quote:
Op maandag 25 juni 2007 12:49 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:1. Het immigratieprobleem: na de door Duitsland gestarte WOII was West-Europa zo in puin geschoten dat alles opnieuw opgebouwd moest worden. Nederland vond zichzelf overbevolkt en ging actief ervoor zorgen dat Nederlanders naar het buitenland gingen emigreren. Wat een paar decennia later resulteerde in te weinig arbeidskrachten voor de groeiende economie waarna we gasten uit Marokko en Turkije gingen importeren. Waar dat toe geleid heeft mag bekend zijn.... hoofdschuldige: Duitsland.
Waarom was de Nederlandse gedachte van overbevolking een gevolg van WO2?
En gastarbeiders kwamen natuurlijk eerst uit andere landen dan Marokko of Turkije, pas toen die te duur werden gingen we aan de andere kant van de Middellandse Zee kijken, je verliest hier de Spaanse en Italiaanse gastarbeiders uit het oog bijvoorbeeld.
quote:
2. De verrotte staat van landen als Polen, Rusland, Cuba, China, Colombia en het feit dat die goedkope arbeid daarvandaan ons kapot concurreert etc: die landen zijn jarenlang (vrijwillig of onvrijwillig) communistisch geweest. Wat als bijverschijnsel ook nog de koude oorlog, miljoenen doden en bijna een 3e wereld kernoorlog heeft opgeleverd. Wie kwam er met dat communisme op de proppen? Juistem, Karl Marx en dat was.... tada... een Duitser.
Marx was geen Duitser maar een Pruis die vanaf z'n 25e in Frankrijk, België, Nederland en Engeland leefde tot het einde van z'n leven. Z'n ouders waren Joods (later bekeerd tot Protestantisme uit angst voor werkloosheid), onderdeel van het Franse Keizerrijk en beïnvloed door de Franse revolutie.
Marx zelf wordt door Fransen bekeerd tot het communisme.
quote:
3. Extreem-rechts gezeik: geperfectioneerd en tot in het extreme uitgevoerd door: jawel, Duitsland.
Mwach, andere landen in die tijd konden er ook wat van anders, hejje voorbeelden?
quote:
4. Het Israel-Palestina conflict en alle daaruit voortvloeiend gezeik (en dat is een hoop!): zonder Duitslands holocaust was Israel er nooit gekomen.
Nee, Israël was een kwestie van tijd vanaf de Balfour declaratie van 1917. Het enige dat de holocaust mogelijk heeft veroorzaakt is een lange tijd het klakkeloos steunen van Israël wat de situatie verslechterd heeft.
quote:
5. Het gezeik in het Midden-Oosten: zonder de 1e wereldoorlog (Duitslands schuld) waren die gebieden niet in Engelse en Franse handen gekomen. Zonder de 2e wereldoorlog waren die gebieden nog in Engelse en Franse handen geweest en hoefden er geen willekeurig grenzen getrokken te worden wat tot nu toe het gezeik oplevert.
Is het Duitsland aan te rekenen dat de Fransen en Britten het Ottomaanse Rijk zo compleet verneukt hebben? Waarschijnlijk was het toch wel ten dode opgeschreven maar dan was het langs natuurlijkere scheurlijnen gebeurd. Slechts Duitsland WO1 aanrekenen is trouwens naïef als heel Europa aan het wachten was op een oorlog en er redelijk naar uitkeek.
En WO2? Nu ja, laten we dat maar over aan Winston Churchill, in 1936:
quote:
"America should have minded her own business and stayed out of the World War. If you hadn't entered the war the Allies would have made peace with Germany in the Spring of 1917. Had we made peace then there would have been no collapse in Russia followed by Communism, no breakdown in Italy followed by Fascism, and Germany would not have signed the Versailles Treaty, which has enthroned Nazism in Germany. If America had stayed out of the war, all these 'isms' wouldn't today be sweeping the continent of Europe and breaking down parliamentary government - and if England had made peace early in 1917, it would have saved over one million British, French, American, and other lives."
quote:
6. De staat van Afrika: Zonder de 2e wereldoorlog waren die gebieden nog in Engelse en Franse handen geweest en hoefden er geen willekeurig grenzen getrokken te worden wat tot nu toe het gezeik oplevert.
WO2 zorgde misschien voor het opgeven van de bezittingen in Afrika maar waarom is er besloten tot die lijnen? Dat kan je moeilijk Duitsland aanrekenen, zij zijn misschien wel de oorzaak geweest van het opdelen maar de manier waarop was niet aan hen.
quote:
7. Vervuiling van de ruimte: de ruimtevaart heeft 1 man gehad waarop alles gebaseerd is. Wederom was die vuige vent een Duitser: Werner von Braun. Dus als je weer wordt bespioneerd door een sateliet of met je blote tieten op Google Earth staat weet je welk kutland er voor gezorgt heeft.
Die alleen maar goed benute wat de Amerikaan Goddard aan het uitvoeren was, iets wat het Amerikaanse leger liet liggen omdat ze het nut van raketten niet inzagen.
quote:
8. De atoombom: zonder Albert Einstein geen atoombom. En waar kwam die vuilak vandaan? Juistem!
![]()
. Op vrij jonge leeftijd verkast naar Italië en om de dienstplicht te ontlopen een paar jaar later Zwitser geworden.
Nee, je kan Duitsland veel aanrekenen, en veel daarvan ook terecht maar hier vergalloppeer je je regelmatig.
Wel een leuke poging om aan te tonen hoe makkelijk het is een landen/religiebashtopic op te zetten, iets wat je natuurlijk vaak ziet bij Islam en de VS. Ach, for the sake of argument en de verfrissing laten we deze open, maar laten we het dan wel normaal houden.