hij is de snelle neger. youtube staat er vo mee.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 00:13 schreef ScofieldM het volgende:
[..]
Echt een reus van een vent maar als hij morgen met Hans meekomt zul je hem wel zien (of caps ervan)![]()
Onmiddelijk de villa uit die 2, hoe durven ze.quote:Op maandag 30 juli 2007 23:42 schreef Peter6000 het volgende:
Het is gezellig buiten.
De saaiheid van Huub en Lieke die op de bank tv liggen te kijken (asociaal, met zijn tweeën televisieminuten opmaken die voor de groep bestemd zijn) wordt gelukkig niet uitgezonden.
laat brian dan ff full contact sparren dan zijn we daar ook vanaf, het jochie zucht al met halter van 20 kgquote:Op dinsdag 31 juli 2007 00:15 schreef tipsch het volgende:
[..]
hij is de snelle neger. youtube staat er vo mee.
http://www.youtube.com/watch?v=FojqnqSgRlU
http://www.youtube.com/watch?v=kxI0eQlI5zQ&mode=related&search=
Brian tegen Amanda: donder op, hou je fucking bek dicht.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 00:17 schreef riri het volgende:
brian kan er niet tegen als amanda dronken is
Heeft Amanda tegenwoordig een petje op?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 00:09 schreef akveor het volgende:
WTF. En ik maar denken dat HBB afgelopen is. Maar zie hier: Viola en Bonnie.
[afbeelding]
ik denk dat brian bang is dat het pikje van nadir groter is als de zijnequote:Op dinsdag 31 juli 2007 00:20 schreef Disana het volgende:
Nadia gooit olie op het vuur: We hebben gezoend, ben je daarom boos.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |