lijkt me wat overdreven? Rabo betaalt vaak het meeste aan Nederlanders om ze in de ploeg te houden zoals Boogerdquote:Op maandag 30 juli 2007 19:18 schreef RedFever007 het volgende:
Vangt Menchov niet 1,4 miljoen bij de Rabobank?
Hij verdient volgens mij zeker meer dan een miljoen.quote:Op maandag 30 juli 2007 19:52 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
lijkt me wat overdreven? Rabo betaalt vaak het meeste aan Nederlanders om ze in de ploeg te houden zoals Boogerd
Ik heb ooit een artikel gelezen over Tom Boonen die zijn Lamborgini in de prak had gereden, omdat hij moest uitwijken voor een kat. Dus dat bedrag wat je noemt zou best eens kunnen kloppenquote:Op maandag 30 juli 2007 19:17 schreef petitlapin2 het volgende:
boonen zou rond het miljoen euro per jaar verdienen bij quickstep...
Boonen verdient een miljoen. Denk dat Menchov best wat verdient maar toch niet 1 van de hoogste salarissen in het peletonquote:Op maandag 30 juli 2007 19:58 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
Hij verdient volgens mij zeker meer dan een miljoen.
Kloden zit ook rond dat bedrag
inderdaad, zijne gele lamborgini in de prak voor een katquote:Op maandag 30 juli 2007 20:02 schreef BobRooney het volgende:
Ik heb ooit een artikel gelezen over Tom Boonen die zijn Lamborgini in de prak had gereden, omdat hij moest uitwijken voor een kat. Dus dat bedrag wat je noemt zou best eens kunnen kloppen![]()
en volgend jaar wil 'ie 1.6 miljoenquote:Op maandag 30 juli 2007 23:02 schreef Jodelaar het volgende:
Ricco die ging tog voor de giro 50.000 naar 200.000?
Bij DSC niet zoveel denk ik, maar aan reclame inkomsten e.d. zeker wel richting de 10.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 10:20 schreef Dos37 het volgende:
Wat verdiende Armstrong eigenlijk na pak um beet zijn 4de zege
Dat denk ik ook. Daarnaast hebben ze ook nog veel verzorgers en mechaniekers.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:07 schreef Remzz het volgende:
Zijn die salarissen niet wat aan de hoge kant? De begroting van de Rabobank is 'maar' 10 miljoen. Als Menchov en Boogerd al rond het miljoen krijgen wat moeten die andere 25 prof renners dan krijgen. Daarnaast sponsort Rabobank ook nog een complete continentale ploeg. En zijn salariskosten natuurlijk niet de enige kosten.
Nee, de Rabo betaalt 10 miljoen... Maar er zijn meerdere sponsoren en natuurlijk prijzengelden...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:07 schreef Remzz het volgende:
Zijn die salarissen niet wat aan de hoge kant? De begroting van de Rabobank is 'maar' 10 miljoen. Als Menchov en Boogerd al rond het miljoen krijgen wat moeten die andere 25 prof renners dan krijgen. Daarnaast sponsort Rabobank ook nog een complete continentale ploeg. En zijn salariskosten natuurlijk niet de enige kosten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |