Rome 2009 bedoelde je?quote:Op vrijdag 7 november 2008 12:06 schreef JohnDDD het volgende:
Rome, tot juli 2008
Is er een Italie-lijstje of woont niemand daar
Ah, daar heb ik jaren geleden een paar weken doorgebracht. In Battersea, om precies te zijn. Prachtige omgeving, zou nog wel eens terug willen. Kingston leek me een rustige stad, met een enorme gevangenis in het midden en een ietwat pittoresque centrum.quote:Op zaterdag 6 december 2008 22:00 schreef Goldilocks het volgende:
Ik woon in Kingston, Ontario, Canada!
en waar ben je naar toe verhuist als ik vragen mag?quote:
Terug naar Amstelveenquote:Op dinsdag 9 december 2008 21:46 schreef z80 het volgende:
[..]
en waar ben je naar toe verhuist als ik vragen mag?
ik heb nooit het gevoel gehad dat 'we' geen goede naam hebben eigenlijk.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 13:28 schreef Ikwashetniet het volgende:
Clermont-ferrand, centraal frankrijk dus. Ben benieuwd of hier meer nederlanders wonen. Ik woon hier nu 4 maanden en ben opgegroeid in amsterdam.
Het valt me op dat wij hier geen goede naam hebben. Ben ik de enige?
Hey, wat doe je er en waar zit je ongeveer??quote:Op donderdag 8 januari 2009 00:25 schreef Xaran het volgende:
LONDON!!! (Onbepaalde tijd, zie wel of ik hier ooit weg gaan en waarheen dan.)
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:26 schreef Prego het volgende:
[..]
ik heb nooit het gevoel gehad dat 'we' geen goede naam hebben eigenlijk.
waarom Clermont Ferrand?
In Frankrijk heeft maar één volk een goede naam: het Franse volk.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 13:28 schreef Ikwashetniet het volgende:
Clermont-ferrand, centraal frankrijk dus. Ben benieuwd of hier meer nederlanders wonen. Ik woon hier nu 4 maanden en ben opgegroeid in amsterdam.
Het valt me op dat wij hier geen goede naam hebben. Ben ik de enige?
Neehoor, Fransen onderling hebben ook moeite met elkaar! Parijzenaars, Marseillenaren, Auvergnaten, ze hebben allemaal onder vooroordelen vanuit de andere regio's te lijden.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:33 schreef Curchulain het volgende:
In Frankrijk heeft maar één volk een goede naam: het Franse volk.
Wel leuk! Wat ga je er doen?quote:Op zondag 8 februari 2009 00:40 schreef Spacylectro het volgende:
Over 20 dagen zit ik woon ik 2 maandjes in Kenia, maar daar houdt het ook wel zo'n beetje op eigenlijk.
Definitief?quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:58 schreef psv-gomes het volgende:
owja sinds 2 dagen weer nederland
quote:Op vrijdag 13 februari 2009 07:04 schreef Flammie het volgende:
Jammer dat de lijst nooit geupdate wordt
Ik vond het wel cool om te weten waar bepaalde mensen wonen etc
Fransen zijn gewoon jaloers op andere landen... altijd maar klagen en als er wat gedaan moet worden met de witte vlag gaan lopen zwaaien...quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:33 schreef Curchulain het volgende:
[..]
In Frankrijk heeft maar één volk een goede naam: het Franse volk.
BS, vorige week had ik hier een Fransman op bezoek. Het was dat ik mijn Frans wilde oefenen, anders hadden we alles in het Engels kunnen doen. Een aantal van zijn collegae is hier ook al op bezoek geweest en dat ging ook allemaal prima in het Engels.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 12:39 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Fransen zijn gewoon jaloers op andere landen... altijd maar klagen en als er wat gedaan moet worden met de witte vlag gaan lopen zwaaien...
En wat zijn ze moeilijk te verstaan als ze ook maar een klein beetje een andere taal moeten spreken (vooral hun Engels is enorm kut!).
Hahaha, neehoor, Fransen voelen zich verplicht om die rol op zich te nemen omdat ze het land van de Mensenrechten zijn. Ze denken dat ze dat geen moment uit het oog mogen verliezen.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 12:39 schreef ScienceFriction het volgende:
Fransen zijn gewoon jaloers op andere landen... altijd maar klagen en als er wat gedaan moet worden met de witte vlag gaan lopen zwaaien...
En wat zijn ze moeilijk te verstaan als ze ook maar een klein beetje een andere taal moeten spreken (vooral hun Engels is enorm kut!).
Drie Fransen die jij kent en die goed Engels praten maakt het nog geen BS dat Fransen slecht het Engels beheersen. Het schiet over het algemeen echt niet op met die lui, hoewel Spanjaarden nog erger zijn.quote:Op zondag 22 februari 2009 12:49 schreef SilkTie het volgende:
[..]
BS, vorige week had ik hier een Fransman op bezoek. Het was dat ik mijn Frans wilde oefenen, anders hadden we alles in het Engels kunnen doen. Een aantal van zijn collegae is hier ook al op bezoek geweest en dat ging ook allemaal prima in het Engels.
Het enige probleem dat ik nu met Fransen heb, is dat ze het kantoor hier in Israel sluiten en ik dus op zoek kan naar iets anders.
Mijn ervaring is dat de jongeren beter Engels spreken dan de ouderen. Natuurlijk is het ook zo dat 'die drie' Fransen die ik spreek op het internationale vlak werken, en ik heb ook wel met Franse bedrijven gesproken waar het niveau van het Engels 'lichtelijk bedroevend' is, maar over het algemeen zijn de jongeren beter dan de ouderen.quote:Op maandag 23 februari 2009 22:14 schreef Shivo het volgende:
[..]
Drie Fransen die jij kent en die goed Engels praten maakt het nog geen BS dat Fransen slecht het Engels beheersen. Het schiet over het algemeen echt niet op met die lui, hoewel Spanjaarden nog erger zijn.
dat dus!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:56 schreef SilkTie het volgende:
Maar goed, het zal er ook mee te maken hebben dat ik niet zo van generaliseren hou: DE Fransen, DE Spanjaarden, DE 'Ollanders, etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |