beetje kort door de bocht, je weet niet waardoor het allemaal komt dat diegene zo rijdt, was ook een keer bij blik op de weg een man die als een dolle idioot reed, van de weg af door de berm het fietspad op schoot bij staande houding bleek zijn vader op sterven te liggen in het ziekenhuis en hij wilde nog afscheid nemen, die is toen in de politiewagen gezet en verder vervoerd, zonder bekeuringen oidquote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:00 schreef FJD het volgende:
De 'straf' voor de bumperklever is misschien wat grof maar ik kan er echt geen traan om laten.
Klopt, ik had moeten zeggen "deze bumperklever". Uit de uitspraak zoals deze gepubliceerd is komt bij mij heel duidelijk het beeld naar voren van twee opgeschoten jongeren.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:20 schreef -_Tommy_- het volgende:
er kan dus altijd iets zijn in de gemoedstoestand van degene dat het een keer kan gebeuren
zocht inderdaad naar de nuanceringquote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:30 schreef FJD het volgende:
[..]
Klopt, ik had moeten zeggen "deze bumperklever". Uit de uitspraak zoals deze gepubliceerd is komt bij mij heel duidelijk het beeld naar voren van twee opgeschoten jongeren.
Golf haalt Sierra in. Sierra is het daar niet mee eens en wil Golf tot drie keer toe inhalen waarop Golf extra gas geeft. Sierre gaat dicht op Golf zitten. Golf remt heel hard. Sierra raakt van de weg af.
Plus dat 110km/u op de teller geen snelheid is die je rijdt op een 80km/u weg als je vader op sterven ligt maar goed dat is een gok
Nou ja, sorry maar ik vind ook niet dat je daardoor andere mensen in gevaar moet brengen. Nu weet ik zelf ook wel dat ik niet zou weten hoe ik in zo'n situatie zou reageren, maar toch.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:20 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
beetje kort door de bocht, je weet niet waardoor het allemaal komt dat diegene zo rijdt, was ook een keer bij blik op de weg een man die als een dolle idioot reed, van de weg af door de berm het fietspad op schoot bij staande houding bleek zijn vader op sterven te liggen in het ziekenhuis en hij wilde nog afscheid nemen, die is toen in de politiewagen gezet en verder vervoerd, zonder bekeuringen oid
Beste oplossing ook.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:50 schreef BobbyB het volgende:
Wel netjes dat de politie hem gebracht heeft.
in paniek/stress doen mensen rare dingenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:50 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nou ja, sorry maar ik vind ook niet dat je daardoor andere mensen in gevaar moet brengen. Nu weet ik zelf ook wel dat ik niet zou weten hoe ik in zo'n situatie zou reageren, maar toch.
Wel netjes dat de politie hem gebracht heeft.
Ja, inderdaad, ik denk dat in zo'n situatie helemaal niks en niemand je wat kan schelen.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 13:15 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
in paniek/stress doen mensen rare dingen
Het duurde nog lang voordat je dit topic had ontdekt.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:00 schreef karr-1 het volgende:
Heerlijk leesvoer al die smoezen om onder een boete uit te komen. Jammer dat ze helaas allemaal mislukken.
Van de twee keer dat ik geflitst ben bij een stoeplicht, waren het elk 2 flitsen bij groen licht.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 20:40 schreef ouderejongere het volgende:
1 flits = snelheid
2 flitsen = roodlicht
Voor de hoogte van de boete hoop ik voor jou dat er 1 flits was
lekker verantwoord, leuk als 't kind geboren word en als eerste hoort dat z'n vader zich dood heeft geredenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:40 schreef Rekkie het volgende:
Een vriend van me is vorige week met een gangetje van 140/150 over een weg waar je 80 mag gekomen.
Zijn vrouw stond op het punt te bevallen....
Het was maar goed dat hij zo snel reed... een kwartier nadat in het ziekenhuis aankwam is zijn zoon geboren
stoplichtcamera's flitsen altijd 2x!quote:Op dinsdag 31 juli 2007 20:40 schreef ouderejongere het volgende:
1 flits = snelheid
2 flitsen = roodlicht
Voor de hoogte van de boete hoop ik voor jou dat er 1 flits was
Volgens mij flitsen sommige palen ook 2 keer, beetje afhankelijk van de weg lijkt mij. Anders kunnen ze niet zien wie er nu hard reed (in geval van 2 banen bijvoorbeeld)quote:Op dinsdag 31 juli 2007 21:00 schreef STING het volgende:
[..]
Van de twee keer dat ik geflitst ben bij een stoeplicht, waren het elk 2 flitsen bij groen licht.
Weet je wel, weet je niet.
quote:Op dinsdag 31 juli 2007 21:10 schreef MetalSonic het volgende:
[..]
lekker verantwoord, leuk als 't kind geboren word en als eerste hoort dat z'n vader zich dood heeft gereden![]()
Meegemaakt? Ja. Ben gewoon op de rem gaan staan.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 09:21 schreef ZaphodBeeblebroX het volgende:
Nja ik reed gisteravond 11 uur naar huis met zo een irritante bumperklever achter me. Op ongeveer 3 meter voor stopplicht slaat het oranje. Te laat dus om te zacht te remmen en kon sowieso niet vanwege zo een bumperklever achter me. Ik moest dus door met als gevolg dat de lekkere flitspaal begon te flitsen :|:|:| .
Ik heb klachten en vragen hierover: de klachten zijn uiteraard:
- FLITSPALEN
- IRRITANTE BUMPERKLEVERS
de vragen zijn:
- Hoe groot zal de boete zijn?
- Kan ik als ik het rustig uitleg op het bureau ofzo de boete kwijtgescholden krijgen?
- Wat gebeurt er als ik het vertik te betalen(ik zit nog liever een week in de bak dan voor zo eenf lauwekul te betalen, ik bedoel ik moest wel..)
- Iemand iets soortgelijks meegemaakt? Ik weet nu hoe irritant het is. Ik zat nonstop te vloeken.
Bedankt en gegroet
Tja, het is maar te hopen dat hij met de geboorte van zn zoon wel meer verantwoordelijkheid gekregen heeft.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:40 schreef Rekkie het volgende:
Een vriend van me is vorige week met een gangetje van 140/150 over een weg waar je 80 mag gekomen.
Zijn vrouw stond op het punt te bevallen....
Het was maar goed dat hij zo snel reed... een kwartier nadat in het ziekenhuis aankwam is zijn zoon geboren
140 haal ik wekelijks.... Zolang je de weg goed kent en de omstandigheden het toelaten: geen probleem.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 10:20 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Tja, het is maar te hopen dat hij met de geboorte van zn zoon wel meer verantwoordelijkheid gekregen heeft.
150 op een 80 weg, straks had zoonlief papa nooit gekend........
Z'n 2e zoon!quote:Op woensdag 1 augustus 2007 10:20 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Tja, het is maar te hopen dat hij met de geboorte van zn zoon wel meer verantwoordelijkheid gekregen heeft.
150 op een 80 weg, straks had zoonlief papa nooit gekend........
Bullshit, er zijn altijd nog externe factoren waar je rekening mee moet houden. Een plots overstekend kind/ dier is een " omstandigheid" die 1 seconde voor impact op je netvlies verschijnt in het ergste geval. Dan is het al te laat.....quote:Op woensdag 1 augustus 2007 10:23 schreef Xtreem het volgende:
[..]
140 haal ik wekelijks.... Zolang je de weg goed kent en de omstandigheden het toelaten: geen probleem.
Ehh ingaan op wat ik schrijf, niet HOE ik schrijf. Het is onverantwoordelijk en valt niet goed te praten. Ook niet met smoesjes e.d Lief dat je je collega verdedigd, maar je denkt net als je collega niet na.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 10:26 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Z'n 2e zoon!
En straks had?
Toekomstige tijd met verleden tijd in 1 zin?
Omstandigheden: weer, overzicht, staat van wegdek, aan/afwezigheid van zijwegen, aanwezigheid overig verkeerquote:Op woensdag 1 augustus 2007 10:27 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Bullshit, er zijn altijd nog externe factoren waar je rekening mee moet houden. Een plots overstekend kind/ dier is een " omstandigheid" die 1 seconde voor impact op je netvlies verschijnt in het ergste geval. Dan is het al te laat.....
Weg goed kennen kunnen we dus doorstrepen als argument. Omstandigheden: Droog wegdek, mooi weer? What the fuck wil je hiermee zeggen?
100 op een 80 weg vind ik nog te doen, hoger niet. Maargoed, ik heb een kind en doe dus rustiger aan dan vroegah. Was ook niet heilig hoor, maar het zet je aan het denken.
Ik verdedig niemand, citeer jij even waar ik dat doe?quote:Op woensdag 1 augustus 2007 10:31 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Ehh ingaan op wat ik schrijf, niet HOE ik schrijf. Het is onverantwoordelijk en valt niet goed te praten. Ook niet met smoesjes e.d Lief dat je je collega verdedigd, maar je denkt net als je collega niet na.
En zelfs die kom je niet vaak tegen op een 80 weg.quote:Op woensdag 1 augustus 2007 10:32 schreef Xtreem het volgende:
[..]
Omstandigheden: weer, overzicht, staat van wegdek, aan/afwezigheid van zijwegen, aanwezigheid overig verkeer
Er zijn maar verdomd weinig plekken langs 80km wegen waar een overstekend kind een optie is....
En ja, ik heb al 'ns met 140 op de rem gemogen voor een overstekende ree. En nee, dan ben je zeker niet per definite te laat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |