quote:Op woensdag 1 augustus 2007 13:14 schreef nietzman het volgende:
Tof. Jullie kunnen mij herkennen aan de boog van een kilometertje of vijfhonderd waarmee ik om de zelfgemaakte FOK!vlag loop.
Tof, misschien verzuip je dan in de Waddenzee.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 13:14 schreef nietzman het volgende:
Tof. Jullie kunnen mij herkennen aan de boog van een kilometertje of vijfhonderd waarmee ik om de zelfgemaakte FOK!vlag loop.
Da's dan weer bij mij in de streek :pquote:Op woensdag 1 augustus 2007 13:44 schreef qi_ib het volgende:
[..]
Tof, misschien verzuip je dan in de Waddenzee.
Lucky you ik kan dan niet in brussel zijn...quote:Op woensdag 1 augustus 2007 22:38 schreef DutchTrain het volgende:
Dat is dan al de tweede FOK! meet in Brussel
Een introductie bierdrinken ga ik al doen in Brussel op 1 september tijdens de brusselse bierproeverijen op de Grote Markt: http://www.weekenddelabiere.be/
Maar dit is natuurlijk ook nog een goede reden om nog eens naar Brussel te gaan
Dan zet ik je bij de misschieners.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 23:10 schreef ultra_ivo het volgende:
22 september, zou moeten lukken. En Brussel is lekker makkelijk te bereiken vanuit Maastricht. Alleen gaat mijn laatste trein eerder dan die van Plaas. Tot Luik lukt het nog wel tot middernacht, maar daarna is het probleem.
Als er een overnachtingsmogelijkheid is dan kan ik direct bij de zeker komers gezet wordenquote:Op woensdag 1 augustus 2007 23:31 schreef katerwater het volgende:
Dan zet ik je bij de misschieners.
Ik heb mijn kot tot 31augustus... Dus dat wordt rondzoeken.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 23:33 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Als er een overnachtingsmogelijkheid is dan kan ik direct bij de zeker komers gezet worden
Ik heb toch twee weken verlof na dat weekend
quote:Eén van de originele driehoekige aluminium platen uit het atomium (foto's van het Atomium als geheel staan onder copyright van SABAM en mogen hier aldus niet gebruikt worden)
quote:Op woensdag 1 augustus 2007 14:42 schreef Plaas het volgende:
[..]
Da's dan weer bij mij in de streek :p
In elk geval, da's m'n vraag: kan ik, 20-jarige jongen die zijn tanden zorgvuldig poetst en alweer wat jaartjes zindelijk is, terecht bij iemand?
Mits je het geen probleem vindt om bij Plaas in bed te liggen, ben je van harte welkom.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 23:33 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Als er een overnachtingsmogelijkheid is dan kan ik direct bij de zeker komers gezet worden
Ik heb toch twee weken verlof na dat weekend
Atomium? Ik zie nergens een atomium heur!quote:Op woensdag 1 augustus 2007 23:39 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Ik wil er even op wijzen dat het atomium niet in afbeeldingen gebruikt mag worden en dat in FOT zelfs foto's van het atomium verwijdert worden. Dit door een stel gare belgische geldwolven die denken dat ze geld mogen vragen voor iedere keer dat iemand een foto van hun brok staal plaatst.
Rondzoeken naar een slaapplek of een kot? Indien slaapplek: die heb je zojuist gevonden. Hierna moeten mensen echt slaapzakken en luchtbedden meebrengen.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 23:34 schreef katerwater het volgende:
[..]
Ik heb mijn kot tot 31augustus... Dus dat wordt rondzoeken.
Ach, nog tijd zat.
slaaplaats! Ik ga naar gent op kot, remember?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 18:51 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Rondzoeken naar een slaapplek of een kot? Indien slaapplek: die heb je zojuist gevonden. Hierna moeten mensen echt slaapzakken en luchtbedden meebrengen.
Ja, dat wist ik nog, maar ik dacht.. vraag het toch even. Done, slaapplek geregeld dus.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 18:54 schreef katerwater het volgende:
[..]
slaaplaats! Ik ga naar gent op kot, remember?![]()
Ik zat hetzelfde te denken.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 18:56 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Ja, dat wist ik nog, maar ik dacht.. vraag het toch even. Done, slaapplek geregeld dus.
Ik moet nog wel een man of 4 kwijt kunnen, maar alleen als mensen hun slaapzakken meenemen. En een dame zou ook wel fijn zijn, straks gaan de buren nog rare dingen denken.![]()
Ik voel me wel gewoon op mijn gemak tussen enkel mannen hoor, ik spreek op mijn werk eigenlijk nooit vrouwen dus ik ben behoorlijk wat gewend. Maar het betreft wel allemaal wildvreemden. Ik waarschuw jullie vast: gedraag je of ik roep de buurvrouw erbij.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 19:01 schreef katerwater het volgende:
[..]
Ik zat hetzelfde te denken.![]()
Stuur eens een pm-etje naar jewelsophie, die is belgisch. Romantiek verzekerd![]()
Ik heb LaFemmeObscur al een uitnodiging gestuurdIk ken ze niet, maar iedereen welgekomen he!
Ik zal een engeltje zijnquote:Op donderdag 2 augustus 2007 19:28 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Ik voel me wel gewoon op mijn gemak tussen enkel mannen hoor, ik spreek op mijn werk eigenlijk nooit vrouwen dus ik ben behoorlijk wat gewend. Maar het betreft wel allemaal wildvreemden. Ik waarschuw jullie vast: gedraag je of ik roep de buurvrouw erbij.
Ruimte genoeg, dunkt me!quote:Op donderdag 2 augustus 2007 19:55 schreef katerwater het volgende:
[..]
Ik zal een engeltje zijn![]()
BrusselseSpruit helpt ons er(misschien)uit!
he dat rijmt
Een plekkie voor m'n slaapzak is al meer dan genoeg. Ik sta een plek in een bed graag af aan de luxebeestenquote:Op donderdag 2 augustus 2007 18:49 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Mits je het geen probleem vindt om bij Plaas in bed te liggen, ben je van harte welkom.
Whehe, UI wil niet bij Plaas in bed. Pik je dat, Plaas?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 23:18 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Een plekkie voor m'n slaapzak is al meer dan genoeg. Ik sta een plek in een bed graag af aan de luxebeesten
I'm in! Ken een paar leuke clubs, ook in het centrum, dus dat moet wel te doen zijn. Ik weet echter nog niet 100% of ik er zal zijn, kan dat nog niet zeggen nu. Ga er maar vanuit van wel.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 20:53 schreef Whoopsydaisy het volgende:
[..]
Ruimte genoeg, dunkt me!![]()
Ik wil Brussel wel ontdekken met jullie, maar gaan we ook een dansje wagen ergens met z'n allen?
Ik was een weekendje weg... maar ik heb inderdaad ook wel wat ruimte: 1 dubbele slaapbank met volledige dekbedden, 1 luchtmatras + slaapzak en 1 zeer dun slaapmatrasje. Dus geen probleem om tequote:Op donderdag 2 augustus 2007 19:55 schreef katerwater het volgende:
[..]
Ik zal een engeltje zijn![]()
BrusselseSpruit helpt ons er(misschien)uit!
he dat rijmt
die bierproeverijen ; m'n maag keert als ik ad laatste keer terugdenkquote:Op woensdag 1 augustus 2007 22:38 schreef DutchTrain het volgende:
Dat is dan al de tweede FOK! meet in Brussel
Een introductie bierdrinken ga ik al doen in Brussel op 1 september tijdens de brusselse bierproeverijen op de Grote Markt: http://www.weekenddelabiere.be/
Maar dit is natuurlijk ook nog een goede reden om nog eens naar Brussel te gaan
De zondag na de meet vertrek ik richting Cresquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:14 schreef misteriks het volgende:
ik weet ook dat wij een stukje oosteuropa id achtertuin hebben ultra_ivo ; maar ik ga nog steeds voor de real-stuff...als ik me niet vergis heb jij ook een passie voor die contrijen ?
kwil mijn gsm wel door PM-en, maar dan moet je die eerst activerenquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 19:53 schreef misteriks het volgende:
het is dus de 22e september:D Leuk, zal er waarschijnlijk net de trip belgrado-brussel hebben opzitten... Ik zal daartegen wel iemands mobiele nummer kunnen krijgen indien ik 21.00h ad trappen vd Beurs niet haal ?
Dat wordt dus maandag. Maar wel een enorm heen en weer gesjees.quote:Op dinsdag 7 augustus 2007 20:21 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
De zondag na de meet vertrek ik richting Cres
Bestaat er zoiets als een Belgisch ontbijt? Met Brusselse wafels met kersen, Kriek, en een croque monsieur?quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 21:08 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Wat ontbijten de slapers eigenlijk? Gewoon brood of liever een proteïneshake met ananas?
Er bestaat inderdaad een typisch zondags ontbijt ! Belgen starten die dag vaak bij de lokale warme bakker; pistoles, sandwiches, kampioentjes, met of zonder sesamzaad, picolo en baguetten of het zoetere werk zoals chocoladekoeken,rozijnenkoeken (bezekoek), chou'kes (eclair) , glacé , confituurkes and so on.. Het is in feite nationaal erfgoed hierquote:Op vrijdag 10 augustus 2007 21:15 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Bestaat er zoiets als een Belgisch ontbijt? Met Brusselse wafels met kersen, Kriek, en een croque monsieur?
Ik had even een verveel momentje...quote:Op maandag 13 augustus 2007 19:09 schreef Whoopsydaisy het volgende:
Zo, jij hebt er zin in!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |