Vnvnd ff niet maar ik snap wat je bedoeldquote:Op zondag 29 juli 2007 02:54 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Even off topic. Ik word gek van dat internet. Amanda zegt dat Thailand maar 1500? km is. Ik ga kijken met Google Earth, daarna zoom ik een beetje in en zie veel zwembaden naast huizen. Ik denk "Wat zou een huis kosten daar" en ga op zoek naar prijzen. Vervolgens kom ik weer bij reisverhalen van mensen die naar Thailand en Cambodja reizen en moet ik dat ook weer lezen. Ondertussen hou ik het hier een beetje bij, lees de online kranten, volg de streams, zit ik nog op nog een ander forum en weer is een avond voorbij.
Hebben jullie dat nu ook?
En vooral nog even door het hele huis gaan lopen in je handdoekje, zonder zender uiteraard, zodat iedereen je goed ziet, dan nog even tegen Brian en Amanda roepen: sexy time! Raar kind.quote:Op zondag 29 juli 2007 02:57 schreef Vandaag... het volgende:
wat doet dat kind allemaal?? Deo opspuiten, parfum eroverheen, haar tangen, make-up op.Voor het slapen gaan..ik word al moe als ik er naar kijk.![]()
Ik kan me wel iets herrinneren iidquote:Op zondag 29 juli 2007 03:01 schreef willem-jozef het volgende:
Dacht de 2e dag nadat nadia haar entree had gemaakt al dat er een gender probleem aan vast zat. Niet dat ik daar nu een medaille voor wil of zo...Later zat ze een keer op de bank met amando en lag er 10 minuten heel 'uitdagend' bij. ik heb toen iets gepost van: Nadia toont haar scrotum, of zoiets, leek namelijk echt zo. Wat ik me afvraag is of ik kan terug zien wanneer ik dat heb gepost heb en dan checken welke streams er toen liepen. Zag er uit alsof ze een zak uit haar onderfuik had hangen...geen grap
Het valt echt op. Alle bewoners lijken wel heel opgelucht te zijn dat ze is opgerot..Ook Brian en Amanda, terwijl vooral door hun de schijn werd opgehouden dat de goeie band die ze met Natasia hadden, puur en voor altijd was.quote:Op zondag 29 juli 2007 02:54 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Het is inderdaad opvallend, dat de sfeer sinds het vertrek van Natasia uit de
villa zoveel beter is ..... ze kunnen eindelijk weer normaal met elkaar omgaan.
dat was haar buik waarschijnlijk.quote:Op zondag 29 juli 2007 03:01 schreef willem-jozef het volgende:
Dacht de 2e dag nadat nadia haar entree had gemaakt al dat er een gender probleem aan vast zat. Niet dat ik daar nu een medaille voor wil of zo...Later zat ze een keer op de bank met amando en lag er 10 minuten heel 'uitdagend' bij. ik heb toen iets gepost van: Nadia toont haar scrotum, of zoiets, leek namelijk echt zo. Wat ik me afvraag is of ik kan terug zien wanneer ik dat heb gepost heb en dan checken welke streams er toen liepen. Zag er uit alsof ze een zak uit haar onderfuik had hangen...geen grap
Is logisch ook. Daarom zeg ik ook wel eens dat het goed zou zijn als Huub zou vertrekken. Die kan ook zo dominant aanwezig zijn en alle ruimte opeisen. De laatste dagen valt het overigens mee. In ieder geval, bij vertrek krijgen anderen de kans zich te ontplooien.quote:Op zondag 29 juli 2007 03:04 schreef Hanekrooi het volgende:
[..]
Het valt echt op. Alle bewoners lijken wel heel opgelucht te zijn dat ze is opgerot..Ook Brian en Amanda, terwijl vooral door hun de schijn werd opgehouden dat de goeie band met Natasia puur, en voor altijd was.
Als huub zou vertrekken zit er niemand met persoonlijkheid in en krijg je alleen maar oppervlakkig gelul en saaiheid, denk ik dan..quote:Op zondag 29 juli 2007 03:07 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Is logisch ook. Daarom zeg ik ook wel eens dat het goed zou zijn als Huub zou vertrekken. Die kan ook zo dominant aanwezig zijn en alle ruimte opeisen. De laatste dagen valt het overigens mee. In ieder geval, bij vertrek krijgen anderen de kans zich te ontplooien.
heeft ze niet een abortus gehad?quote:Op zondag 29 juli 2007 03:06 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
Nee, echt niet! Of heule lange kipfilets of een zakje.
quote:Op zondag 29 juli 2007 03:11 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
Je bedoelt op dat moment dat ze zo op die bank lag?![]()
ach, na 1 pp is dat ws ook weer verholpen. een persoon scoort hoog en valt dan omhoog en gedraagt zich vervolgens naar.quote:Op zondag 29 juli 2007 03:10 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
Als huub zou vertrekken zit er niemand met persoonlijkheid in en krijg je alleen maar oppervlakkig gelul en saaiheid, denk ik dan..
Ik gun amanda maximaal de elektrische stoelquote:Op zondag 29 juli 2007 03:12 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Dit gun ik Amanda wel, eindelijk eens een romantisch moment met Brainless
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |