkig gaat Gerrit Zalm die leningmaffia aanpakken.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 18:56 schreef Frasier het volgende:
Dat dat soort reclame's überhaupt legaal zijn.
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 19:18 schreef roelofjan het volgende:
[..]
Gelukkig gaat Gerrit Zalm die leningmaffia aanpakken. [afbeelding]
Oh ja, dat zwarte wijf: "en ook nog een leuk truitjequote:Op zaterdag 4 augustus 2007 19:11 schreef Henno het volgende:
[..]
Investeren in onroerend goed (dat niet al te snel in waarde daalt of zelfs in waarde kan stijgen door zo'n verbouwing) is altijd nog slimmer dan dat wijf dat geld leent voor een nieuwe computer... oh ja en ook nog een leuk truitje!
edit: hypotheek verhogen is wel beter ja
Dat dus.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 18:50 schreef Girth het volgende:
Hoe kunnen die mensen zich daar in godsnaam voor lenen?!![]()
Ja die kant willen we natuurlijk graag opquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 21:52 schreef Nieuwschierig het volgende:
Lenen houdt de economie aan het draaien. De USA is geworden wat het is dankzij de creditcard.
We zijn (alles in verhouding natuurlijk) een van de belangrijkste economische, militaire en vooral culturele bondgenoten van de VS.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 21:56 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ja die kant willen we natuurlijk graag op![]()
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 21:52 schreef Nieuwschierig het volgende:
Lenen houdt de economie aan het draaien.
quote:De USA is geworden wat het is dankzij de creditcard.
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:16 schreef xFriendx het volgende:
Klant: "Maar wat zijn de risico's?"
Lenen.nl "De risico's houden wij zo klein mogelijk..."
Klant: "Goed verhaal, daar teken ik voor"
Idd. Hij staat op het punt een keuken te kopen in een zaak waar hij nog nooit eerder is geweest.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:26 schreef Frasier het volgende:
[..]![]()
Net als die reclame van De Keukenconcurrent (met Jannes)
Mooie meid: "En hoe is de kwaliteit?"
Jannes: "De kwaliteit? Die is helemaal top"
Oke, die keuken koop ik. Ik bedoel als Jannes het zegt... Dat is tenslotte toch wel een echte kenner...
Hij trekt ook nog even snel vakkundig een laadje open om te kijken of 't klopt wat ie zegt...quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:30 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Idd. Hij staat op het punt een keuken te kopen in een zaak waar hij nog nooit eerder is geweest.
'Joa, de kwaliteit is top'
Rotmongool, je hebt die keuken nog helemaal niet, hoe de fuck kun je dan oordelen over kwaliteit![]()
Als ie echt zo gaat, vind ik 'm toch best wel grappigquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:34 schreef xFriendx het volgende:
Wat nog zo'n maffe reclame is, is een reclame over een BKR notering.
Je ziet zo'n zwart gezin voor een huis staan wat te koop is, maar vervolgens staat er een meute aan mannen in pak met bordjes dat zij op moeten zouten of iets dergelijks.
Denk je eerst even dat het zwarte gezin niet mag lenen of dik in de schulden staat, want tja, daar zijn ze zwart voor, blijkt het te gaan om een BKR notering die er niet toe doet bij de maker van het spotje.
(heb overigens even geen idee van welke maatschappij het spotje is)
Dat was mij ook al opgevallenquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:33 schreef Frasier het volgende:
Hij trekt ook nog even snel vakkundig een laadje open om te kijken of 't klopt wat ie zegt...
Echt?quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:44 schreef kyraaa het volgende:
[..]
Dat was mij ook al opgevallen![]()
Heel subtiel! (not)
Het laadje ramt het aanrechtblad!![]()
maar als zij de hele economie aan het draaien houwe dan kunne ze tog oowk wel een beter rijmpje verzinnen?? een kleuter van 3 kan dat kutrijmpje van hun hebben verzonnen....quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 21:52 schreef Nieuwschierig het volgende:
Lenen houdt de economie aan het draaien. De USA is geworden wat het is dankzij de creditcard.
Wel Dusquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 23:34 schreef xFriendx het volgende:
Wat nog zo'n maffe reclame is, is een reclame over een BKR notering.
Je ziet zo'n zwart gezin voor een huis staan wat te koop is, maar vervolgens staat er een meute aan mannen in pak met bordjes dat zij op moeten zouten of iets dergelijks.
Denk je eerst even dat het zwarte gezin niet mag lenen of dik in de schulden staat, want tja, daar zijn ze zwart voor, blijkt het te gaan om een BKR notering die er niet toe doet bij de maker van het spotje.
(heb overigens even geen idee van welke maatschappij het spotje is)
Het gaat heel subtiel inderdaad steeds verder. Tijd dat er een eind wordt gemaakt aan deze mafia-praktijkenquote:Op zondag 5 augustus 2007 00:55 schreef Henno het volgende:
[..]
Wel Dus
En het heeft een naar luchtje, ik wist niet dat het toegestaan was om een BKR-notering (dus ongeoorloofd risico) te negeren...
quote:Daarnaast heeft Scheringa een vermogen verdiend aan de verkoop van aandelenlease-producten onder de naam Hollands Welvaren Select. Consumenten die eind jaren negentig aan dit product hebben deelgenomen zijn hierdoor zwaar gedupeerd. Scheringa is in november 2005 door het Dutch Securities Institute veroordeeld tot het terugbetalen van een deel van de opgelopen schulden van de getroffen consumenten.
In 2001 is Dirk Scheringa onderwerp geweest van het KRO-programma Reporter. Deze profielreportage genaamd "Kleine lettertjes - Het ware gezicht van Dirk Scheringa" geeft in een kritische weergave een beeld van Scheringa's bedrijf en sponsoringsbeleid. Scheringa wordt ook wel de Nederlandse Roman Abramovitsj genoemd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |