Vorige week naar m'n baas toegelopen en zeggen dat maandag m'n laatste dag zou zijn. Baas vond het jammer maar wist al wat langer dat ik niet zou blijven. Een hint was het weigeren van een jaarcontractquote:
En nu?quote:Op maandag 30 juli 2007 22:38 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Vorige week naar m'n baas toegelopen en zeggen dat maandag m'n laatste dag zou zijn. Baas vond het jammer maar wist al wat langer dat ik niet zou blijven. Een hint was het weigeren van een jaarcontract
KPN heeft geen vestiging in Leeuwarden, Groningen zou het dichtste bij zijn en dat is toch nog wel redelijk ver, zeker voor een bijbaantje.quote:Op maandag 30 juli 2007 22:43 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Nu issie werkloos, want hij gaat studeren
Maar Tim, heb je geen geld nodig dan ofzo? Ik bedoel... ik kan me niet voorstellen dat mensen hun studie kunnen betalen zónder bijbaantje
quote:Op maandag 30 juli 2007 23:15 schreef Mikkie het volgende:
Ik ben aan het zoeken naar een nieuwe muis + nieuw toetsenbord. Waarom zijn goede en functionele dingen zo duur?.
quote:Op maandag 30 juli 2007 23:35 schreef wyccie het volgende:
Een lasermuis? Zo'n aanwijsding dus? Hou je presentaties thuis op je kamer?
Tobo en muis samen of enkel de muis?quote:Op maandag 30 juli 2007 23:34 schreef Mikkie het volgende:
Nee, 't is een lasermuis. Maar dat uitvallen het feit dat 'ie veel te licht is en wat handige functieknoppen mist, maakt dat ik toch wel op zoek ga naar iets anders. Wat ik op het oog heb kost 40 euro, auw..
Trustenquote:Op maandag 30 juli 2007 23:39 schreef Mikkie het volgende:
Ik ga maar eens naar bed. Zo'n 13 uur gewerkt vandaag, 't is wel weer ff mooi geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |