Colin niet, dus tot Vertonghen fit is en ritme heeft kan ook hij gewoon op linksback spelen. Ik zie heel graag twee spelers komen hoor. Hoe meer zielen, hoe meer vreugde. Maar laat er eerst maar een linkerspits komen. En ook dat hoeven er eigenlijk niet ineens twee te zijn, aangezien ook Leonardo nog terug komt. Aankoop, Leonardo, Huntelaar, Urzaiz, Bakircioglu, Rommedahl. Dat zijn 6 spelers voor 3 (en soms zelfs 2) posities. En als Leonardo terugkomt en z'n niveau weer weet te halen zal het me verbazen wanneer hij straks geen basisspeler wordt.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 15:43 schreef thewishmaster het volgende:
Het probleem is alleen dat Vertonghen een achterstand heeft opgelopen door zijn blessure.
Dat denk ik niet. Bovendien als we elke "roddel" van real serieus moeten nemen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:05 schreef Vale17 het volgende:
Ik denk dat Sneijder toch nog weg zal gaan.. Bij 25 miljoen huurt Van Geel Ono wel voor een jaartje..
quote:Van Geel: 'Alves geen alternatief bij Ajax voor Suarez'
Het Algemeen Dagblad wist vanochtend te melden dat Afonso Alves in beeld is bij Ajax als alternatief voor Suarez (zie eerdere bericht). ,,Onzin", aldus Martin van Geel in een reactie vanmiddag; ,,Wij zijn inderdaad bezig met twee alternatieven voor Suarez voor de linkerspitspositie maar daar is Alves er geen van", aldus Van Geel heel duidelijk. Alvez is volgens Van Geel momenteel uberhaupt niet in beeld bij Ajax; ,,Dat zou wellicht pas spelen als bijvoorbeeld een Huntelaar weg zou gaan, maar daar is momenteel geen sprake van".
Het zou ook vreemd zijn als Ajax wel het gevraagde transferbedrag van Alves (naar verluidt zo'n 15 miljien euro) op tafel zou willen leggen terwijl men voor Suarez niet verder wil gaan dan 6,5 en officieel zelfs slechts 3,5 miljoen euro.
Alves is niet op komen dagen op de training bij SC Heerenveen. Persoonlijke vriend en woordvoerder Wagner Augusto verklaarde tegenover Omrop Fryslân dat inmiddels tien topclubs, waaronder een Nederlandse topclub, zich bij zijn zaakwaarnemer Roberto Tiburcio gemeld hadden. Het AD legde direct de link naar Ajax.
jup, er is ook maar 1 topclubquote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:16 schreef Jnk18 het volgende:
Logisch.
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:21 schreef een sympathieke user het volgende:
Ik vind het logischer om te veronderstellen dat de Nederlandse topclub AZ is, ondanks het feit dat AD en de mensen hier aan Ajax denken. Behalve Danny Blind weet iedereen dat Afonso Alves een centrumspits is. Feyenoord heeft Makaay met back up Mols, Ajax heeft Huntelaar met back up Urzaiz. PSV stikt van de spitsen met Kone, Perez, Farfan en Lazovic.
Bij AZ is aanvoerder en zekerheid Arveladze vertrokken. Koevermans is door premature conclusies van LvG in de war en misschien niet in staat meteen zo te presteren als vorig seizoen. Ari en Pellè moeten het nog maar laten zien. AZ wil dit seizoen eens presteren in plaats van de complimenten ontvangen en met Afonso Alves heb je dan een garantie op goals. Ook hoor ik over AZ nooit dat er geen geld is, hoogstens dat ze voor een bepaalde speler niet een bepaald bedrag willen betalen. Een spits die dertig goals maakt, is misschien de 15 miljoen wel waard.
Samenvatting: als er een Nederlandse topclub achter Afonso Alves aan zit, kan dat volgens mij alleen maar AZ zijn.
Misschien wel, maar zijn ze goed genoeg om er meteen te staan als effectief eindpunt van de Alkmaarse aanvallen? Bij Alves twijfelt niemand daar aan.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:29 schreef BB-boy het volgende:
Heeft az nog niet genoeg spitsen dan?
De lach schiet je te binnen hé wanneer je dat hoort of leestquote:
Mischien niet, maar je kan onmogelijk 5 spitsen tevreden houden. Dat kunnen ze nu al niet met Koevermans.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:31 schreef DeSiever het volgende:
[..]
Misschien wel, maar zijn ze goed genoeg om er meteen te staan als effectief eindpunt van de Alkmaarse aanvallen? Bij Alves twijfelt niemand daar aan.
ik wel. ik vind em erg overschat en de inbreng van Nillson en de speelwijze van Heerenveen onderschat.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:31 schreef DeSiever het volgende:
[..]
Misschien wel, maar zijn ze goed genoeg om er meteen te staan als effectief eindpunt van de Alkmaarse aanvallen? Bij Alves twijfelt niemand daar aan.
Dit hoort misschien meer in het AZ-topic.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:32 schreef BonJovi het volgende:
Ja ga maar ergens anders de Warnsveldse Hooligan spelen
Waarom? Dure gok voor Ajax/AZ om een speler van 15 miljoen te kopen die nog maar 1 jaar gepresteerd heeft.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:31 schreef DeSiever het volgende:
[..]
Misschien wel, maar zijn ze goed genoeg om er meteen te staan als effectief eindpunt van de Alkmaarse aanvallen? Bij Alves twijfelt niemand daar aan.
Van Nistelrooy ging ook voor een redelijk groot bedrag naar PSV na slechts een seizoen eredivisie. Het gaat om het nu, Alves is gewoon een geweldenaar. Wat hij in Zweden heeft gedaan, interesseert niemand meer.quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 16:35 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Waarom? Dure gok voor Ajax/AZ om een speler van 15 miljoen te kopen die nog maar 1 jaar gepresteerd heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |