abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52012347
=edit=
edit dan niet
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
pi_52012353
Het komt nu ook op de radio op het nieuws.
Ja, die met de ballen in de bek.
  woensdag 1 augustus 2007 @ 11:01:54 #53
52753 Sjowhan
ex-mod DIG. Watskebeurt?
pi_52012378
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 11:00 schreef vosss het volgende:
=edit=
edit dan niet
.
Hoi.
  woensdag 1 augustus 2007 @ 11:08:42 #55
22239 -Schorpioen-
Feel young, look young
pi_52012535
Van www.nu.nl

KAATSHEUVEL - Passagiers van achtbaan de Python in de Efteling zijn maandagavond aan de dood ontsnapt. De trein van de achtbaan van het themapark in Kaatsheuvel was op het hoogste punt vastgelopen maar rolde tijdens de evacuatie van de inzittenden plotseling verder.

"De trein is tijdens de ontruiming door een inschattingsfout van een hulpverlener gaan rijden", bevestigde de Efteling woensdagochtend in een verklaring.


Geen van de passagiers raakte gewond. Een medewerker raakte lichtgewond toen de trein ging rijden, aldus de woordvoerder van het park.

Storing

De Efteling spreekt van een technische storing waardoor de karretjes bovenaan de helling kwamen stil te staan. De bedrijfshulpverlening kwam in actie om de 26 inzittenden te evacueren. Achttien mensen maakten de rit af toen het apparaat weer in beweging kwam.

Een medewerker die net op tijd uit het karretje wist te springen hield enkele schrammen, blauwe plekken en een lichte hersenschudding aan het moment over.

Rollen

Op weblog VKmag is dinsdag een filmpje verschenen waar te zien is wat er gebeurt. Het treintje van de achtbaan is stilgevallen op het hoogste punt (29 meter) en medewerkers van de Efteling zijn naar boven geklommen. Plotseling beginnen de karretjes te rollen en duiken de diepte in.

Beugel

Duidelijk is te zien dat de veiligheidsbeugels van de laatste ontruimde karretjes openstaan. Uit een nadere beschouwing blijkt dat een van de voorste passagiers nog net op tijd zijn eigen beugel kan dichttrekken.

De maker van het filmpje zegt dat het ergste niet is opgenomen. Een van de parkmedewerkers zou op grote hoogte zijn evenwicht hebben verloren en naar beneden zijn gevallen. Volgens de woordvoerder van de Efteling was dat niet het geval.

Procedures

De directie van het park laat weten dat de procedures voor ontruiming verder zijn aangescherpt en opnieuw zijn doorgenomen met de medewerkers. Samen met een onafhankelijke keuringsinstantie is het park een onderzoek begonnen. "We begrijpen dat de inzittenden flink zijn geschrokken."
Amsterdam + Boekel = werelds...
pi_52012949
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 00:46 schreef __Saviour__ het volgende:
Dit is dus nog erg recentelijk gebeurd?
Goed dat het zo naar buiten komt dan. De Efteling zelf had het liever stil gehouden.
Aanname

Nu.nl:
quote:
De maker van het filmpje zegt dat het ergste niet is opgenomen. Een van de parkmedewerkers zou op grote hoogte zijn evenwicht hebben verloren en naar beneden zijn gevallen. Volgens de woordvoerder van de Efteling was dat niet het geval.
Ja, even aandikken, hoort erbij
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_52013397
quote:
Op dinsdag 31 juli 2007 23:58 schreef mrSPLIFFY het volgende:
[afbeelding]
Ja niet zo heel grappig als het google adds zijn.
pi_52013559
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 00:35 schreef CasB het volgende:
Dat commentaar bij het filmpje wat een kampers
Idd
pi_52013647
t commentaar van 'nou, die is zeker morgen wel vrij'
pi_52013953
Het filmpje doet het niet meer.
Ja, die met de ballen in de bek.
  woensdag 1 augustus 2007 @ 12:06:54 #61
142921 ArthurvanderVelden
Lankenwärter Schraumann
pi_52014139
Bedankt weer jongens, voor de geweldige informatievoorziening en het geweldige gekluns. Tof, wordt een mens blij van :(
~Een wijsgeer
  woensdag 1 augustus 2007 @ 12:25:27 #62
78498 classpc
I don't like change
pi_52014627
Dat geluid ook wanneer er iemand nog snel af springt

Oe oe oe oe
Op zoek naar een nieuwe printer? Kies voor een Brother laser printer. Uiterst betrouwbaar en economisch!
  Donald Duck held woensdag 1 augustus 2007 @ 12:28:04 #63
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_52014682
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 11:23 schreef Dr_Flash het volgende:
Aanname
Maar wel een redelijke. Er kwam pas een echt nieuwsbericht en commentaar naar buiten nadat het filmpje op youtube verscheen
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_52015358
Die voorste kan nog net die beugel dichtdoen, en als er in dat laatste karretje lui zaten al die beugels nog open
pi_52015457
maar goed dat het gefilmd is, anders hadden we er vast niks van gehoord! Je krijgt de rillingen als je dat filmpje ziet.. brrrrrrrrr....
pi_52016259
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 12:28 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Maar wel een redelijke. Er kwam pas een echt nieuwsbericht en commentaar naar buiten nadat het filmpje op youtube verscheen
ja duh, zo'n filmpje kan je in een half uurtje uiuterlijk online hebben. Een persbericht moeten ze eerst even over nadenken natuurlijk

Of wachten ze bij ieder hikje in de Vliegende Hollander ook tot er iets op youtube komt te staan?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_52016319
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 12:57 schreef Borreke het volgende:
Die voorste kan nog net die beugel dichtdoen, en als er in dat laatste karretje lui zaten al die beugels nog open
Nee, die waren er al uit. Ze waren aan het evacueren snap je?

En doordat je achterop ineens 8 keer zeg 75 kg minder massa hebt, is dat ding voorlangs toch doorgerold, denk ik. Ze hadden beter aan de voorkant kunnen beginnen dus. Achteruit rollen zal die trein zeker niet vanwege de sleepketting en de blokkeerblokjes.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Donald Duck held woensdag 1 augustus 2007 @ 13:43:27 #68
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_52016593
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 13:33 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

ja duh, zo'n filmpje kan je in een half uurtje uiuterlijk online hebben. Een persbericht moeten ze eerst even over nadenken natuurlijk

Of wachten ze bij ieder hikje in de Vliegende Hollander ook tot er iets op youtube komt te staan?
Het is een dag eerder gebeurd. Meer dan genoeg tijd voor de efteling om er zelf iets over naar buiten te brengen
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
pi_52017988
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 13:43 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Het is een dag eerder gebeurd. Meer dan genoeg tijd voor de efteling om er zelf iets over naar buiten te brengen
Mwoa, ik vind het vrij krap aan eigenlijk. Bovendien denk ik niet dat de Efteling in de waan geweest is of had kunnen zijn dat ze ermee weg zouden komen door het onder de pet te houden. Ze weten daar toch ook wel dat 16.000 bezoekers (niet ongebruikelijk op een willekeurige julidag) gelijk staan an 16.000 camera's. Ze weten dat zoiets toch wel naar buiten komt, en het bewust stil (proberen te) houden lijkt me veel schadelijker voor hun reputatie dan zo'n incident zelf. Toch?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_52018104
Het niet gelijk naar buiten brengen is natuurlijk wel iets anders dan verzwijgen of in de doofpot stoppen..
Ik vind het nogal logisch dat de Efteling niet gelijk van de daken schreeuwt dat er in hun park bijna mensen zijn verongelukt..
pi_52020005
Jézus. En ik durfde al niet in dat ding. Nu zeker niet. Ik kreeg wel een beetje zo'n húúúú gevoel bij het zien van het filmpje.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
  † In Memoriam † woensdag 1 augustus 2007 @ 16:20:29 #72
187254 Giertje
lets all make believe
pi_52020625
Efteling komt wel veel in het nieuws met gebreken.
Zou alles maar eens een keer goed gaan doorlopen.
ik denk dat er nog wel de nodige schadeclaims zullen komen
Life is what happens when youre busy making other plans
Det Som En Gang Var
I dont give a fuck about any fucker its me who comes first
pi_52020670
Bijna dood, net op tijd de beugel dicht kunnen doen


Dat filmpje gezien, en wat is het toch weer overdreven zeg
Die man had nog 20sec voor de looping kwam. Tijd zat voor de beugel dus.
En dat personeel stapte rustig af toen die zooi in beweging kwam.

SENSATIE HOOR
  woensdag 1 augustus 2007 @ 16:24:37 #74
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_52020731
jezus
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
pi_52020830
quote:
Op woensdag 1 augustus 2007 16:24 schreef Muck het volgende:
jezus
jebroer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')