Tis vet stilo en breezah, je weet toch?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 11:52 schreef Shitonya het volgende:
Iemand die "kankahbitch"en dergelijke zegt, zou ik gewoon een nekslag geven en weer weglopen. Die zijn nog erger dan de vrouwen/meisjes wel jij beschrijft..
Ze moeten al die lui gewoon lekker op Vlieland dumpen.. 10.000 volt hek er omheen en klaar is Kees.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:00 schreef Shitonya het volgende:
mja ik weet dat ze van een brug moeten springen :/
Waarom moet Kees dat nou weer doen?quote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:01 schreef Avory het volgende:
[..]
Ze moeten al die lui gewoon lekker op Vlieland dumpen.. 10.000 volt hek er omheen en klaar is Kees.
Ik moest zelf aan Vegita denkenquote:
hyves kopquote:Op maandag 30 juli 2007 01:51 schreef Houniet het volgende:
hebben ze zeker ook nog eens zo'n arrogante hyves kop
Tof he...die vissen hebben een leven gehad voor ze op een dag pech hadden.quote:Op dinsdag 31 juli 2007 15:06 schreef paradoXical het volgende:en vissen worden nieteens geFOK!t voor consumptie (bijna niet dan).
ik doe nooit wat uit op meisjes hoiorr, alleen als ze d'r echt kk geil en lekker uitzienquote:Op dinsdag 31 juli 2007 22:00 schreef LordofWar86 het volgende:
Ontopic:
TS je hebt wel beetje Nederlandse stijl moet ik zeggen. Je meot kiezen, of buitenlander of Nler...
SugAabAbeezZs.nl denk ik eerder aanquote:Op maandag 30 juli 2007 01:51 schreef Houniet het volgende:
hebben ze zeker ook nog eens zo'n arrogante hyves kop
Dude, dat valt dus echt wel mee.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:28 schreef BonJovi het volgende:
[..]
nou jij bent feest [afbeelding]
uitstraling van een doperwt
WTF hij heeft styloquote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:30 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Dude, dat valt dus echt wel mee.
Ziet er gewoon chill uit. Niet zoals de fake-baco-playert.
Ach gosh, op je teentjes getrapt jochie.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:34 schreef BonJovi het volgende:
[..]
WTF hij heeft stylo![]()
maar dat meisje wat een klote bitch reageer dan niet![]()
Wat is er eigenlijk mis met haar? Ze is wel lekker tochquote:Op donderdag 2 augustus 2007 14:28 schreef BonJovi het volgende:
[..]
nou jij bent feest [afbeelding]
uitstraling van een doperwt
Het is een mattie van me, als je zo reageert over hem zeg ik wel wat terug ja.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 16:08 schreef keepwalking het volgende:
[..]
Ach gosh, op je teentjes getrapt jochie.
Ik heb begrepen dat je op de foto's van andere mag reageren als je zelf foto's in je fobo hebt, dus tadaa.
En dat kapsel vind ik nou eenmaal walgelijk, dat jij het nou geil vindt mag best hoor.
En mandarijnen zijn lekker.![]()
Je bent gewoon scheel :quote:Op maandag 30 juli 2007 01:47 schreef Dibble het volgende:
bij het uitgaan hele tijd om zich heen kijken dorstig zoekend naar een lekkere kill en dan spotten ze eentje waarna flitsend oogcontact volgt.Maar dan ga je dus subtiel dat wijf benaderen draait ze fuckin de rug naar je toe en gaat ze zich des-interesserend ofsow tegenover je gedragen![]()
Wtf man kankahbitch, doe je even de moeite om het ijs te verbreken enz en dan willen ze dat je meer moeite doet enz.Jonge kanker op hoerrrrrrik stond nog op minstens 10 m afstand ofsow
waar zijn die verlegen meisjes die niets in te brengen hebben en alles accepteren wat je doet enzo en niet van die arrogante kk koppen met hun kk erge kutkop die doen alsof ze te goed voor je enseau![]()
KlachtL bitches die vaag doen, als je zo doet kom dan niet en blijf lkkr thuis kutface![]()
![]()
Haha, zeg ik wel wat terug, je gaat bijna overal op het forum om het minste of het geringste uit je dak.quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 12:07 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Het is een mattie van me, als je zo reageert over hem zeg ik wel wat terug ja.
Ahahahahahahaquote:Op vrijdag 3 augustus 2007 12:38 schreef BonJovi het volgende:
Keepwalking that way -->
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |